Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio verslo kelionė autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos.

Šios savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu pradžioje užsuksite į dvarą, kuris laikomas XVII a. pradžios Lietuvos renesanso architektūros paminklu. Kiekvienas dvaras tarsi knyga, kurios puslapius sudaro parkų, įvairių statinių ir juose gyvenusių žmonių likimai bei istorijos. Teminės ekskursijos metu dvaro panelė papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius, pramogas ir dar apie šį bei tą…

Savaitgalio kelionės metu grožėdamiesi spalvota gamtos gama šioje kolektyvinėje kelionėje autobusu vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą miestelį.

Toliau šioje savaitgalio verslo kelionėje, kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria įspūdinga panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.

Savaitgalio verslo kelionės autobusu metu taip pat išgirsite portugalo Žozė de Faria e Kastro  ir Sofija Vaksel meilės istoriją bei sudalyvausite edukacinėje programoje, ragausite dvaro ,,gaspadinės“ Juzefos kepto ypatingo pyrago, atsigaivinsite Žozė ir Sofijos meilės arbata, išgirsite nepaprastų legendų ir nutikimų apie vaiduoklius ir ne tik.

Toliau savaitgalio kolektyvinės kelionės autobusu metu aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių, kuri stovi ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu, taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto.

Savaitgalio verslo kolektyvinės kelionės autobusu pabaigoje dalyvausite žiobrių kepimo edukacijoje. Edukacijos metu susipažinsite kaip paruošiami žiobriai kepimui, kokiu būdu kepamas žiobris, stebėsite kepimo procesą ir ragausite nuostabaus skonio keptą žiobrį.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 93 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, teatralizuota ekskursija, edukacinė programa ir degustacija, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

Kelionė lėktuvu į Gruziją iš Vilniaus ir Rygos su vadovu iš Lietuvos

Pažintinė - teminė ekskursija „Prūsijos Karalių takais”