PAŽINČIŲ savaitgalio kelionė į Biržų kraštą

spalio 2 – spalio 3
Kaina asmeniui 95€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

TAI PAŽINČIŲ KELIONĖ:  Į JĄ GALI REGSITRUOTIS TIK VIENIŠAS VYRAS/VIENIŠA MOTERIS***.

Tai gera proga susipažinti su Biržų kraštu iš arčiau, šioje puikioje pažinčių kelionėje lankysime unikalius objektus: nuostabų dvarą, istorija žymią Biržų pilį, žaisime komandinį lauko žaidimą. Dalyvausime edukacijoje ir žinoma keliausime pažintiniu taku po Biržų regioninį parką. Grįšime pilni naujų žinių, geros nuotaikos ir pažinčių.


Išvykimas
2021 m. spalio 2 d. 07:00

Kelionės programa

1 diena:

Pažinčių savaitgalio kelionės ekskursija prasideda Biržų regionininiame parke. Čia pristatys ir papasakos apie  prasmengančias žemes. Toliau eisime arba vyksime į Kirkilus, kuriuose tyvuliuoja Kirkilų karstiniai ežerėliai, vėliau aplankysime Karajimiškį, kur aplankomas naujasis “Barsuko olos” pažintinis-geologinis takas bei įspūdingas smegduobynas su garsiąją legendomis apipinta parko „vizitine kortele“ - Karvės ola. Ekskursija baigsime aplankant šaltinį, kurio pavadinimas ne šiaip sugalvotas, šio šaltinio vanduo turi gydomųjų savybių. Čia bus ėjimo žygis, todėl pasirūpinkite tinkama apranga, avalyne, vandeniu, užkanduku. 

Vėliau, pažinčių savaitgalio kelionėje vyksime į avių ūkį, kuriame dalyvausime edukacijoje. Šios edukacijos metu šeimininkė mus supažindins su savo ūkio veikla, su šio kaimo istorija, aprodys namelius iš vilnos – Jurtas. Taip pat degustuosime 2 rūšių avių pieno sūrius, avių pieną, šaltus užkandžius, bei pasistiprinsime avienos troškiniu. (Jeigu atsisakote degustacijos ar pietų registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

 

Dar šioje savaitgalio pažinčių kelionėje autobusu vyksime į dvarąSudalyvausime alaus degustacijoje, kurios metu ragausime keletą senovinio alaus rūšių, ekskursijos metu susipažinsite su bravoru. Sužinosime kaip pradėtas gaminti alus, kokios jo rūsys yra, kaip vyksta procesas.

Nakvynė sodyboje prie Biržų.

 

2 diena:

Po pusryčių viešbutyje, su Biržais susipažinsime iš arčiau ekskursijos metu. Pamatysime  ilgiausią Lietuvoje pėsčiųjų tiltą jungiantį Biržų miestą su Astravo dvaru. Taip pat pasivaikščiosime po Astravo dvaro teritoriją ir apžiūrėsime jį iš lauko. Be rūmų, dvaro kompleksą sudarė arklidės, šunininko namelis, malūnas, ūkiniai pastatai, užtvanka-tiltas. Rūmus supo jaukus parkas su tvenkiniais. 1860 m. pastatytas tiltas-užtvanka, iki 1986 m. laikęs Širvėnos ežero vandenis.

Vėliau šioje savaitgalio pažinčių kelionėje lankysimės legendomis apipintoje garsiojoje Radvilų giminės statytoje Biržų pilyje. Tuo metu tai buvo didžiausia bastioninio tipo tvirtovė Lietuvoje.  Joje įsikūręs krašto muziejus „Sėla“. Be reprezentacinių rūmų yra atstatytos dvi parakinės, tiltas, atkurtas arsenalo pastatas. Muziejaus  ekspozicijose – krašto istorija, religinių konfesijų raštija, įskaitant ir turtingą reformacijos ekspoziciją, menas. O Biržų tvirtovės arsenalo ekspozicija interaktyviai pristato XVI-XVIII a. karybą o kartu ir parodo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės etmonų – kunigaikščių Radvilų – arsenalo svarbą ir didybę. Apie visa pilies istoriją ir ekspoziciją mums papasakos gidė ekskursijos metu.

Po ekskursijos mūsų laukia pietūs. Sriuba + karštas mėsos patiekalas. Pageidaujantys vegetariško patiekalo būtina nurodyti registruojantis. (Jeigu pietų atsisakote registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Dar vienas įdomus užsiėmimas šioje savaitgalio pažinčių kelionėje, tai komandinis lauko  žaidimas. Šis žaidimas buvo sukurtas 2010 metais. Šio žaidimo principas įspirti kamuolį į įrengtas duobutes atliekant kuo mažiau spyrių. Žaidimas unikalus natūraliomis gamtos kliūtimis – įgriuvomis, kurias tenka įveikti žaidėjams. Šiam žaidimui nereikia jokio fizinio pasirengimo. Laukia daug smagaus juoko ir gerų emocijų.

 

Pilni įspūdžių ir geros nuotaikos, leisimės namo!

      

Pažinčių savaitgalio kelionės kaina –  95 € (kaina asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje).

Į pažinčių savaitgalio kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Pažinčių savaitgalio kelionės papildomiems mokamiems objektams:

  • Ekskursija – žygis  – 1-1,5 € asmeniui (priklausomai nuo dalyvaujančių skaičiaus);
  • Edukacija  su avienos troškiniu – 10 € asmeniui;
  • Alaus degustacija – 10 € asmeniui;
  • Biržų pilies lankymas ir gido paslauga – 5 € asmeniui; senjorams - 3 € asmeniui.
  • Pietūs – apie 10 € asmeniui
  • Ekskursija Biržuose – 2 € asmeniui
  • Lauko žaidimas – 8-10 € asmeniui (priklausomai nuo dalyvaujančių skaičiaus).

 

Pastaba. Pažinčių savaitgalio kelionės ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Programoje yra numatytas ėjimo žygis, todėl pasirūpinkite tinkama apranga, avalyne, vandeniu, užkanduku.

 

Pažinčių savaitgalio kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

 

Pasiteiravimui apie pažinčių savaitgalio kelionę autobusu  tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

 

***Pažinčių KELIONĖS SKIRTOS tik vienišam vyrui, vienišai moteriai. Kelionės organizatorius sužinojęs, kad užsiregistravote pažeidžiant šią nuostatą grąžins Jums pinigus, jeigu bus apmokėta už kelionę ir išbrauks iš registracijos.  Paaiškėjus šioms aplinkybėms kelionės metu, toks asmuo ateityje tiesiog daugiau neturės galimybės užsiregistruoti į pažinčių keliones.

 

Išvykimas

Pažinčių savaitgalio kelionės išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

7.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

7.20 val. išvykimas iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

8.00 val. Išvykimas iš Plungės (Cirkle degalinė, Porto kavinė, prie žiedo, Truikiai).

8.30 val. Išvykimas iš Telšių (Baltic petroleum degalinė, prie Telšių, Šiaulių pl. 12,).

9.15 val. Išvykimas iš Kuršėnų,  (Cirkle degalinė, Gaudžių k. 9, prie Kuršėnų aplinkelio, kelio Nr. 203).

9.50 val. Išvykimas iš Šiaulių (Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3).

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintininė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Visaginą

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Maloni pažintis su Platelių kraštu: edukacinis užsiėmimas – plaukimas katamaranu – labirintai

Garsiausia pasaulyje žmogaus kūno paroda – 1000 šviesų žibintų festivalis

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją: dvaras - žemaitiški tradiciniai patiekalai ir kt.

Vienos dienos kelionė kolektyvui autobusu: K. Sakalausko senienų muziejus – Čičinsko kepsnys - šmaikšti ekskursija Joniškėlyje – alaus degustacija