Maironio muziejus – 1000 šviesų žibintų festivalis

sausio 21
Kaina asmeniui 40€

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu metu vyksite į Kauną. Aplankysite poeto Maironio namų muziejų, kur išgirsite įdomias istorijas apie jo gyvenimą ir kūrybą. Taip pat pasivaikščiosite ilgiausia pėsčiųjų gatve – Laisvės alėja, kur rasite ne tik įvairių restoranų, mielų parduotuvėlių, bet ir paminklų bei statulų, skirtų pagerbti istorines asmenybes bei įvykius. Sutemus keliausite į šviesų festivalį, kur paslaptingoje tamsoje Jums kelią nušvies įvairūs šviečiantys Lietuvos miškų ir pievų paukščiai bei gyvūnai, gėlės, pasakų motyvai ir kitos žibintų skulptūros.

 


Išvykimas
2023 m. sausio 21 d. 21:00
Kaina asmeniui 40€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Pažintinės – patyriminės kelionės autobusu pradžioje aplankysite poeto Maironio muziejų. Visiems gerai žinoma, kad jo atvaizdas puikavosi ant 20 litų kupiūrios. Jonas Mačiulis – Maironis buvo kunigas, teologijos profesorius, aktyviai dalyvavo tautiniame judėjime, bet labiausiai žinomas kaip poetas, savo lyrika garsinęs didvyrišką senovę, kvietęs į kovą prieš carizmą, dainavęs meilę Lietuvai ir jos gamtai. Nors Maironis gimė Žemaitijoje, tačiau Kaune praleido didelę gyvenimo dalį, čia ir mirė. Palaidotas taip pat netoli muziejaus, Katedros sienoje. Muziejaus gidas jus pavedžios po poeto buto kambarius, supažindins su jo gyvenimu Kaune, parodys, kokius meno kūrinius buvo sukaupęs Maironis, išgirsite ir vieną kitą linksmą nutikimą, kurio šiaip sau internete nerastumėte.

Toliau pažintinės – patyriminės kelionės metu vyksite pastiprinti jėgas jaukiame restorane. Pietums bus siūloma sriuba + karštas patiekalas (jeigu atsisakote pietų ar pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite). Restoranas įsikūręs Laisvės alėjoje - pagrindinėje Kauno miesto gatvėje, tad turėsite progą pasivaikščioti ilgiausia pėsčiųjų gatve Europoje. Keliaudami pėstute per šią alėją ieškosite pasislėpusių garsių žmonių skulptūrų, didingų valdovų paminklų ir apžiūrėsite skulptūrą skirtą paminėti lietuviško kino 90 – ąjį jubiliejų.

Laisvas laikas pasivaikščioti Laisvės alėjoje apie 45 min.

Patyriminę kelionę autobusu užbaigsite Lietuvos liaudies buities muziejuje. Šiais metais pirmą kart čia rengiamas žibintų instaliacijų festivalis ,,1000 šviesų’’. Čia jūsų lauks stulbinantis žibintų festivalis, kuriame pamatysite daugiau nei 300 pasakiškų šviesos skulptūrų. Paslaptingoje tamsoje Jums kelią nušvies įvairūs šviečiantys Lietuvos miškų ir pievų paukščiai bei gyvūnai, gėlės, pasakų motyvai ir kitos žibintų skulptūros, įkvėptos lietuvių kultūros bei istorijos. Šie ryškūs ir spalvingi kūriniai nukels jus į paslaptingą stebuklų pasaulį, pažadins Jūsų fantaziją ir savo akimis pamatysite atgijusius pasakų personažus.

 

 

Patyriminės kelionės kaina –   40  € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Maironio muziejaus bilietai ir gido paslaugos – 5 - 6 € suaugusiam asmeniui, 3 - 4 € vaikams ir senjorams (priklauso nuo grupės dydžio)
  • Pietūs (sriuba + karštas vištienos patiekalas) - 8 € asmeniui.
  • Bilietas į ‘’1000 šviesų’’ žibintų festivalį - 15,50 € suaugusiems, 10.90 €  - vaikams, studentams ir senjorams. Vaikams iki 6 metų nemokamai.

 

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

10.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės)

10.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.

10.50 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras. 

11.20 val. iš Kryžkalnio, degalinė (Cirkle K).

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 23.00 val.

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Česnakų pasaulis - Ryga - šampanas/vynas iš beržų sulos

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: vienuolynas, dvarai, brandinto kumpio degustacija

Kalėdinė Varšuva aplankant faraono Tutanchamono ekspoziciją bei pramogos vandens parke

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: Kazdangos pilis - Sapnų gaudyklė - Pieno muziejus - Šitake grybai

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Kėdainiai - pietūs - apsilankymas dvare - didžiausias gėlių parkas