Kankorėžių džemai - Šaltalankių degustacija – Jelgavos ledo skulptūrų festivalis

vasario 4
Kaina asmeniui 42€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kankorėžių džemai - Šaltalankių degustacija – Jelgavos ledo skulptūrų festivalis
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Kelionės metu dalyvausite kankorėžių produktų degustacijoje, susipažinsite su gražiuoju Jelgavos miestu, dalyvausite šaltalankių ūkio pristatyme bei degustuosite desertą bei gėrimą su šaltalankiais. O kelionės pabaigoje aplankysite didžiausią ledo skultūrų parodą Baltijos šalyse.


Išvykimas
2024 m. vasario 4 d. 09:30

Kelionės programa

  Kelionę pradėsite apsilankymu fabrike, kuriame gaminami marmeladai iš kankorėžių. Atvykus turėsite smagią viktoriną apie pušis, gamtą, mišką. Keliausite apžiūrėti gamybos proceso, klausysitės pasakojimo apie įmonę, apie marmeladų su kankorėžiais ruošimą, jų naudą sveikatai. Degustacijai bus patiekta 10 kankorėžių produktų. Patikusius galėsite įsigyti.  Taip pat pavalgysite vietoje ruoštos Soliankos sriubos.

 Pažintinės kelionės autobusu metu lankysitės šaltalankių ūkyje įsikūrusiame netoli Jelgavos. Čia ūkio šeimininkai jus supažindins su šaltalankių auginimo subtilybėmis. Sužinosite kaip gaminami produktai iš jų. Šiame ūkyje auginami tik vienos veislės šaltalankių medžiai, kurių uogos turi daugiau aliejaus. Viskas daroma su dideliu entuziazmu, įkvėpimu ir meile, teikiančia žmonėms natūralius, sveikus ir aukštos kokybės produktus. Po ekskursijos laukia šių produktų degustacija: šaltalankių gėrimas + desertas. 

   Vėliau pažintinės – pramoginės kelionės autobusu metu, vyksime susipažinti su Jelgava, buvusia Kuršo kunigaikštystės sostine.  1345 m. miestą užkariavo lietuviai. Ilgą laiką priklausė Abiejų Tautų Respublikai. Jelgava įkurta prie plačiosios Lielupės upės. Gidė papasakos ir parodys pačius įdomiausius objektus. Trumpa apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu sužinosite pačius įdomiausius miesto kūrimosi faktus, praeisime vietos gyventojų ir svečių pamėgtu pėsčiųjų tiltu „Mitava“, jo ilgis 200 m. ilgio, jis pakabintas ant lynų, suspažinsite su Janio Čakstės paminklu, praeisime gražiąją Šv.Simono ir Šv.Onos ortodoksų katedrą bei Academia Petrine. 

   Pažintinės - pramoginės dienos kelionės autobusu į Latviją perliukas -  didžiausia Tarptautinė ledo skulptūrų paroda Baltijos šalyse. Jau 25 kartą vyksta šis festivalis, kuris su kiekvienais metais pritraukia vis daugiau skulptorių iš viso pasaulio. Šiais metais festivalio tema – “Pasaulio lobiai”.  Grožėsimės iš ledo luitų išdrožtomis skulptūromis, sušilsite gurkšnodami karštą šokoladą ar vyną, išsirinksite savo  skulptūras - favoritus. 

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą – apie 02.00 val.

Pažintinės dienos kelionės autobusu į Latviją kaina –  42 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

  • Kankorėžių produktų degustacija ir Solianka sriuba – 8 € asmeniui;
  • Šaltalankių degustacija – 10 € asmeniui;
  • Įėjimas į Ledo skulptūrų festivalį – 15 € suaugusiam asmeniui, 7 € vaikams ir senjorams;

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės į Latviją autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


09.30 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

09.45 val. iš Gargždų,  (nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai);

10.30 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė )

11.00 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

12.30 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija