Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (11d/10 n)

gegužės 17 – gegužės 27
Kaina asmeniui 1430€
+ aviabilietas
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Tiesioginis skrydis iš RYGOS

Taškentas – Urgenčas – Chiva – Buchara – Jurtų stovykla – Asfaras (kalnų kaimas) – Samarkandas – Šahrisabzas – Taškentas

2024 m. gegužės 17 – gegužės 27 d.

Pažintinės kelionės metu pasileisite į nepamirštamus nuotykius atrasdami Vidurinės Azijos perlą, garsėjantį savo neįtikėtinai svarbiomis vietomis senoviniame Šilko kelio prekybos kelyje, apimančiame nuostabius Samarkando, Chivos, Bucharos ir Šahrisabzo miestus. Čia galėsite paragauti tradicinių Uzbekiškų patiekalų, pamatyti geriausius pasaulyje islamo architektūros pavyzdžius bei susipažinti su vienais draugiškiausių ir svetingiausių žmonių!


 • Maitinimas tarpatutinio skrydžio metu.
 • 8 nakvynės 4* viešbučiuose, 1 nakvynė jurtų stovykloje, 1 nakvynė kalnų kaime.
 • Grypę lydės kelionės organizatorė Ingrida Pociutė.
 • Autentiška patirtis – artimai susipažinsite su šalies paveldu pietų, maisto gaminimo pamokos, vietinių gyventojų muzikinių/teatralizuotų pasirodymų metu.
 • Aplankysite šurmulingus ir spalvingus rytietiškus turgus.
 • Išsamus ir dinamiškas kelionės maršrutas, kurio metu pažinsite Uzbekistano kultūrą, religiją, istoriją ir gamtą.
 • Kvalifikuoti vietos gidai anglų arba rusų kalba.
 • Įskaičiuotos visos vakarienės.
 • Ingrida tours partnerių staigmenos keliautojams.
Išvykimas
2024 m. gegužės 17 d. 15:00

Kelionės programa

 • Tiesioginio skrydžio informacija: iš Rygos į Taškentą 2024 m. gegužės 17 d.:

  2024.05.17  Ryga 15:00 val. – Taškentas 22:00 val. (Skrydžio trukmė 5 val.)

 • 1 diena: 2024 m. gegužės 17 d. (penktadienis). Ryga – Taškentas

  22:00 nusileidimas Taškento oro uoste.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 2 diena: 2024 m. gegužės 18 d. (šeštadienis). Taškentas – Urgenčas – Chiva

  Pusryčiai viešbutyje.

  Savo pažintį su Uzbekistanu pradėsite nuo ekskursijos po didžiausią Centrinės Azijos miestą ir šalies sostinę Taškentą. Miestas buvo svarbus prekybos Šilko keliu centras ir tebėra žymus šilko, medvilnės, tekstilės ir kitų gaminių eksporto į Rytų Europą centras.

  Pirmoji sustojimo vieta – Hasti Imam architektūros kompleksas, kurio statyba prasidėjo XVI a. Dėl nuolatinių žemės drebėjimų, karinių įvykių ir tiesiog slegiant metų krūviui daugelis komplekso pastatų iš dalies neišlaikė savo pradinės išvaizdos. 2007 metais kai kurie senieji pastatai buvo restauruoti, iškilo naujos ir sutvarkytos teritorijos, kurių dėka kompleksas atgavo savo buvusią didybę. Kompleksą sudaro  Barak Khan, Tilla Sheykh mečetės. Taip pat aplankysite  „Usman Koran“ muziejų (VIII a.), kuriame eksponuojama didžiulė Korano knyga. Teigiama, kad ji priklausė trečiajam kalifui Uthman ibn Affan.

  Toliau pagal situaciją  aplankysite  arba* Chorsu turgų - tai unikalus trijų aukštų prekybos salių kompleksas, vainikuotas mėlynais kupolais, o vieno iš jų skersmuo siekia beveik 300-350 metrų. Ant šio rytietiško turgaus prekystalių rasite šviežių vaisių, skrudintos duonos, šviežios sūdytos mėsos, kazy (arklienos dešros) ir dar daugiau... O rankdarbių parduotuvėse, galėsite pamatyti taikomosios dailės meistrų prekiaujamais rankų darbo suvenyrais.

  arba* Kukeldash medreses. Medresę sudaro didelis kiemas, apsuptas celių, paskaitų kambarių ir mečetės. Galiausiai ekskursiją po Tašketną užbaigsite pažintimi su šiuolaikine miesto dalimi: pamatysite Nepriklausomybės aikštę,  Operos ir baleto  bei Amir Temur aikštes.

  Atskirai reikia pasakyti apie Taškento metro, kuris laikomas vienu iš įspūdingiausių lankytinų objektų. Kiekviena jo stotis turi savo unikalų architektūrinį vaizdą: marmuro ir granito apdailą, eilės aukštų kolonų, nuostabūs bareljefai ir kt. Svarbų vaidmenį atlieka netgi apšvietimas, kuris vienoje stotyje sukuria pobūvių salės atmosferą, o kitoje leidžia pasijusti tarsi paslaptingose ​​katakombose. Kiekviena stotis yra atskira Taškento atrakcija. Plačiau apie tai papasakos vietinis gidas.

  Vakarienė.

  Po ankstyvos vakarienės važiuosite į vietinį oro uostą, iš kurio 20:20 val. skrisite į Urgenčą.

  21:50 val. nusileisite Urgenčo oro uoste. Pervežimas į Chivą.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 3 diena: 2024 m. gegužės 19 d. (sekmadienis). Chiva

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių su vietiniu gidu leisitės į pažintį su Chiva, kur pradėsite nuo Ičan-Kala architektūros komplekso, įtraukto į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Tai XII – XIX a. senovinis miestas, įsikūręs pačioje Chivos širdyje, kuriame, atrodo lyg būtumėte persikėlę į praeitį. Chorezmo istorijos šaknys eina giliai į istoriją, taigi yra labai mažai civilizacijų, kurios gali prilygti jos amžiui. Ekskursijos metu jūsų laukia senoviniai rūmai su įspūdinga mozaika, nepakartojamo grožio minaretai, medresės bei mečetės. Pamatysite tikruoju miesto simboliu patapusį Kalta-Minor minaretą, stebinantį savo dydžiu ir unikaliu dizainu, vienoje jų, gražiausių kada nors pastatytų medresių islamo pasaulyje – Mahometo Amin Khan medresę, kuri buvo atstatyta ir paversta į viešbutį. Pasigrožėsite įspūdinga buvusia miesto valdovų rezidencija – Kunya-Ark tvirtove bei Mahometo Rahim-Khan medrese, kuri susideda iš dviejų teismų, dviejų mečečių, didžiulės bibliotekos bei nuostabių vartų. Su vietiniu gidu vaikščiodami viduramžių miesto keliukais prieisite didingą Islam-Khodja kompleksą, kurį sudaro medresė, minaretas, kuris, tikėtina, yra 45 metrų aukščio, bei Juma mečetė, išsiskirianti mečetei neįprasta architektūra – tai vieno aukšto konstrukcija su tvirtomis sienomis ir trimis durimis.

  Pertrauka, kurios metų galėsite atstatyti jėgas ir skaniai papietauti (pietūs į kainą neįskaičiuoti). 

  Po pietų pratęsite ekskursiją po Chivą. Savo akimis galėsite pamatyti prabangiuosius Tash Hovli rūmus (haremą), kuriuos puošia mėlynos keramikinės plytelės su mediniais, įmantriai išdažytais stulpais. Apžiūrėsite vieną gražiausių vietų Chivoje – įspūdingą Pahlavan Mahmud mauzoliejų. O pažintį su viduramžių miestu užbaigsite apžiūrėdami Allakuli-Khan medresę, esančią tarp Ičan-Kala rytinių vartų ir stogu dengto Tim turgaus, laikomą vienu geriausių viduramžių architektūros pavyzdžių. Šalia medresės taip pat stovi Allakuli-Khan karavanserajus (karavanų apsistojimo vieta), ji nuo medresės skiriasi tik pagrindiniais vartais, kurie veda tiesiai į kiemą. Aplink kiemą yra dvi celės: pirmoji buvo skirta daiktams laikyti, antra – nakvynei. Kadaise Chivoje klestėjo prekyba su Buchara ir Persija, kas ir paskatino tuometinį valdovą, Allakuli-Khaną, čia pastatyti tokią pažangią ir patogią konstrukciją, kad atvykę užsienio pirkliai galėtų apsistoti, laikyti ar parduoti savo prekes.

  Vakarienė vietiniame restorane.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 4 diena: 2024 m. gegužės 20 d. (pirmadienis). Chiva – Buchara

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių leisitės į ilgą kelionę link Buharos. Pakeliui aplankysite šilko fabriką. Čia papasakos apie  šilko audinių gamybos procesą – nuo kokonų paruošimo iki gatavos medžiagos gavimo. Žaliavų apdirbimo būdai ir metodai bei gatavų audinių gamybos technologija buvo perduodama iš kartos į kartą beveik du tūkstančius metų. Iki šiol fabriko meistrai gamina šilko bei medvilninius audinius naudodami šią unikalią tradicinę technologiją.

  Tęsite kelionę į Bucharą per Kyzylkum dykumą.

  Pietūs dykumoje (į kainą neįskaičiuoti).

  Atvykimas į Bucharą, apgyvendinimas viešbutyje.

  Vakarienė.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 5 diena: 2024 m. gegužės 21 d. (antradienis). Buchara

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių, su vietiniu gidu, vyksite į apžvalginę ekskursiją po seniausią Centrinės Azijos miestą, turintį daugiau nei 2500 metų istoriją – Bucharą. Vienas svarbiausių dienos akcentų – Samanidų mauzoliejus, laikomas vienu seniausiu islamiškosios architektūros paminklu Centrinėje Azijoje. Čia palaidotas Ismailas Samainis, emyras, kuris atsisakė zoroastrizmo, atsivertė į islamą ir Bucharą pavertė vienu gražiausių religinių ir kultūros centrų pasaulyje. Šalia Samanidų mauzoliejaus pamatysite ir Chashma-Ayub mauzoliejų. Toliau apžiūrėsite Bolo-Hauz mečetę (XX a. pradžia), tai yra vieną geriausių ir paskutinių statinių Bucharoje, pastatytų prieš moderniąją erą. Susipažinsite su seniausia miesto struktūra – Citadelės arka, datuojama nuo V a. Nuo tada iki Raudonosios armijos invazijos 1920 m. čia gyveno per 3000 žmonių. Ji daugiausiai buvo žinoma kaip Bucharos emyrų rezidencija, bet čia taip pat gyveno pareigūnai, poetai ir mokslininkai. Su karaliaus rūmais, vyriausybės biurais, arklidėmis ir bibliotekomis Bucharos Citadelės arka veikė kaip atskiras miestas mieste.

  Laikas pietums (pietūs į kainą neįskaičiuoti).

  Papietavę, pažintinę kelionę tęsite Poi Kalan ansamblyje, kurį sudaro Poi Kalan mečetė, Miri Arab medresė, bei šalia stovintis Kalan minaretas, pastatytas 1127 m., reprezentuojantis, XI – XII amžiaus Bucharos istoriją. Šis minaretas dar yra žinomas kaip mirties bokštas, kadangi šimtmečius nusikaltėliams buvo vykdoma mirties bausmė nustumiant juos nuo minareto viršaus.

  Pasigrožėję Poi Kalan ansambliu, praeisite Ulugbek – pirmąją medresę Bucharoje. Yra manoma, kad kai kurios šios medresės kolonos saugo pačius seniausius medžio drožybos meno užrašus visame Uzbekistane. Priešais Ulugbek esanti Abdulaziz-Khan medresė, pastatyta 1652 m., keliais šimtmečiais vėliau nei Ulugbek (1417 m.), žymi nepaprastą viduramžių Vidurinės Azijos architektūros pažangą. Medresės vartai yra didingi ir puošnūs, padengti garsių poetų eilėmis, o Ulugbek – paprasti, vidutinio dydžio su keliomis Korano citatomis. Tai parodo, kokie stebėtinai aukšti tuo metu buvo Vidurinės Azijos architektų, statybininkų ir menininkų įgūdžiai.

  Na ir žinoma, kokia kelionė į Uzbekistaną neaplankius turgaus. Buchara jau nuo senų laikų yra laikoma viena pagrindinių prekybos taškų. Daugelio čia esančių amatininkų prekybos tradicijos perduotos iš kartos į kartą, o spalvinga ir šurmuliuojanti atmosfera suteiks neprilygstamą patirtį ir galimybę pažvelgti į vietinių gyvenimą. Galėsite apsilankyti aukso siuvinėjimo dirbtuvėse, kalvėje, kur gaminami unikalūs metalo gaminiai – peiliai, žirklės, pasagos.

  Galiausiai, po turtingos pažinties su Buchara, Jūsų laukia autentiško folkloro ansamblio pasirodymas Nadir Divan-Begi medresėje.

  Vakarienė.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 6 diena: 2024 m. gegužės 22 d. (trečiadienis). Buchara – Gižduvanas – Jurtų stovykla

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pažintį su Buchara užbaigsite Mokhi Hossa rūmų (1822 m.) aplankymu. Tai paskutinio Bucharos emyro Nasrulah vasaros rezidencija. Rūmus sudaro 3 kiemai – atskiri kiemai vyrams ir moterims bei haremas, apsupti sodu, kur šeimininkauja didingi povai. Tai tikrai žavinga vieta pasinerti į tuometinio gyvenimo būdą...

  Kupini įspūdžių važiuosite į Gižduvaną – nuo seno pripažintą Uzbekistano keramikos centru. Atvažiavę į miestą, aplankysite keramikos studijoje. Viena seniausių meno rūšių Uzbekistane yra dekoratyvinė keramika. Per šimtus metų patirties uzbekai ištobulino šį amatą – jų dirbiniai išsiskiria aukšta kokybe, formų grožiu, drąsia vaizduote bei ornamentų spalvų harmonija. Sužinosite keramikos gamybos proceso ypatumus bei patys išvysite kaip yra gaminamas šis grožis.

  Laikas pietums (pietūs į kainą neįskaičiuoti).

  Po pietų išvyksite prie antrojo pagal dydį Uzbekistane Aidarkulio ežero.

  Atvykimas į Jurtų stovyklą. Laisvas laikas pasigrožėti dykuma.

  Vakarienė.

  Nakvynė Jurtų stovykloje, keturvietėje jurtoje. Dušai (bendri) ir tualetai atskirai nuo miegamos jurtos. Vandens temperatūra priklauso nuo dienos temperatūros, kadangi vanduo atbėga iš dykumos.

 • 7 diena: 2024 m. gegužės 23 d. (ketvirtadienis). Jurtų stovykla – Asrafas (kalnų kaimas)

  Pusryčiai.

  Po pusryčių išvyksite į Nurato kalnus, į Asraf kaimelį.

  Jūsų laukia pažintis su kalnuotomis vietovėmis, pamatysite vietinio gyventojo buitį bei iš arti pajusite kalnų žmonių kultūrą. Taip pat dalyvausite uzbekų virtuvės gaminimo pamokoje, kur patys pasigaminsite ir paskanausite autentišką uzbekišką patiekalą.

  Vakarienė.

  Nakvynė kalnų kaime, svečių namuose. Yra karštas vanduo. Dušas ir tualetai atskirai.

 • 8 diena: 2024 m. gegužės 24 d. (penktadienis). Astrafas (kalnų kaimas) – Samarkandas

  Pusryčiai kalnų kaime.

  Po pusryčių autentiškame kaime važiuosite link Samarkando.

  Savo pažintį su Uzbekistanu tęsite keliaudami į Konigil kaimą, kuris garsėja unikaliomis amatų tradicijomis, tyriausia gamta, ūksmingais medžiais, šalia tekančia Siabo upe. Bet, ko gero, pagrindinis šio kampelio traukos objektas - popieriaus gamykla, kurioje apsilankę galėsite susipažinti su šilkinio popieriaus gamyba, kuri nepasikeitė nuo X amžiaus!

  Sužinoti apie Samarkando vyndarystės istoriją, galėsite apsilankę Khovrenko gamykloje. 1868 metais D.M. Filatovas čia įkūrė vyno daryklą ir iškovojo pasaulinę šlovę (1883 m. jo Biishty vynas Tarptautinėje vynų ir konjako parodoje Paryžiuje gavo aukso medalį). M.A. Khovrenko vyninę pavertė galinga gamykla, kuri praplėtė gamybą, sukūrė naujas vynuogių veislės bei užtikrino gamyklos pripažinimą visame pasaulyje. Ekskursijos metu susipažinsite su vyno gamybos detalėmis, sužinosite Samarkandos gamyklos ir vyndarystės istoriją. Po pažinties Jūsų laukia degustacija.

  Dieną užbaigsite „El Merosi“ teatre, kur pamatysite spalvingą muzikinį spektaklį apie uzbekų tautinio kostiumo raidą.

  Vakarienė restorane.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 9 diena: 2024 m. gegužės 25 d. (šeštiadienis) Samarkandas – Šahrisabzas – Samarkandas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Dieną pradėsite nuo kelionės per Takhtakarach kalnų perėją į Amiro Timuro tėvynę – Šahrizabzą. Neapsakomo grožio miestas, kurio pavadinimas persų kalba reiškia „Žalias miestas“, tiesiog „skęsta“ žalumoje. Aplankysite Dorut-Tilovat kompleksą, kuri sudaro du Hazrati Sheikh ir Gumbazi Seidan mauzoliejai bei Kok Gumbaz katedros mečetė. Kompleksas pritraukia dėmesį nuo pat įvažiavimo į miestą savo saulėje tvykstančiais kupolais. Kok Gumbaz mečetei priklauso didžiausias mėlynas kupolas, o du mažesni – mauzoliejams ir simbolizuoja viltį bei nuolankumą. Visi šie architektūros paminklai yra įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą ir yra kruopščiai saugomi.

  Kelionė atgal į Samarkandą. Pagal pageidavimus pietūs kalnų perėjoje (į kainą neįskaičiuoti).

  Vakarienė restorane.

  Nakvynė 4* viešbutyje.

 • 10 diena: 2024 m. gegužės 26 d. (sekmadienis). Samarkandas – Taškentas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Visą dieną skirsite pažinčiai su Samarkando miestu, kurio istoriniai paminklai datuojami nuo Timūrindų imperijos ir yra tokie pat svarbūs kaip ir senovės Egipto, Kinijos, Indijos, Graikijos ir Romos architektūros šedevrai. Ekskursiją pradėsite nuo Tikrojo miesto perlo – Registano aikštės, esančios pačioje senovės Samarkando miesto širdyje. Aikštė garsėja įspūdingų architektūrinių paminklų gausa, įskaitant Sherdor, Tilla-Kori, Ulugbek medreses bei Siab turgumi, kur atsidursite magiškoje vietoje, su daugybe ryškių spalvų, klientų ir prekybininkų balsų šurmuliu.

  Nusipirkę suvenyrų ir lauktuvių, tęsite ekskursiją, sustodami prie vienos iš įspūdingiausių ir didžiausių mečečių Vidurinėje Azijoje – „Bibi-Khanym“. Tai nuostabi katedros mečetė, kuri matoma nuo Arosiabo kalno. Jos pavadinimas išverčiamas kaip „Vyresnioji princesė“ (arba „Vyresnioji žmona“). Bibi-Khanym taip pat vadinama penktadienio samarkando mečete – tūkstančiai vyrų musulmonų atvyksta čia atlikti maldos sakramento.

  Laikas pietums (pietūs į kainą neįskaičiuoti).

  Toliau vyksite prie įspūdingo Gur-Emir mauzoliejaus, kuriame yra saugomas Amiro Timūro, Timūridų bei mongolų dinastijos pradininko, kuris dominavo Centrinėje Azijoje paskutiniais XIV amžiaus dešimtmečiais iki savo mirties 1405 m., kapas. Apžiūrėsite vieną paslaptingiausių ir unikaliausių Samarkando architektūros paminklų – Shakhi Zinda architektūrinį ansamblį. Jį sudaro mėlynos spalvos kapų eilės ir vienuolika mauzoliejų, kurie buvo pastatyti vienas po kito XIV – XV a., bei Ulugbeko observatoriją.

  Pervežimas į Samarkando geležinkelio stotį. Išvykimas į Taškentą greituoju traukiniu.

  Apgyvendinimas viešbutyje Taškente.

  Vakarienė restorane.

  Nakvynė 4* viešbutyje. 

 • 11 diena: 2024 m. gegužės 27 d. (pirmadienis) Taškentas – Ryga

  Ankstyvi pusryčiai viešbutyje arba pusryčių dėžutės.

  Pervežimas į Taškento oro uostą.

   

  Skrydžio informacija iš Taškento į Rygą  2024 m. gegužės 27 d.:

  2024.05.27 – 08:30 val. Taškentas – Ryga. (5 val. 30 min)

  12:00 val. nusileidimas Rygos oro uoste.

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas viešbučiuose: 2 nakvynės Taškente 4* viešbutyje; 2 nakvynės Chivoje 4* viešbutyje; 2 nakvynės Bucharoje 4* viešbutyje; 1 nakvynė Jurtų stovykloje, 1 nakvynė Asrafe (kalnų kaime); 2 nakvynė Samarkande 4* viešbutyje.
 • Maitinimas: TMaitinimas tarptautinio skrydžio metu, Visi pusryčiai viešbutyje; Pusryčiai, pietūs ir vakarienė jurtų stovykloje; Pusryčiai ir vakarienė kalnų kaime; Visos vakarienės miestuose.
 • Nacionalinio patiekalo gaminimo meistriškumo pamoka.
 • Įėjimo bilietai į muziejus ir lankytinas vietas.
 • Visi pervežimai turistiniu autobusu Uzbekistane.
 • Traukinio bilietai: Samarkandas – Taškentas (10 diena).
 • Profesionalus rusiškai/angliškai kalbantis vadovas visos kelionės metu.

Į kainą neįskaičiuota


 • Skrydžio bilietai nuo 800 € : Tarptautinis bilietas: Ryga – Taškentas – Ryga ir vietinis bilietas: Taškentas - Urgenšas. Įskaičiuotas bagažas: registruojamas 23 kg (1 vnt), rankinis 8 kg (1vnt). Bilieto, vardo ir pavardės keitimo mokestį nustato avialinijos Uzbekistan Airways.
 • Pietūs (išskyrus jurtų stovykloje). Vienos dienos pietums panašiai turėti apie 15 € asmeniui.
 • Įėjimas į folkloro šou Bucharoje apie 10 € asmeniui.
 • Įėjimo bilietai į „El Merosi“ teatrą Samarkande - 15 € asmeniui.
 • Pagal galimybę vyno degustacija - apie 24 € asmeniui.
 • Mokesčiai už įėjimą su vaizdo kameromis - apie 2-7 € asmeniui/muziejuje.
 • Pervežimai į/iš Rygos oro uosto
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui už dieną – 7-12 € nuo asmens. Galima doleriais.
 • Papildomos paslaugos ir lauktuvės.

Papildoma informacija


Kelionės kaina – 1430 € gyvenant dviese dviviečiame kambaryje.

Kelionė įvyks jeigu susidarys 12 asmenų grupė.

Priemoka už vienvietį kambarį - 190 €.

Avia bilietas perkamas po avanso apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Bilieto, vardo ir pavardės keitimo mokestį nustato avialinijos Uzbekistan Airways. Dėl išsamesnės informacijos teirautis +370 65556313. Skrydį vykdo oro bendrovė Uzbekistan Airways.

Kelionei būtinas daugiau nei 6 mėn. po atostogų pabaigos galiojantis pasas.

Pastaba: kelionės į Uzbekistaną programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Pažintinės kelionės į Uzbekistaną maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Uzbekistaną tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Tiesioginio skrydžio informacija: iš Rygos į Taškentą 2024 m. gegužės 17 d.:

2024.05.17 – 15:00 val. Ryga – Taškentas (5 val.)

Toesioginio skrydžio informacija iš Taškento į Rygą  2024 m. gegužės 27 d.:

2024.05.27 – 08:30 val. Taškentas – Ryga. (5 val. 30 min)

12:00 val. nusileidimas Rygos oro uoste.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Kūno kalba- ekskursija Kaune – Pažaislio vienuolynas

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Raganų kiunkė – Etno šokiai ir žaidimai –piliakalnis - Telšiai

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Medaus degustacija – Sūrio degustacija – Vyno degustacija

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: etnografinė sodyba – piliakalniai – teatralizuota programa dvare – vynas