Mados muziejus - likerių degustacija - Ekskursija po Rygą - Laisvas laikas Kalėdinėje Rygoje

gruodžio 23
Kaina asmeniui 51€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Mados muziejus - likerių degustacija - Ekskursija po Rygą - Laisvas laikas Kalėdinėje Rygoje
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu keliausite į Latviją, Rygą. Miestą aplankysite pačiu stebuklingiausiu metų laiku – Kalėdinių mugių sezono metu, o jei kas žino, kaip švęsti Kalėdas, tai latviai... juk legenda byloja, kad Rygos miestas pirmasis šią šventę pažymėjo eglute! Kalėdų mugės Rygoje gražiai atspindi šią seną tradiciją, pasigrožėsite kalėdinėmis dekoracijomis, tradiciniais skanėstais bei aplankysite mados muziejų.


Išvykimas
2023 m. gruodžio 23 d. 07:00

Kelionės programa

 • 2023 m. gruodžio 23 d. (šeštadienis)

  Pažintinės kelionės autobusu į Latviją metu pirmiausia aplankysite Mados muziejų, kuris pristato Aleksandro Vasiljevo surinktą kostiumų kolekciją, laikomą viena iš trijų garsiausių pasaulio kolekcijų. Čia galite pasinerti į praeitį ir rasti atsakymą į klausimą, kas iš tikrųjų yra mada. Nuolatinė ekspozicija, pristato ryškiausius mados istorijos etapus. Kas šešis mėnesius šis unikalus muziejus pristato naują teminę parodą, leidžiančią pasinerti į konkrečią temą ar laikotarpį. Kartu su muziejaus gidu leisitės į smagią ekskursiją, grožėdamiesi Christiano Dioro, Ivo Sen Lorano, Marko Boano, Džianfranko Fere fantazija, skoniu ir laikmečio pajutimu. 

  Užsuksite į neatsiejamą muziejaus dalį – kavinę, kurios dekoras reprezentuoja anksčiau vietoje gyvenusius ir dirbusius žmones. Vaizduojamos įvairios senos fotografijos, dokumentai, piešiniai, paveikslėliai iš šokio teorijos knygų ir, žinoma, geniali ir romantiška 20-30-ųjų mada. Mados muziejaus kavinėje taip pat siūlomi skirtingų rūšių unikalūs ir istorijos kupini likeriai, kuriuos galėsite padegustuoti. 4 gėrimų degustacija.

  Vėliau pažintinės kelionės autobusu į Latviją metu Jūsų lauks pažintis su Rygos senamiesčiu. Senovine senamiesčio aura galima mėgautis siaurose gatvelėse. Jame yra unikalūs gyvenamųjų namų kompleksai ir sakraliniai pastatai – Rygos katedra, gotikinė Šv. Petro bažnyčia, Šv. Jokūbo katedra, kurioje yra Romos katalikų bažnyčios kardinolo rezidencija, Šv. Juro bažnyčia, vadinta Baltąja akmenine pilimi, gražioji Senosios Rygos sinagoga, Šv. Dvasios konvento kiemas, gyvenamųjų namų kompleksas „Trys broliai“, Rygos pilis ir kt. Viduramžiais Ryga buvo galingas Hanzos sąjungos, vienijusios Baltijos regiono ir Šiaurės Vokietijos pirklius, uostamiestis. Hanzos epochą primena istorinės Didžioji ir Mažoji gildijos, taip pat rekonstruoti Melngalvių rūmai. Senoji Ryga – tai architektūros ir senovės šedevras. Apie tai kaip kūrėsi miestas, kokie svarbūs įvykiai turėjo reikšmės miesto plėtrai ir dar daug įdomaus sužinosite ekskursijos metu.

  Po ekskursijos senamiestyje skiriamas laisvas laikas. Galėsite pasigrožėti kalėdiniu miestu bei apsilankyti kalėdinėse mugėse. kur apsupti kerinčių medinių namelių ansamblių, žvilgančių lempučių bei kalėdinių eglučių rasite jaukių medinių prekystalių, kuriuose parduodami rankdarbiai ir skanėstai.

  Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 23.00 val.

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės autobusu į Latviją kaina – 51 € asmeniui.

 

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės kelionės autobusu į Latviją papildomos išlaidos:

 • Bilietai ir ekskursija rusų kalba mados muziejuje – 7 € asmeniui;
 • Likerių degustacija – 8 € asmeniui

 

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės kelionės autobusu į Latviją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę į Latviją autobusu tel.: +370 644 42909 arba +370 655 56313, +370 677 27036, el. paštas – [email protected] arba [email protected], [email protected].

Išvykimas


 • 7:00 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės
 • 7.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai
 • 8.00 val.  iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė)
 • 8.40 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai
 • 9.25 val. iš Kuršėnų Cirkle degalinės, Gaudžių k. 9, prie Kuršėnų aplinkelio, kelio Nr. 203
 • 9.55 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

Visokie nutikimai prie caro, tarpukariu ir pokariu – Arbatgėris su Kuršėnų vyniotiniu – alaus degustacija

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Savaitgalio kelionė kolektyvui autobusu: vaistinės muziejus – Marso kanjonai - cepelinai

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams ir jų vaikams autobusu į Latviją – Saldi kelionė