2-jų dienų savaitgalio verslo kelionė autobusu skirta kolektyvams: Pažintis su dangaus žvaigždynais – Žygis su Radvilų troškiniu

 • Pradžia
 • Kelionės
 • 2-jų dienų savaitgalio verslo kelionė autobusu skirta kolektyvams: Pažintis su dangaus žvaigždynais – Žygis su Radvilų troškiniu

Kelionės programa


Išvykimas galimas iš visos Lietuvos. Išvykimas derinamas prie žvaigždžių stebėjimo laiko.

    1 diena:

 • Savaitgalio verslo kelionės metu sustosite papietauti: sriuba + karštas patiekalas (paukštiena). (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo praneškite 5 dienas prieš kelionę)
 • Verslo kelionės skirtos kolektyvams metu lankysite Dangaus šviesulių stebyklą – šventvietę. Čia apsilankius etnologas Jonas Vaiškūnas supažindins su etnoastronomijos ir archeoastronomijos paslaptimis, papasakos, kaip senovėje buvo stebimi dangaus šviesuliai, atliekami kalendorinio laiko skaičiavimai. Susipažinsite ir su senovės baltų Zodiaku.
 • Toliau savaitgalio verslo kelionėje aplankysite vienintelį pasaulyje tokį muziejų. Muziejuje pristatomi skirtingi žmogaus, žmonijos ryšiai su Kosminiu pasauliu (senieji etniniai ryšiai, pasaulio matavimai, kalendoriai, astronomija, kosmonautika, nežemiškos gyvybės paieška, mūsų civilizacijos ateities galimybės). Ekspozicijos pabaigoje kilsite į dangų — 30 m aukščio bokštą.
 • Pirmai savaitgalio verslo kolektyvinės kelionės dienai einant į pabaigą, susipažinti su Lietuvos ir pasaulio astronomijos naujienomis, teleskopais, nuostabaus grožio spalvotomis planetų, žvaigždžių, ūkų, spiečių, galaktikų nuotraukomis keliausite į Observatoriją. Ekskursijos metu pamatysite 165 cm skersmens teleskopą – didžiausią mokslinės paskirties įrenginį Šiaurės Europoje.
 • Esant palankiam orui ir giedram dangui, savaitgalio verslo kelionės skirtos kolektyvams metu pasižvalgysite po naktinį dangų observatorijos ekskursiniu teleskopu. Stebėsite įdomiausius tą naktį matomus dangaus objektus. Naktinės ekskursijos dalyviai taip pat supažindinami su naktiniu dangaus vaizdu, žvaigždynais ir ryškiausiomis žvaigždėmis specialaus astronominio lazerio pagalba. 
 • Savaitgalio verslo kelionės autobusu programoje vakarienės nėra numatyta, dėl žvaigždžių stebėjimo, todėl rekomenduojame pasirūpinti maistu.

Nakvynė viešbutyje. Į viešbutį atvyksite po vidurnakčio. Viešbutis įsikūręs gamtos apsuptyje, prie ežero.

 

    2 diena:

 • Savaitgalio verslo kelionės antrąją dieną pradėsite pusryčiais viešbutyje. Vėliau su gamtos gidu, leisitės į pažintinį žygį. Čia atsispindi teritorijos reljefo formavimosi ypatumai poledyniniu laikotarpiu. Savo sraunumu ir vingiuotumu ten esantis upelis primena kalnų upokšnį. Jo vagoje guli valstybės saugomas objektas, vadinamas akmuo vadinamas Puntuko vaiku. Susipažinsite su nuostabia slėnio gamta, bei įdomiais gido pasakojimais. Žygis tinkamas visiems asmenims, nėra sunkus, viso eisite apie 2,5 valandas su trumpais sustojimais.
 • Po žygio skanausite garsųjį Radvilų troškinį. Kad šis troškinys būtų pristatytas nemažai teko pavargti, tiek parko darbuotojams, tiek istorikams, visi rinko informaciją apie tai, kaip jis buvo verdamas, kokie jo ingredientai.
 • Savaitgalio verslo kelionei autobusu einant į pabaigą, grįžtant link namų lankysite raketinę bazę, kurioje 1960 metais buvo laikomos aštuonios galingiausios sovietų armijos raketos – 8K63. Raketos paleidimui buvo paruoštos vieną kartą – 1968 m. SSRS karinės invazijos į Čekoslovakiją metu. Šis svarbus objektas buvo saugomas dieną ir naktį iš visų pusių ir tik po 30 metų, kai buvo priimtas susitarimas dėl mažo ir vidutinio nuotolio raketų likvidavimo ir buvo išgabentos visos raketos – ten galėjo įžengti civiliai. Išgirdę vietinio gido pasakojimą liksite nustebę, net jeigu ir nesidomite karine tematika.

arba

 • Aplankysite dvarą, kuris iki XX a. vidurio buvo kunigaikščių Radvilų rezidencija. Rūmuose buvo gausi paveikslų ir skulptūrų kolekcija, porceliano, krištolo rinkiniai. Vėliau dvaras buvo užstatytas už skolas ir Radvilos jo neteko. Per Radvilų valdymo laikotarpį šis dvaras matė daug garsių užsienio asmenybių, tokių kaip Aleksandras I. Jūsų laukia vietinės gidės ekskursija, pasivaikščiojimas gražiame parke.

 

Pilni įspūdžių vyksite namo.

 

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 150 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, pietūs, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės dviejų dienų verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.

Latvija: Agluonos duonos muziejus – Ekskursija Agluonoje – Šmakovkos muziejus – Preili porcelianinių lėlių muziejus – ekskursija Preiliuose 2d./1n.

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros) – ekskursija Kaune