Sidro ir vyno turas Latvijoje per Palangą

sausio 27
Kaina asmeniui 50€

Latvijoje klesti nedidelės  vyno daryklos, kurios smaguriautojus gali nustebinti įvairių rūšių vyno pasiūla: obuolių, aronijų, juodųjų serbentų, rabarbarų, svarainių, aviečių, šermukšnių.... Nedidelėse šeimyninėse daryklose gimsta vynas, kuriose vyndarys supažindins su  vaisių ir uogų vyno gaminimo tradicijomis, ragausite nuo sauso iki saldaus vyno. Kviečiame kiekvieną vyno meno mėgėją leistis į nuotykius ir pažinti vyną, kuris gimė tiesiogiai šiaurėje!


Išvykimas
2024 m. sausio 27 d. 06:30
Kaina asmeniui 50€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 2024 m. sausio 27 d. (šeštadienis)

  Pirmoji sidro degustacijos vieta, įsikūrusi senojo fabriko, kuriame seniau veikė degtukų gamykla, patalpose, pastatui jau daugiau nei 100 metų. Čia susipažinsite su sidro gamybos istorija, etapais. Sužinosite, kaip kilo idėja gaminti obuolių sidrą. Pamatysite virimo procesą.  Degustuosite 4 rūšis sidro

  Keliausite į Latvijos Veneciją. Palei daugelio pastatų pamatus teka upelis, todėl šis miestas ir vadinamas Latvijos Venecija. Senamiesčio centre pastatai iš pradžių buvo statomi kaip pilies priemiestis. 1701 m. Šiaurės karo metu į pilį įsiveržė švedų karinės pajėgos, 1709 m. ji tapo negyvenama, o XIX a. pradžioje pilies griuvėsiai buvo perkelti. Viena iš svarbiausių miesto vertybių yra XIII a. nereguliarus miesto išplanavimas su siauromis gatvelėmis ir XVII-XIX a. senamiesčio užstatymu - tikra retenybe, neretai vadinama "paskutiniuoju miestelių perlu Baltijos šalyse". Pasivaikščiosite po senamiestį, kuriame iki šiol filmuojamos viduramžių scenos. Ekskursijos metu praeisite pro ilgiausią Europos plytinių arkų tiltą, statytą 1974 r yra ilgiausias (164 m) tokio tipo automobilių tiltas Europoje. Pastatytas pagal XIX a. kelių standartus – 500 pėdų ilgio ir 26 pėdų pločio, kad juo galėtų prasilenkti dvi karietos. 

  Po trumpos ekskursijos laisvas laikas pietums.

  Pažintinės - degustacinės kelionės metu stabtelėsite miestelyje, kur susipažinsime su pilies skiautiniuose rūsiuose 2010 m. įkurta vyno gamykla. Čia vyndario šeima kasmet tobulina receptus ir virimo technologijas. Aistra tobulumui ir naujovėms, gerbiant praeities ir tradicinius gėrimų gaminimo metodus neliko nepastebėti vyno mėgėjų bei pelnė įvairius apdovanojimus konkursuose. Degustacijos metu vyndarys papasakos apie vyno gamybą, kiek žinių, aistros ir pasiryžimo reikėjo kuriant šeimos verslą, pasidalins praktinėmis, linksmomis ir įdomiomis istorijomis. Degustuosite 5 rūšių vyną. Įvertinsite įvairių vynų skonio, kvapo ir spalvų niuansus, išsirinksite savo mėgstamiausią. Norintys galės vietoje įsigyti lauktuvių.

  Trečioji vyno degustacijos vieta, kur pasakos apie jų gaminamo vyno gamybą, ragausite sezoninius vynus, galbūt ir stipriuosius gėrimus. Ši vyno darykla gamina iš obuolių, rabarbarų, juodųjų serbentų, aronijų, vynuogių ir aviečių. Jie pasižymi aukšta kokybe, unikaliais skonio niuansais ir elegantišku vizualiniu apipavidalinimu. Degustuosite  4-5 rūšis vyno.

  Planuojamas grįžimas apie 23.00 val. į Klaipėdą

Papildoma informacija


Pažintinės dienos kelionės autobusu kaina – 50 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Papildomiems mokamiems objektams:

Pirmoji degustacijos vieta 10 € asmeniui.

Antroji vyno degustacijos vieta – 10 € asmeniui.

Trečioji vyno degustacinė vieta – 8 asmeniui.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

 

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

PASTABA. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę. 

Išvykimas


 Išvykimai:

 • 6.30 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.
 • 7.10 val. iš Palangos (buvęs „pigu.lt“ atsiėmimo punktas – Klaipėdos g. 62a, Palanga)
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Naujametinis Talinas su šventine vakariene ir apgyvendinimu centre

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Hortenzijų žiedai – dvarai – vienuolynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Savaitgalio verslo kelionė: Naktinė ekskursija su žibintais - bandelės su lašinukais – išskirtinė bažnyčia -aštuonračio muziejus