6 dienų kelionė į Šiaurės Lenkiją (Šv. Lipka - Gyžičkas - Fromborkas - Mikolaikos)

rugpjūčio 6 – rugpjūčio 11
Kaina asmeniui 550€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • 6 dienų kelionė į Šiaurės Lenkiją (Šv. Lipka - Gyžičkas - Fromborkas - Mikolaikos)
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Kelionėje autobusu į Lenkiją pažintį su kaimynine Lenkija pradėsite ekskursija po Gižyčką, aplankysite Hitlerio karinę būstinę, kurioje jis slėpėsi beveik 3 metus bei vyksite į mažą kaimelį - Šv. Lipką, kur apžiūrėsite nuostabaus grožio vienuolyno kompleksą. Kelionę tęsite Fromborke, kuris garsėja kaip žvejybos uostas bei astronomo Mikalojaus Koperniko gyvenvietė. Toliau vyksite link Gdnasko, dalyvausite ekskursijoje po didžiausią plytinę viduramžių pilį Europoje – Malborko, susipažinsite su pagrindiniais Gdansko miesto istoriniais objektais, pasivaikščiosite įspūdingomis viduramžių stiliaus gatvelėmis, Taip pat aplankysite Sopoto miestą, kur ne tik pasidžiaugsite pajūrio gamta, bet ir susipažinsite su vienu įspūdingiausių architektūriniu kūriniu. Vyksite į kurortinį miestelį, kur visą dieną galėsite skirti pramogoms vandens parke bei kelionės pabaigoje aplankysite Augustavą, kur sudalyvausite midaus degustacijoje bei pasigrožėsite nuostabiais gamtos vaizdais plaukiant Augustavo kanalu.


Išvykimas
2023 m. rugpjūčio 6 d. 00:00

Kelionės programa

 • 2023 m. rugpjūčio 6 d. (sekmadienis)

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją.

  Pirmoji sustojimo stotelė kelionėje autobusu į Lenkiją – Gižyčkas. Šis miestas labiausiai garsėja dėl vandens pramogų, nes yra išsidėstęs tarp dviejų didelių ežerų. Ekskursijos metu lydinti gidė supažindins Jus su miesto istorija, apžiūrėsite Bojeno tvirtovę, kur dar XIX amžiaus pradžioje gyveno 3000 kareivių, gynusių Gižyčką ir jo apylinkes. Pamatysite garsųjį miesto tiltą, kuris yra valdomas rankiniu būdu vos vieno žmogaus. Tiltas buvo suprojektuotas ir pastatytas XIX amžiaus pabaigoje, kad būtų galima patekti į Bojeno tvirtovę. Šio tilto išskirtinumas slypi ir tame, kad tiltas nekyla aukštyn, o sukasi 90° kampu. Taip pat apžiūrėsite vieną įspūdingiausių Gižyčko paminklų – pilį, kurią 1341 m. pastatė Kryžiuočių ordinas.

  Pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją metu toliau vyksite į Hitlerio slėptuvę – Vilko guolį.

  Pietūs (sriuba, karštas mėsos patiekalas, salotų rinkinys, vanduo su citrina ir mėtomis). Jei pageidaujate vegetariško  patiekalo, registruojantis pažymėkite, kitu atveju pietūs užsakomi įprasta tvarka.

  Papietavę aplankysite II pasaulinio karo metais įrengtą Hitlerio karinę būstinę „Vilko guolį“ (Wolfschanze) – slėptuvę, kurioje jis praleido 900 dienų. 1944 m. čia buvo įvykdytas nesėkmingas pasikėsinimas į Hitlerį. Vilkas – tai partinis Adolfo Hitlerio slapyvardis, kuriuo jis dažnai naudojosi. Gerložo miškai „Vilko guolio“ statybai pasirinkti neatsitiktinai. Teritorijos dislokacijos vieta ir kraštovaizdis (miškai, ežerai, kanalai, pelkės, upės) buvo natūralus apsaugos elementas iš rytų pusės. Ekskursiją po “Vilko guolį” ves lietuviškai kalbanti gidė.

  Toliau vyksite į nedidelį Šv. Lipkos kaimelį, tačiau nepaisant jo dydžio, tai yra viena lankomiausių vietų Lenkijoje ir žinoma kaip religinis centras - kasmet ją aplanko keli šimtai tūkstančių piligrimų ir turistų. Čia apžiūrėsite Šventosios Lipkos vienuolyno kompleksą ir pagal galimybę paklausysite vargonų koncerto (jeigu bus vargonų muzika, informuojame, kad vargonų pristatymas vyksta apie 15 min., o jų metu iš dalyvių renkamos bet kokios sumos aukos).

  Skiriamas laisvas laikas vakarienei.

  Nakvynė ekonominės klasės piligrimų namuose.

 • 2023 m. rugpjūčio 07 d. (pirmadienis)

  Ankstyvi pusryčiai ekonominės klasės piligrimų namuose..

  Antrąją pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją dieną tęsite Fromborke. Fromborkas, vienas įdomiausių Varmijos miestų, priklauso Varmijos Mozūrų vaivadijai. Miestelis yra ant Vyslos marių kranto ir atlieka žvejybos uosto bei jachtų prieplaukos vaidmenį. Fromborkas taip pat yra prie kanalo, jungiančio Baudos upę su Vyslos mariomis.

  Čia pirmiausia aplankysite Fromborko muziejų, kurio dėmesio centre – Nikolajaus Koperniko figūra, jo gyvenimas ir kūryba. Nikolajus Kopernikas, vienas garsiausių pasaulio astronomų, kurio knygos sukėlė Renesanso mokslo revoliuciją, gimė Torūnėje, bet didžiąją dalį tyrimų būtent atliko Fromborke. Nuo 1973 metų muziejus veikia buvusiuose Varmijos vyskupų rūmuose. Gotikos ir baroko stilių reprezentuojančiame pastate, iškilusiame pietiniame Fromborko tvirtovės kampe, 1945 m. jis sudegė per gaisrą, tačiau 1965-1970 m. rūmai buvo rekonstruoti muziejaus reikmėms Vyskupų rūmuose, kur buvo įrengtos pagrindinės ekspozicijų salės.  Ekskursija vyks lenkų kalba, o lydinti gidė pasakojimą išvers.

  Po ekskursijos Koperniko muziejuje tęsite pažintį su šiuo miestu apžvalginės ekskursijos metu. Lydinti gidė aprodys įspūdingą pilies ir Katedros kompleksą – tai yra raudonų plytų gotikinė konstrukcija, papuošta daugybe bokštelių. Viduje galima taip pat apžiūrėti įdomius barokinius vargonus, pamatysite M. Koperniko kapą, pagal galimybę užlipsite į gynybiniame bokšte esančią apžvalgos aikštelę, kur taip pat veikia ir planetariumas. Pasakojama, kad iš šio bokšto Kopernikas stebėjo dangų...

  Po ekskursijos skiriamas laisvas laikas papietauti, pasivaikščioti pakrante...

  Pažintinę kelionę autobusu į Lenkiją tęsite kelione link Gdansko, pakeliui apsilankysite Malborko pilyje – tvirtovėje. Marienburgas beveik 150 metų buvo didžiojo magistro aukščiausios Ordino valdžios buveinė, Ordino valstybės sostinė. Tai didžiausia iš plytų statyta tvirtovė tuometinėje viduramžių Europoje. Mieste kirtosi Europos prekybos keliai.  Malborko tvirtovė − viena didžiausių ir geriausiai išlikusių Viduramžių gynybinės ir rezidencinės architektūros pavyzdžių Vidurio ir Rytų Europoje, viena monumentaliausių bei įspūdingiausių plytinės gotikos ansamblių Europoje. Čia kalėjo Lietuvos didysis kunigaikštis Kęstutis, o Lietuvos ir Lenkijos jungtinei kariuomenei, laimėjusiai Žalgirio mūšį prieš Vokiečių ordiną, Malborko pilies užimti nepavyko. Ekskursiją pilyje praves vietinis pilies gidas rusų kalba.

  Vakarienė - didelis kiaulienos šnicelis su keptu kiaušiniu, bulvėmis ir agurkų salotomis + mineralinis vanduo. Jei pageidaujate vegetariško  patiekalo, registruojantis pažymėkite, kitu atveju pietūs užsakomi įprasta tvarka.

  Nakvynė ekonominės klasės hostelyje Gdanske.

 • 2023 m. rugpjūčio 08 d. (antradienis)

  Po pusryčių hostelyje, trečiąją pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją dieną pradėsite pažintimi su Gdansku – vienu seniausių Lenkijos miestų su žavingu senamiesčiu. Prie Baltijos jūros įsikūręs uostamiestis, tai pamario vaivadijos sostinė. Miestu teka dvi Vyslos upės atšakos, jame daug tiltų. Miesto senamiesčio stilius viduramžiškas: daug siaurų vėjuotų gatvelių, namų stačiais stogais ir balkonais. Apžiūrėsite miesto istoriją atskleidžiančius Aukštuosius, Auksinius ir Žaliuosius vartus, renesanso stiliaus viduramžiškus pastatus, stabtelsite prie miesto simbolio – Neptūno fontano. Išvysite Karališkųjų namų pastatus, kurie buvo aplankyti Lenkijos karalių, Zygmantas III Vaza (lankėsi septynis kartus), Vladislovas IV Vaza, Janas Kazimieras, Jan III Sobieski, Stanislovas Leszczynskis.

  Po ekskursijos laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti promenada, užsukti į kavinę ar restoraną ir pamaloninti skonio receptorius, o gal norėsis dar kartą pasigrožėti Gdansko senamiesčiu.

  Nakvynė ekonominės klasės hostelyje Gdanske.

 • 2023 m. rugpjūčio 09 d. (trečiadienis)

  Pusryčiai ekonominės klasės hostelyje Gdanske.

  Toliau pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją metu vyksite susipažinti su šiaurės Lenkijoje prie Baltijos jūros kranto įsikūrusiu pajūrio kurortu  - Sopotu. Miestas įkurtas kaip pajūrio slavų tvirtovė VII a. Nuo XVI a. čia pradėjo kurtis didikų poilsio vilos, miestas drauge su Gdansku ir Gdynia sudaro Trimiesčio aglomeraciją. Kvėpuosite kurorto dvasia, apžiūrėsite ilgiausią Europoje medinį molą (515,5 m ilgio tiltas). O eidami turistų mėgstamiausia promenada, moderniosios architektūros kūrinys  „Kreivasis namas“ Jus perkels tarsi į pasaką. Ekskursijos metu išvysite rafinuotą bei prabanga dvelkiantį pastatą, kurio statyba kainavo 20 milijonų guldenų, dabar šiame pastate įsikūręs taip vadinamas „Didysis viešbutis“. 

  Laisvas laikas pasivaikščiojimui, pietums, maudynėms.....  (įsidėkite maudymosi kostiumėlius, rankšluoščius ir kitus reikmenis).

  Toliau vyksite apžiūrėti Olivos katedrą. Katedros interjere dominuoja nepaprasti vargonai virš pagrindinio įėjimo. 1755–1780 m. pastatyti vargonų meistro Johano Wulfo, tais laikais tai buvo didžiausi tokio tipo vargonai Europoje, juose yra judantys cherubai, angelai ir stulbinantys 7896 vamzdžiai bei 110 registrų, leidžiančių pasiekti neįtikėtiną aukščio diapazoną ir garsus, įskaitant vandens čiurlenimą, gyvūnų bei žmonių šauksmus ir balsus, pagal galimybę pasiklausysite vargonų muzikos.

  Pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją metu taip pat užsuksite į Olštyną - Varmijos Mozūrų vaivadijos sostinę, Olštynas taip pat yra garsus kultūros ir akademinis centras, galintis pasigirti daugybe kino ir dramos teatrų, kavinių. Be to, miestui didelę įtaką daro lenkų ir vokiečių kultūros, kurios atsiskleidžia gyventojų virtuvėje ir papročiuose. Ekskursija su lydinčia gide, kurios metu pasivaikščiosite senamiesčiu ir apžiūrėsite įspūdingiausius miesto objektus, tarp kurių - Aukštutiniai vartai, XIV a. gotikinė Varmijos kapitulos pilis ir didingoji Šv. Jokūbo katedra.

  Vakarienė ir nakvynė ekonominės klasės viešbutyje.

 • 2023 m. rugpjūčio 10 d. (ketvirtadienis)

  Pusryčiai ekonominės klasės viešbutyje.

  Po pusryčių keliausite į kurortinį miestelį – Mikolaikas. Mikolaikų miestelis yra vartai į didžiulį Šniardvų ežerą, vadinamą "Mozūrų jūra", o jo prieplauka yra pati judriausia Mazūrijoje, vasarą pakrantėje stovi šimtai jachtų ir turistų, plaukiojančių pramoginiais laivais.

  Pagal pageidavimą ekskursija po Mikolaikas su lydinčia gide. Ekskursijos metu su lydinčia gide pasivaikščiosite pakrante, apžiūrėsite vadinamą „jūreivių kaimelį“ ir susipažinsite su miestelio istorija.

  Po apžvalginės ekskursijos įsikursite viešbutyje ir visą dieną galėsite skirti pramogoms Tropikana vandens parke. Šiame parke veiklos suras kiekvienas. Norintys atsipalaiduoti galės pasimėgauti įvairių rūšių saunomis, sūkurinėmis voniomis, išbandyti ištvermę sniego ir ledo urvuose, ar aktyviai laiką leisti sportiniuose-pramoginiuose baseinuose. (Įsidėkite maudymosi priemones, rankšluosčius).

  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. rugpjūčio 11 d. (penktadienis)

  Ankstyvi pusryčiai viešbutyje.

  Vyksite degustuoti lenkiško midaus. Pirmiausia Jums aprodys nedidelę ekspoziciją. Papasakos midaus gamybos procesą, apžiūrėsite gamyklą, paskui pakvies prie stalo, kur degustuosite 6 skirtingas midaus rūšis.

  Pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją pabaigoje pasiplaukiosite laivu ir galėsite pasigrožėti Augustavo horizontu. Pro miestą vingiuoja gamtos ir istorijos paminklas - Augustavo kanalas. Tai unikalus objektas, įrengtas dar XIX amžiaus pirmojoje pusėje. Lenkai Augustavo kanalą vadina vandens kelių perlu. Nes plaukiant laivu prieš akis veriasi nuostabūs gamtos vaizdai, kuriuos gali beveik ranka paliesti tiesiai iš laivo.

  Pietūs: Daržovių sriuba +  kiaulienos kotletas grūdų tešloje  su salotomis ir bulvėmis + kompotas. Jei pageidaujate vegetariško  patiekalo, registruojantis pažymėkite, kitu atveju pietūs užsakomi įprasta tvarka.

  Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 23:30 val.

Į kainą įskaičiuota


 • Kelionė autobusu
 • 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose ir hosteliuose su pusryčiais
 • Vakarienė viešbutyje rugpjūčio 9 ir 10 dienomis
 • Vandens parko lankymas
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas

Į kainą neįskaičiuota


 • Papildomiems objektams turėti – apie 270 PLN (60 EUR) suaugusiems; 235 PLN (53 EUR) vaikams, studentams, senjorams;
 • Asmeninės išlaidos
 • Pietūs Vilko guolyje – 65 PLN
 • Vakarienė Gdanske – 65 PLN
 • Trečios dienos pietūs – 60 PLN;
 • Pietūs ir vakarienės nenumatytos programoje
 • Kelionės draudimas

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją kaina –   550 € asmeniui (GYVENANT ŠEŠIAVIEČIUOSE KAMBARIUOSE ŠEŠIESE, KETURVIEČIUOSE - KETURIESE, dviviečiuose - dviese).

 

Į pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 5 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose ir hosteliuose su pusryčiais,  vakarienė viešbutyje rugpjūčio 9 ir 10 dienomis; vandens parko lankymas; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

 

Papildomiems objektams turėti – apie 270 PLN (60 EUR) suaugusiems; 235 PLN (53 EUR) vaikams, studentams, senjorams;

Bilietai ir gido paslaugos Vilko guolyje;

Bilietai ir gido paslaugos Koperniko muziejuje;

Bilietai ir ekskursija Malborko pilyje;

 Midaus degustacija;

 Plaukimas Augustavo kanalu;

Sopoto jūros tiltas.

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs Vilko guolyje – 65 PLN;

Vakarienė Gdanske – 65 PLN;

Trečios dienos pietūs – 60 PLN;

Pietūs ir vakarienės nenumatytos programoje;

Kelionės draudimas. * Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Išsikeisti pinigus galite Lietuvoje valiutos keitykloje arba pasienyje važiuojant. Rekomenduojame išsikeisti Lietuvoje.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pasirūpinkite tinkama apranga ir vandeniu, kelionės metu bus sustojimai degalinėse. Įsidėkite maudymosi priemones ir rankšluosčius.

Pažintinės kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą parengė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu į Lenkiją tel. , 865556313, 864442909, el.paštas – [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


 

2023 m. rugpjūčio 05 d. (išvykimas vėlai vakare, iš šeštadienio į sekmadienį)

 • 23:00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės);
 • 23.45 val. iš Kretingos, nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al. 12, Kretinga.
 • 00:45 val. išvykimas iš Skuodo, degalinė Saurida (Vytauto g. 20, Skuodas)
 • 01.40 val. Plungė (Circle degalinė prie žiedo, Truikiai, Trukių km.).
 • 02:10 val. Rietavas, Rietavo dvaras, Parko g. 10, Rietavas.
 • 02.55 val. iš Kryžkalnio, (Orlen degalinė).
 • 04.30 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas).
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”