Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje kelionėje kolektyvams aplankysite ir dalyvausite:

  • Šios dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams pradžioje vyksite į bityną. Bitės laikomos ekologiškoje aplinkoje. Šalia plyti pievos ir miškai. Bitininkai mums papasakos kaip augina biteles. Aprodys jų avilius. Papasakos daug įdomybių iš bičių gyvenimo, skanausime medų, bei pasigaminsite natūralaus vaško žvakelę sau.  
  • Toliau pažintinės degustacinės kelionės kolektyvams metu dalyvausite linksmoje edukacinėje programoje  Ši edukacinė programa mus supažindins su Kupiškio kraštu ir žmonių gyvenimu. Programos metu maloni kupiškietė papasakos apie kasdienį kupiškietišką stalą, tradicinius valgius, ragausite Pakišuolį su sultiniu. Pakišuolis – sotus mielinis pyragas su lašinukais. Taip pat dalyvausite šokiuose, žaidimuose, spėsite mįsles.
  • Pažintinės - degustacinės kelionės kolektyvams metu vyksite į ekskursija po Kupiškio miestą. Sužinosite miesto istoriją. Apžiūrėsite svarbiausius ir gražiausius miesto objektus. Išgirsite įdomių pasakojimų apie žymiausius to krašto žmones.
  • Šios pažintinės kelionės kolektyvams pabaigoje dalyvausite teatralizuotoje ekskursijoje, kur  vaišinsitės vestuviniu pyragu “Karvojumi” ir arbata, sužinosite visas senų laikų vestuvių tradicijas. Apžiūrėsite muziejaus eksponatus, etnografines kompozicijas, kurios byloja, kad „kožnam“ kupiškėnui svarbu buvo ne tik darbo įrankių patogumas, funkcionalumas, bet ir grožis. Pamatysite, jog daug įvairiausių namų apyvokos daiktų pakankamai puošnūs, sumaniai išraižyti ar išdrožti, pagaminti su didžiule meile, išmone ir pagarba.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) -  derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28–30 asmenys, kaina  –  28–30 € asmeniui (medaus degustacija ir edukacija, edukacinė programa, ekskursija Kupiškyje, teatralizuota programa su pyragu).

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Vienos dienos pažintinės - degustacinės kelionės kolektyvams autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Nuotraukos priklauso: Kupiškio rajono turizmo ir verslo informacijos centrui ir UAB Ingrida tours, be autorių sutikimo nuotraukas naudoti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę - degustacinę kelionę kolektyvams autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Degustacinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu – Dzūkiškas kulinarinis paveldas ir gamtos lobiai

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore