Vienos dienos pažintinė-teatralizuota kelionė autobusu Panemunės (Rojaus) keliu iš Vilniaus ir Kauno

birželio 19
Kaina asmeniui 35€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Vienos dienos pažintinė-teatralizuota kelionė autobusu Panemunės (Rojaus) keliu iš Vilniaus ir Kauno
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Panemunės keliu – kitaip dar vadinama Rojaus keliu,  žavi įspūdingais Nemuno slėnio vaizdais, pilių legendomis, skanausime medaus gaminių, susipažinsime su vienu  seniausiu Veliuonos miesteliu, o žavingoji grafienė Rozalija papasakos apie Tiškevičių pomėgius, dalyvausime teatralizuotoje pilies programoje.


Išvykimas
2021 m. birželio 19 d. 07:00

Kelionės programa

Pažintinės-teatralizuotos kelionės autobusu pradžioje vyksime į Raudondvario dvarą. Kur teminės ekskursijos metu grafienė Rozalija papasakos apie  dvarų kultūrinį gyvenimą, grafų Tiškevičių pomėgius, pramogas ir dar apie šį bei tą.

Pažintinę-teatralizuotą kelionę autobusu tęsime grožėdamiesi spalvota gamtos gama padavimų ir legendų apgaubtoje Veliuonoje. Su įdomia ir spalvinga šio miestelio istorija supažindins gidas.  Veliuona buvo svarbi kovų su kryžiuočiais metais. Manoma, kad priešai čia pirmą kartą panaudojo šaunamąjį ginklą, ir nuo jo žuvo Gediminas. Čia jis buvo ir palaidotas. Iki šių dienų išlikęs 1930 m. pastatytas paminklas Vytautui Didžiajam. Netoli šio paminklo - mitologinis akmuo su įspausta pėda. Kokią legendą byloja šis akmuo išgirsite ekskursijos metu.

Vienos dienos kelionės autobusu metu važiuodami palei Nemuną išvysime raudonuojančius pilies kuorus.  Kelsimės į 33,5 metrų bokštą. Nuo jo atsiveria Panemunės panorama¸ pasigrožėsime nuostabiomis apylinkėmis ir Nemuno vingiais. Pilies istoriją ir legendas pristatys gidas. Istorikų tyrimai byloja, kad tai buvusi privati rezidencija. Kai po Žalgirio mūšio visos Panemunės pilys prarado savo strateginę reikšmę, Raudonės pilis, Nemunui tapus prekybiniu keliu (XVI-XVII a.) atgimė antram gyvenimui. XVI a. pabaigoje iš Prūsijos kilęs miško pirklys Krišpinas Kiršenšteinas buvusią pilį perstatė į renesanso stiliaus rūmus. Pilį supa senas parkas, kuriame auga ištisos alėjos retų medžių.

Toliau autobusu vyksime aplankyti vieną gražiausių  Lietuvoje rezidencinių, renesanso stiliaus, pilių –, stovinčią ant Nemuno kranto. Atvykę  papietausime pilyje įsikūrusiame restorane. (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Po pietų dalyvausime teatralizuotoje ekskursijoje, kur sužinosite kaip atrodė kasdieninis gyvenimas pilyje. Vaidinimo metu susipažinsime su pilies gyvenimu, vykusiu beveik prieš 400 metų, sužinosite pilies šeimininkų kasdienybę, jų santykius su baudžiauninkais, ką jie valgė, kuo rengėsi, kas juo džiugino ir liūdino. Pasižvalgysime po vaizdingas apylinkes iš pilies bokšto, į jį užlipus, arba virtualiai, apžiūrėsime pilies karcerį, atkurtą XVIII a. virtuvę ......

Vienos dienos pažintinės-teatralizuotos kelionės autobusu pabaigoje užsuksime į vaizdingoje gamtos vietovėje, įsikūrusį slėnį, kuriame degustuosime medų, gurkšnosime arbatą ir skanausime meduolių pyrago. Edukacinės programos metu susipažinsime su medaus rūšimis, jo gydomosiomis savybėmis, ragausime pagal augalų žydėjimo laiką (pavasario žiedų, aviečių, liepų ir kt.) bičių surinkto medaus. (Jeigu šios degustacijos atsisakote būtina nurodyti registruojantis)

Vienos dienos pažintinės-teatralizuotos keliones autobusu kaina –  35 € asmeniui.

Į vienos dienos pažintinės-teatralizuotos keliones autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams (neprivalu į visus objektus eiti ar pietauti, tik registruojantis apie tai reikia pranešti, kitu atveju bus užsakoma ir Jūsų vardu):

 • Papildomiems mokamiems objektams
 • Teminė ekskursija su Rozalija (mažiausias dalyvaujančių skaičius – 20) -  4 € asmeniui
 • Ekskursija Veliuonoje - 1 € asmeniui.
 • Pilies bokštas – 1,5 € asmeniui; vaikams  senjorams  1 € asmeniui.
 • Teatralizuota ekskursija Panemunės pilyje (mažiausias dalyvaujančių skaičius – 20)  – 6 € asmeniui.
 • Pietūs Panemunės pilies restorane- 10 -12 EUR/asmeniui (sriuba+kiaulienos karbonadas+vanduo) (jeigu pietų atsisakote ar pageidaujate vegetariško patiekalo būtina informuoti registruojantis)
 • Medaus degustacija – 4 € suaugusiam asmeniui; 3 €- vaikams.

Pastabos. Vienos dienos pažintinės-teatralizuotos kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės-teatralizuotos kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-teatralizuotą kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


Vienos dienos pažintinės-teatralizuotos kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07.00 val Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

08.30 val. Kaunas, Kauno pilis, automobilių stovėjimo aikštelė.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”