Naktinis Kalėdinių eglučių turas iš Kauno

gruodžio 25
Kaina asmeniui 32€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šis turas kitoks. Jis padės mums sukurti šventinę nuotaiką, apgalvoti savo ateinančių metų planus ir tikslus, taip pat dalintis gerumu. Įsidėkite sausainių ir arbatos sau ir dėl kaimynų, visi drauge prie eglutės sukurkime jaukų vakarą, tegul mums būna šilta nuo arbatos, pokalbių, juoko….


Išvykimas
2021 m. gruodžio 25 d. 16:00

Kelionės programa

Pasak Liberto Klimkos: Visuotine namų puošmena, tikruoju šeimų kalėdiniu džiaugsmu eglutė tapo tik nuo maždaug XIX a. vidurio. Kai Anglijos princas Albertas 1840 m. savo žmonai karalienei Viktorijai paruošė kalėdinę staigmeną – rūmuose buvo papuošta žaliaskarė, kvepianti žiemos mišku. Mat princas buvo gimęs Vokietijoje, tad žinojo senojo žemyno tautų tradicijas. Per didikų rūmus bei dvarus kalėdinės eglutės tradicija ėmė plačiai plisti. Lietuviškuose raštuose ji pirmą kartą paminėta 1853 m. išpuoštą eglutę matė būsimasis poetas ir vyskupas Antanas Baranauskas caro valdininko – vachmistro namuose Vainute. Ir parašė apie tai savo jaunystės dienoraštyje...

Kalėdinio eglučių turo metu, pirmiausia vyksime į tikrą Kalėdinę pasaką – Raudondvaryje. Praėjusiais metais žaliaskarę  puošė įspūdingiausi papuošimai. Tarp jų buvo galima išvysti galantišką povą, roges su arkliais, lelijos žiedas, fontanas. Prie Raudondvario dvaro eglutės nebuvo jau tradicine tapusios karietos. Ją pakeitė stebuklingu vadinamas fortepijonas, kurį prilietus užgros kalėdinė melodija. Pati žaliaskarė nušvito lempučių gausa, bei raudonu kaspinu. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ?

Apžiūrėję nuostabią Raudondvario eglutę, aplankysime ir legendomis gaubiamą Veliuoną, kur miestelio gyventojai taip pat puošia savo Kalėdų eglutę. Pasidžiaugsime natūralumu, pasiklausysime gido pasakojimo ir vyksime toliau. 

 Kalėdinių eglučių turą tęsime Jurbarke. Pernai Jurbarko eglė buvo išskirtinė – pasaulio smėlio laikrodžio simbolis. Čia nušvito daug kalėdinių lempučių.

Kokiomis eglutėmis nustebims šiais metais Jurbarkas ? galėsime pamatyti gruodžio 25 naktį… 

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Jurbarke, kelionę tęsime link Skaudvilės. Praėjusiais metais patys skaudviliečiai pasidovanojo natūralią pačioje Skaudvilėje išauginta žaliaskarę. Beja eglutės įžiebimo vakarą miestelio gyventojus džiugino lengvos snaigės, kurios pagyvino šventę … Keliaukime, apžiūrėkime šių metų Kalėdinę eglutę, nusipaveiksluokime prie jos… ir su puikia nuotaika kelionę tęsime toliau ….    

Aptardami ir vartydami telefone fotonuotraukas keliausime į Kėdainius, kur pernai Rotušės aikštėje, originaliai sužibusi margaspalvė. Čia buvo pavaizduoti dangaus kūnai – saulė ir mėnulis. Mėnulis aukštai, nes ilgiausia žiemos naktis, o saulė žemai, nes trumpiausia žiemos diena. Aplink juos blykčiojo ne beprasmiai burbulai, bet laimė, vaisingumas, gyvybė, atgimimas, dvasios tyrumas. Tai mūsų senieji baltų simboliai. Jos apipintos šilta balta spalva spindinčiu LED kabeliu bei girliandomis, o dekoruotos aukso spalvos įvairaus diametro žaislais.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausime namo… 

Pažintinės kelionės autobusu kaina –  39 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie kalėdinę eglučių turo kelionę tel. 8677 27036, 865556313 el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

16.00 val.  išvykimas iš Kauno

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Degustacinė verslo kelionė - “Lietuviški gėrimai” – Slaptas bunkeris

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: Mineraliniai baseinai ir procedūros – Dzūkiška pramoga

Pažintinė dienos kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Paukščių kaimas - triušiukų slėnis-Vorutos pilis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Vienos dienos pažintinė kelionė autobusu: kalėdaičio (plotkelės) gamyba – Kudirkos Naumiestis – dvaras

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos