Degustacinė kelionė iš Vilniaus, Kauno: desertų - virtinukų - midaus degutacijos

rugsėjo 4
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė kelionė iš Vilniaus, Kauno: desertų - virtinukų - midaus degutacijos
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Ar kada yra tekę susimąstyti iš kur tortai atkeliavo ir kokia yra jų istorija? Apie juos sužinosite šioje kelionėje, ragausite desertus.  Šioje degustacinėje kelionėje vietoj pietų bus 5 rūšių virtinukų degustacija. Koldūnai (virtinukai) – tikrai unikalus patiekalas. Beveik kiekvienos tautos virtuvėje galima rasti savitą jų variantą. Viena iš koldūnų   tai, kad koldūnai po visą pasaulį paplito iš Kinijos. Ekskursijos pabaigoje ragausime įvairių rūšių midaus, vaišinsitės naminiu sūriu, dalyvausite protų mūšyje.


Išvykimas
2021 m. rugsėjo 4 d. 08:00

Kelionės programa

Vienos dienos degustacinėje kelionėje autobusu susipažinsite su profesionalaus konditerio tortais. Jo genuose, kaip pats sako, „probabė buvo virėja, baba virėja, mama virėja, tai ir aš ten pat“.
Kai ant stalo atkeliauja konditerio žadėtasis desertas, kyla mintis, kad tokio valgyti negalima – reikia grožėtis. Iš tikrųjų viskas valgoma, ir našlaitėlės lėkštėje… Ragausime krembliule su lietuvišku midumi, sūrio desertą indelyje, torto (konditeris sako, kad kiekvienu kartu būna vis kitas). Konditeris papasakos apie tortų gamybą, galėsite užduoti klausimus, pasidalinti savo gaminamais tortais ir sužinojus naujo – grįžus pabandyti patiems pasigaminti. (Jeigu degustacijos atsisakote registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

     Degustacinę kelionę autobusu tęsime, kur mūsų lauks virtinukų degustacija. Virtiniai – tradicinis Vidurio Lietuvos patiekalas, buvęs itin dažnas ant kasdienio stalo ir per šventes. Čia rasite ne tik tradicinius, visų nuo vaikystės mėgiamus, su kiauliena ar vištiena, bulvėmis, bei varške, bet ir ypatingus – įdarytus elniena, antiena ar šamu ir pagardintus pačiais įvairiausiais prieskoniais. Degustacijos metu Jūsų stalui bus pateikti penkių rūšių su meile ir išradingumu pagaminti virtinukai bei papasakos jų gaminimo tradicijas, drauge prisiminsite senuosius lietuvių papročius. (Jeigu degustacijos atsisakote registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Degustacinės kelionės autobusu pabaigoje aplankysime trečios kartos bitininką, kurio bityne dūzgia apie 200 bičių avilių. Ragausime skirtingų įvairių rūšių midų, vaišinsimės naminiu sūriu, medumi. Kaip pasakoja, pats savininkas midų gamino jau jo senelis, mama, iš kurios ir perėmė midaus virimo paslaptis. Visas ūkyje pagamintas midus yra iš savo laikomų bičių medaus, o virdami midų – kiekviename midaus litre yra iki 750gr. medaus. Pasak bitininko gamyboje nenaudoja jokių cheminių priedų, tik natūralias žaliavas. Midų brandina ne mažiau 1 metus, kai kurios midaus rūšys brandinamos ne mažiau 3 metus. Midui spalvą, skonį, kvapą suteikia pagrindinis ingredientas- medus.  Degustacinės programos metu susipažinsite su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais. Dalyvausite protų mūšyje, kurio nugalėtojų lauks netikėtas prizas. (Jeigu degustacijos atsisakote registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kaina – 32 € asmeniui.

Į pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės-degustacinės kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams (neprivalu į visus objektus eiti ar pietauti, tik registruojantis apie tai reikia pranešti, kitu atveju bus užsakoma ir Jūsų vardu):

  • Desertų degustacija – 7  € asmeniui ( kaina priklausys nuo grupės dydžio).
  • Virtinukų degustacija – 10 € asmeniui;
  • Midaus degustacija  – 10 € asmeniui ( kaina priklausys nuo grupės dydžio).

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-degustacinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Vienos dienos degustacinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai prieš kelionę gali būti patikslinti:

08.00  val Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

09.30 val. Kaunas, Kauno pilis, automobilių stovėjimo aikštelė.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė