Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šios savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu pradžioje užsuksite į dvarą, kuris laikomas XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklu. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Teminės ekskursijos metu dvaro panelė papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius, pramogas ir dar apie šį bei tą…

Savaitgalio kelionės metu grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje kolektyvinėje kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį.

Toliau šioje savaitgalio verslo kelionėje, kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria įspūdinga panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu metu taip pat išgirsite portugalo Žozė de Faria e Kastro  ir Sofija Vaksel meilės istoriją bei sudalyvausite edukacinėje programoje, ragausite dvaro ,,gaspadinės“ Juzefos kepto ypatingo pyrago, atsigaivinsite Žozė ir Sofijos meilės arbata, išgirsite nepaprastų legendų ir nutikimų apie vaiduoklius ir ne tik.

Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu metu aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, kuri stovi ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto.

Savaitgalio verslo kolektyvinės kelionės autobusu pabaigoje dalyvausite žiobrių kepimo edukacijoje. Edukacijos metu susipažinsite kaip paruošiami žiobriai kepimui, kokiu būdu kepamas žiobris, stebėsite kepimo procesą ir ragausite nuostabaus skonio keptą žiobrį.

 

Savaitgalio verslo kelionės autobusu kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Į savaitgalio verslo kelionės kolektyvams kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo – gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos: pilys, žiobrių edukacija, siesta po liepomis, teminė ekskursija – 25-35 € asmeniui, kai vyksta 27-30 keliautojų.

Pastaba. Šios savaitgalio verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią savaitgalio kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –[email protected], [email protected] arba [email protected]

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Šiaurinę Klaipėdą“

Pramoginė programa kolektyvams – atvykimas į Memel

Pažintinė ekskursija dviračiais kolektyvams „Po Centrinę Klaipėdą“

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Japonijos pėdsakais Lietuvoje

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „ATGAL Į PRAEITĮ“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis

Pažintinė ekskursija kolektyvams – Žemaitijos keliais