Vienos dienos pažintinė kelionė autobusu: kalėdaičio (plotkelės) gamyba – Kudirkos Naumiestis – dvaras

lapkričio 26
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Vienos dienos pažintinė kelionė autobusu: kalėdaičio (plotkelės) gamyba – Kudirkos Naumiestis – dvaras
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šioje vienos dienos pažintinėje – edukacinėje kelionėje autobusu susipažinsite su unikaliu ir įdomiu miesteliu, kuriam buvo suteiktas pavadinimas Lietuvos himno autoriaus garbei. Apsilankysite muziejuje, kuris buvo pastatytas V. Kudirkos namo vietoje ir susipažinsite su šia asmenybe. Sužinosite kaip gaminamas kalėdaitis ir jo atsiradimo istoriją. Taip pat apsilankysite viename iš gražiausių išlikusių dvarų Lietuvoje.


Išvykimas
2022 m. lapkričio 26 d. 07:00

Kelionės programa

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu pradžioje vyksite į Vinco Kudirkos muziejų, kuriame susipažinsite su V. Kudirkos veikla. Muziejus pastatytas V. Kudirkos namo vietoje, kur buvo sukurta Tautiška giesmė.  Muziejuje plačiai pristatoma knygnešystės ir XIX a. antros pusės tautinio judėjimo veikėjų – varpininkų – epocha. Išskirtinis dėmesys skiriamas Vinco Kudirkos asmenybei.

Toliau laukia ekskursija po Kudirkos Naumiestį. Aplankysite Vinco Kudirkos paminklą, Šv. Kryžiaus atradimo bažnyčią, skulptoriaus Prano Sederevičiaus įamžintus Vytautą Didįjį ir lakūnus Darių ir Girėną bei kitas miesto istoriją pasakojančias vietas.

Vienos dienos pažintinę kelionę tęsite dalyvaudami kalėdaičio (plotkelės) gamybos edukacinėje programoje. Edukacijos metu sužinosite kalėdaičio atsiradimo istoriją, kokie buvo dirbami darbai Advento laikotarpiu. Žaisite kūčių vakaro žaidimus, išmėginsite kūčių vakaro burtus, išvysite plotkelės gamybos procesą bei patys jame dalyvausite, taip pat pamatysite kaip buvo gaminami komunikantai – mažoji Ostija ir didžioji Ostija šv. Mišių apeigoms. Ragausite pienišką zacirką, kalėdinį meduolį su žolelių arbata.

Pietums keliautojų laukia kugelis. 

Vienos dienos pažintinei kelionei einant į pabaigą, vyksite į vieną gražiausių išlikusių rezidencijų Lietuvoje. Tai klasicizmo epochos kūrinys, prancūzo turisto lūpomis įvardintas kaip mažasis Paryžius. Tai Sūduvos regiono puošmena bei pasididžiavimas.

Kupini įspūdžių vyksite namo.

 

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu kaina – 35 eu asmeniui.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos:

  • Apsilankymas dvare + ekskursija - 6 € suaugusiam, 3 € senjorams, moksleiviams, studentams;
  • Kalėdaičio (plotkelės) gamyba + kugelis – 7 € asmeniui;
  • Apsilankymas muziejuje + ekskursija po miestelį – 4 € asmeniui.

Pastabos: Šios vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę ekskursiją tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Išvykimas

7.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

7.20 val. iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai

8.20 val. išvykimas iš Kryžkalnio, Circle K degalinė

8.35 val. išvykimas iš Skaudvilės, Liaudies a. 16 (prie parduotuvės „Maxima“)

9.10 val. išvykimas iš Jurbarko, Vydūno g. 7 (Jurbarko autobusų stotis)

Planuojamas grįžimo laikas į Klaipėdą: apie 21:00 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.