Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

rugpjūčio 5 – rugpjūčio 6
Kaina asmeniui 155€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu į Estiją aplankysite vieną gražiausių neogotikinių pastatų Baltijos šalyse – Alatskivi pilį, kurioje pasivaikščiosite po prabangius rūmų kambarius, susipažinsite su pastato istorija bei sudalyvausite vyno degustacijoje. Dalyvausite pažintinėje ekskursijoje po studentų miesto Tartu senamiestį, kuris sužavės gatvelėmis, vedančiomis prie daugybės muziejų, paminklų ir žavingų mažų kavinukių... Kelionę užbaigsite kaimyninėje Latvijoje, kur sudalyvausite šaltalankių produktų degustacijoje.


Išvykimas
2023 m. rugpjūčio 5 d. 04:00

Kelionės programa

 • 2023 m. rugpjūčio 5 d. (šeštadienis)

  Kelionė per Latviją. Estiją.  Pagal galimybę savitarnos pietūs Latvijos-Estijos pasienyje. 

  Pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu į Estiją metu vyksite į Alatskivi pilį.  Ekskursija pilyje su pilies gidu. 1885 m. šią pilį pasistatė baronas Arved von Nolcken. Jis pats ir projektavo romantiškuosius bokštelius, šią idėją parsivežęs iš Škotijos. Tad visai neatsitiktinai Alatskivio pilis kiek primena Balmoralio pilį, vieną iš Didžiosios Britanijos karališkajai šeimai priklausančių rezidencijų. Šiandien baltai švytinti pilis laikoma vienu gražiausių neogotikinių pastatų Baltijos šalyse. Ant prabangiai įrengtų kambarių sienų kabo nuotraukos, pasakojančios pilies istoriją: tai barono šeimos portretai, pilies vaizdai prieš rekonstrukciją ir po jos. Antrajame aukšte įrengtas vieno žymiausių Estijos kompozitorių Eduardo Tubino muziejus. Interaktyvi ekspozicija supažindina su kompozitoriaus gyvenimu ir kūryba, čia galima pasiklausyti Eduardo Tubino simfonijų ir kitų kūrinių. Na, o rūsyje, kur kadaise gyveno pilies aptarnaujantis personalas, išdėstyta vaškinių figūrų ekspozicija – autentiškais rūbais aprengti rūmų darbuotojai.

  Po ekskursijos Alatskivi pilyje, visai šalia pilies sienų, nedidelė šeimos įmonė gamina amatininkų vynus iš vietinių ingridientų. Degustacijos metu dirbtuvėse galėsite paragauti estiško penkių skirtingų rūšių vynus su užkandžiais ir žaisti žaidimą, kuriame bandysite atspėti, iš kokio ingrediento jis pagamintas. Šeimininkas (-ė) taip pat papasakos apie vyno gamybos procesą ir vietinius skonius.

  Nakvynė viešbutyje Tartu centre.

 • 2023 m. rugpjūčio 6 d. (sekmadienis)

  Po pusryčių viešbutyje, antrąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją metu susipažinsite su jaunatviškiausiu miestu Europoje – Tartu. Net penktadalis miesto gyventojų yra studentai. Tai antrasis pagal dydį Estijos šalies miestas, prie Emajegio upės, jungiančios du didžiausius Estijos ežerus. Tai šalies intelektualų ir kultūros centras, jame yra seniausias Estijos universitetas. O patys studentai sako, kad visas miesto gyvenimas sukasi apie didingą universiteto pastatą. Tartu gyventojai siūlo pereiti Tartu angelų vardą pelniusį tiltą – yra tikima, kad jei sulaikęs kvėpavimą jį pereisi – noras gerai išlaikyti egzaminą išsipildys. Ekskursijos po miestą metu, Jus sužavės trikampės centrinės Tartu aikštės su Rotuše ir pasvirusiu namu, Šv. Jono bažnyčios puoštos mūrinės statulos, minėtas norų išsipildymo tiltas, miesto simboliu patapę fontanas su skulptūra.

  Pietūs savitarnos kavinėje.

  Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu į Estiją pabaigoje vyksite į svečius pas šaltalankių namų šeimininkus. Sodas yra specialiai suprojektuotas, šaltalankiai auginami kokybiškai ir atsakingai, visiškai užtikrintas gamybos procesas, kurio metu nelieka likučių. Viskas daroma su dideliu entuziazmu, įkvėpimu ir meile, teikiančia žmonėms natūralius, sveikus ir aukštos kokybės produktus. Svečiuodamiesi ūkyje sužinosite uogų vertingąsias savybes, auginimo subtilybes, išsiaiškinsite, kaip gaminami šaltalankių produktai. Vaikščiodami po didžiulį šaltalankių sodą tiesiai iš jo kūrėjų išgirsite ūkio ir derlingo sodo įrengimo istoriją, ateities planus, galėsite pasisemti šeimininkų patirties. Pasivaikščiojimo pabaigoje atsidursite stebuklingo grožio šaltalankių alėjoje. O po pasivaikščiojimo būsite pakviesti paragauti deserto - įdomių ir neįprastų šaltalankių kombinacijų su kitais ingredientais. Su desertu - gaivinantys gėrimai.

  Grįžimas į Klaipėda planuojamas apie 20:00-21:00 val.

Į kainą įskaičiuota


 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos kūrimas ir derinimas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Kelionės draudimas
 • Pietūs
 • Vakarienė viešbutyje - apie 20 €
 • Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už kambarį  22 €.
 • Papildomiems mokamiems objektams – 38 €

Papildoma informacija


Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kaina, gyvenant dviese/ dviviečiame; trise /triviečiame kambaryje – 155 €.

Papildomiems mokamiems objektams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją – 38 (Alatskivi pilies įėjimo bilietas ir ekskursija, vyno degustacija, ekskursija ir degustacija šaltalankių ūkyje).

Vakarienė - jei norėsite vakarieniauti viešbutyje apie 20 € (artėjant datai kaina bus patikslinta) arba galėsite pavakarieniauti šalia viešbučio esančiuose restoranuose ir kavinėse.

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už kambarį  22 €.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės

pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

* Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę į Estiją autobusu tel.: +370 644 42909 arba +370 677 27036, el.paštas – [email protected] arba [email protected].  

Išvykimas


 • 04:00 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės
 • 04.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai
 • 5.00 val.  iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė)
 • 5.40 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai
 • 6.25 val. iš Kuršėnų Cirkle degalinės, Gaudžių k. 9, prie Kuršėnų aplinkelio, kelio Nr. 203 )
 • 6.55 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)
 • 8.00 val. val. iš Joniškio Circle K degalinės - Satkūnų kaimas, Joniškis 
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė