Panemunės pilis - Raudonės bokštas - Veliuona – sūrių degustacija

sausio 14
Kaina asmeniui 39€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Panemunės pilis - Raudonės bokštas - Veliuona – sūrių degustacija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu metu keliausite Panemunės keliu – kitaip dar vadinamu Rojaus keliu, kuris žavi įspūdingais Nemuno slėnio vaizdais, pilių legendomis... Aplankysite Panemunės pilį, pakilsite į  Raudonės pilies bokštą, susipažinsite su seniausiu legendomis ir pasakojimais apipintu Veliuonos miesteliu bei sudalyvausite tradicinių sūrių degustacijoje.


Išvykimas
2023 m. sausio 14 d. 07:30

Kelionės programa

Šios pažintinės savaitgalio kelionės autobusu metu aplankysite vieną gražiausių Lietuvoje rezidencijų - renesanso stiliaus Panemunės (Vytėnų) pilį, stovinčią ant Nemuno kranto. Dalyvausite ekskursijoje, kurioje susipažinsite su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų. Sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius. Ekskursijos metu taip pat pasižvalgysite po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, apžiūrėsite pilies karcerį, atkurtą XVIII a. virtuvę.

Toliau, pažintinės savaitgalio kelionės autobusu metu, važiuodami palei Nemuną išvysite raudonuojančius Raudonės pilies kuorus.  Kelsitės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. Kai po Žalgirio mūšio visos Panemunės pilys prarado savo strateginę reikšmę, Raudonės pilis, Nemunui tapus prekybiniu keliu (XVI-XVII a.) atgimė antram gyvenimui. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu metu, grožėdamiesi sniegu pasipuošusia gamta vyksite į padavimų ir legendų gaubiamą Veliuoną. Nemuno krante stūksantis piliakalnis dar vadinamas kunigaikščio Gedimino kapu. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Ekskursija po miestelį.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu pabaigoje vyksite ragauti tradicinius šviežius varškės, saldaus pieno, ”Senoviškai”, rūkytus ir keptus  sūrius. Iš viso ragausite 10 rūšių  sūrio – nuo sūrio su česnakais ir kmynais iki saldaus sūrio su spanguolėmis. Pagardinimui prie sūrių bus vietinės  gamybos karamelė. Sezono metu taip pat ant stalo būna medus. Degustacijos metu paragausite gėrimą, kurį kaimo žmonės anksčiau gamindavo pastoviai - pieno šampaną. Taip pat galima bus atsigerti stalo vandens su citrina.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 19:00 valandą.

 

Pažintinės dienos kelionės autobusu kaina –  39 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems pažintinės kelionės autobusu mokamiems objektams

  • Ekskursija Panemunės pilyje – 6 € suaugusiam asmeniui,  4 € vaikams ir senjorams;
  • Raudonės pilies bokštas –  1,5 € suaugusiems; 1 € vaikams, senjorams. 
  • Sūrio degustacija   - 18 € asmeniui.

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 8644 42909, 865556313, el.paštas –  [email protected][email protected] arba [email protected].

 

Panemunės pilies nuotraukų autorius Mantas Golubevas.

Išvykimas


08:00 val. Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

08:20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai

08:50 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

9.20 val. iš Kryžkalnio, Circle K degalinės.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija