Pažintinė savaitgalio kelionė kolektyvams: bitynas – Kupiškio krašto dvarai – pasiplaukiojimas laivu

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė savaitgalio kelionė kolektyvams: bitynas – Kupiškio krašto dvarai – pasiplaukiojimas laivu

Kelionės programa

(Gali keliauti iki 17 asmenų kolektyvas)

Pirmiausia, šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams, aplankysite dvarą, kuriame skanausite “Pagrabines” bandeles. Šiam produktui suteiktas tautinio paveldo ženklas. Bandelės yra su varškės įdaru ir jos valgomos karštos su specialiu padažu. Dalyvausite ekskursijoje, kurios metu apžiūrėsite dvarą, sužinosite jo istoriją. Manoma, kad dvaras pastatytas vietinių meistrų rankomis XIX a. pradžioje.

Šios pažintinės-patyriminės kelionės kolektyvams autobusu metu aplankysite dar vieną nuostabų dvarą. Dabar dvarą valdo jį atgavusi Bogdano Komaro anūkė. Ji ir papasakos jums apie jį.  Mykolas Komaras, bajorų Komarų iš Padniestrės palikuonis, 1654 m. įsikūrė šiame dvare. Iki mūsų dienų išlikę dvaro rūmai, oficina, pieninė, bravoras, sandėlis. Iki XIX a. antros pusės dvaro pastatas buvo vienaukštis, klasicistinio stiliaus. Rūmuose buvo 26 įvairios paskirties, formos ir dydžio patalpos. Rūmus supo 2 ha ploto angliško stiliaus parkas. Čia buvo daug meno kūrinių, per 5 tūkst. tomų biblioteka.

Toliau degustacinę-pažintinę savaitgalio kelionę kolektyvams tęsite vykdami į bityną, kuris įsikūręs Aukštaitijos šiaurėje. Čia bitės laikomos ekologiškoje aplinkoje, šalia plyti pievos ir miškai. Bitininkai jums papasakos kaip augina biteles ir aprodys jų avilius. Papasakos daug įdomybių iš bičių gyvenimo, skanausite medaus produkcijos, bei pasigaminsite natūralaus vaško žvakelę sau.

Pažintinės vienos dienos kelionės kolektyvams metu sustosite papietauti: Sriuba + karštas vištienos patiekalas (Jeigu pietų atsisakote, prašome registruojantis į kelionę pranešti. Taip pat informuoti 4 dienas prieš kelionę, jeigu norėsite vegetariško patiekalo).

Pažintinę-patyriminę kelionę kolektyvams užbaigsite ramiu pasiplaukiojimu laivu mariose, kurios yra ketvirtos pagal dydį dirbtinis vandens telkinys Lietuvoje. Pasigrožėsite marias supančia gamta ir unikalia „Uošvės liežuvio“ sala. Kol plauksite laivu jums papasakos istorijas apie marias, šalią jų įsikūrusius kaimus ir susipažinsite su įdomia kupiškietiška tarme.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 96 €  kai keliauja 17 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, plaukimas laivu, degustacijos, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės-degustacinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Sutikite Naujuosius metus Talino širdyje - sidabro muziejus 2d./1n.

Pažintinė kelionė į Latviją: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija