Naktinis Kalėdinių eglučių turas

gruodžio 19
Kaina asmeniui 29€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Išvykimas
2020 m. gruodžio 19 d. 17:00

Kelionės programa

Šis turas kitoks. Jis padės mums sukurti šventinę nuotaiką, apgalvoti savo ateinančių metų planus ir tikslus, taip pat dalintis gerumu. Įsidėkite sausainių ir arbatos sau ir dėl kaimynų, visi drauge prie eglutės sukurkime jaukų vakarą, tegul mums būna šilta nuo arbatos, pokalbių, juoko….

Išvykimo laikas gali keistis

17.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

Kalėdos – tai laukiamiausia žiemos šventė, apgaubta geranoriškumo, nuoširdumo, padėkos žodžių ir šilto tarpusavio bendravimo.

Pasak Liberto Klimkos: Visuotine namų puošmena, tikruoju šeimų kalėdiniu džiaugsmu eglutė tapo tik nuo maždaug XIX a. vidurio. Kai Anglijos princas Albertas 1840 m. savo žmonai karalienei Viktorijai paruošė kalėdinę staigmeną – rūmuose buvo papuošta žaliaskarė, kvepianti žiemos mišku. Mat princas buvo gimęs Vokietijoje, tad žinojo senojo žemyno tautų tradicijas. Lietuviškuose raštuose ji pirmą kartą paminėta 1853 m. išpuoštą eglutę matė būsimasis poetas ir vyskupas Antanas Baranauskas caro valdininko – vachmistro namuose Vainute. Ir parašė apie tai savo jaunystės dienoraštyje...

  Kalėdinių eglučių turą pradėsime nuo Šilutės. Praėjusiais metais Šilutėje sužibo įvairiaspalvės girliandos, prie Hugo Šojaus dvaro atidaryta išradingųjų šilutiškių eglučių alėja, ir  naujomis spalvomis nušvito gražuolė miesto eglė. Kokios dekoracijos džiugins šiais metais ir kaip bus papuošta eglutė pamatysime šioje kelionėje …. 

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Šilutėje, kelionę tęsime link Pagėgių. Praėjusiais metais Pagėgių žaliaskarė – buvo ypatinga. 11 metrų aukščio eglė miesto parke užauginta pačių pagėgiškių. Tegu būna staigmena, kokia gi eglutė laukia šiais metais. Pasidžiaugsime šventiškai pasipuošusiu miesteliu.

   Kalėdinių eglučių turą tęsime Tauragėje. Pernai Tauragės žaliaskarė suspindėjo ypatinga klasika. Estetika ir klasika buvo vadovaujamasi renkantis šventinius papuošimus ir dekoracijas. Ypatingo gyventojų dėmesio sulaukė ir specialios projekcijos – 3 eglės viršuje įtvirtintų prožektorių pagalba ant grindinio šokančios snaigės. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ? Pabedrausime, o galbūt atsigerisme arbatos suvalgysime sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 

   Vėliau vyksime į Jurbarką. Šis miestas nepraleidžia progos pasidžiaugti savo eglute ir vis sugalvoja kažką naujo ir gražaus. Praeitais metais ne tik miesto gyventojus bet ir vaikus džiugino kalėdinė eglutė ir fotorezidencija, kur buvo galima pasidaryti smagių nuotraukų ir pasidžiaugti artėjančių švenčių laukimu. Kokia eglutė nustebins šiais metais Jurbarkas? galėsime pamatyti gruodžio 19 naktį… 

Aptardami ir vartydami telefone fotonuotraukas keliausime į Raudondvarį, kur pernai buvo sukurtas visas Kalėdų miestelis. Įžiebimo ceremonija buvo transliuojama per televiziją. Eglutė buvo įstabaus grožio. Viskas aplinkui spindėjo. Nuostabaus grožio dekoracijos: Karieta su žirgais, šviečiantys burbulai, ledo čiuožykla. Ką gi dar nepakartojamo pamatysime?

Pasigrožėsime, pasifotografuosime, pasidalinsime paskutinias turimais sausainiais ir arbata.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausime namo… 

Kelionės kaina –  29 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymas gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, 865556313 el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Kelionės datos ir kainos

Kaina asmeniui 32€
Data 2021 m. gruodžio 25 d.
Kaina asmeniui 32€
Data 2021 m. gruodžio 25 d.

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Vienos dienos kelionė autobusu: Muziejus - mineralinis šaltinis - Kardinolo tėviškė

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas

Vienos dienos kelionė iš Klaipėdos: Asmenybių kelias palei Nemuną

Pažintinė kelionė autobusu iš Vilniaus, Kauno po Suvalkijos muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Klaipėda

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės – Kėdainiai – Vaišės

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Vienos dienos alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje