Berlynas ir Potsdamas su didžiausios Lenkijos šventovės lankymu (3d./2n.)

balandžio 29 – gegužės 1
Kaina asmeniui 235€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Berlynas ir Potsdamas su didžiausios Lenkijos šventovės lankymu (3d./2n.)

Vyksite į Vokietijos sotinę – Berlyną. Su gidu leisitės į miesto pažinimą, pamatysite visą Berlyno pasidižiavimą - Aleksandro aikštę su fontanu, Unter den Linden alėją, vieną seniausių bažnyčių mieste, Brandenburgo vartus. Keliausite į Potsdamą, kur lankysitės San Susi rūmuose. Kad kelionės neprailgtų, Lenkijoje laukia trumpas sustojimas Licheno šventovėje. 

 


Išvykimas
2023 m. balandžio 29 d. 03:30
Kaina asmeniui 235€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

2023 m. balandžio 29 d. (šeštadienis):

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimai tualetams kas 2,5 – 3 val. Savarankiški pietūs Lenkijos pakelės kavinėje.

Vyksite į Senąjį Licheną, kuriame lankysite piligrimystės centrą, garsėjantį Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Ši bazilika yra viena iš didžiausių Europoje. Lenkijos pasididžiavimas. Didžiausia bazilikos vertybė – stebuklinga Dievo Motinos ikona, viena iš dviejų labiausiai vertinamų Švč. Mergelės Marijos ikonų Lenkijoje. Paauksuotame Marijos apsiauste matomos Kristaus Kančios žymės: erškėčių vainikas, rimbai, vinys. Ant krūtinės – baltojo erelio ženklas į kurį ji žvelgia vos primerkus akis. Baziliką aplanko beveik po 2 milijonus piligrimų kasmet. Laisvas laikas pasivaikščioti po šventovę.

Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijos – Vokietijos pasienyje.

 

2023 m. balandžio 30 d. (sekmadienis):

Po pusryčių vyksite į Frydricho Didžiojo miestą – Potsdamą. Pažintis su miestu, kurios metu pamatysite Šv. Nikolajaus bažnyčią, Senąją rotušę, garsiuosius Cecilienhofo rūmus, kuriuose vyko Potsdamo konferencija, Olandų kvartalą, Šv.Petro ir Povilo bažnyčią, Brandenburgo gatvę ir vartus. Pasivaikščiojimas po didžiulį San Susi parką su tvenkiniais, daugybe paviljonų ir keturiais barokinio stiliaus rūmais. Lankysitės San Susi rūmuose, kuriuos pastatė Prūsijos karalius Frydrichas II, kaip savo vasaros rezidenciją. Šie rūmai vieni įspūdingiausių Vokietijoje, o parkas ir terasos kaip iš pasakos, papildo rūmų didybę. Išpildžius karaliaus norą, jo palaikai šiuo metu ilsisi ant aukščiausios šio sodo kalvos.

Po pietų kelionę tęsiame į Vokietijos miestą - Berlyną. Turėsite ekskursiją po miestą su lydinčia gide. Miestas buvo visiškai suniokotas, padalintas į dvi dalis su didžiule siena ir galiausiai vėl suvienytas. Pamatysite Aleksandro aikštę su ją puošiančiu "Neptūno" fontanu, Televizijos bokštą. Apžiūrėsite vieną seniausių mieste Marijos bažnyčią, Muziejų salą – čia esančiuose muziejuose galima išvysti visame pasaulyje garsių eksponatų, katalikiška Šv. Jadvygos katedrą, Unter den Linden alėją – vieną gražiausių Berlyno gatvių vedančią į Tiergarteno parką, Brandenburgo vartus, šiuolaikinės architektūros šedevrą - Potsdamo aikštę, Reichstagą, kaizerio Vilhelmo atminimo bažnyčią, Kurfiurstendamo prospektą. Laisvas laikas, kurio metu galėsite papietauti arba nusipirkti lauktuvių.

Išvykimas į viešbutį Vokietijos – Lenkijos pasienyje.

 

2023 m. gegužės 1 d. (pirmadienis):

Pusryčiai viešbutyje ir kelionė į Lietuvą. Vykstate per Lenkiją, stabtelėjimas papietauti pakelės kavinėje. 

 

 Grįžimas į Klaipėdą apie 01.00 - 02.00  val. nakties iš pirmadienio į antradienį.

 

Pažintinės kelionės į Vokietiją kaina –  235 € asmeniui gyvenant dviese dviviečiame kambaryje arba tryse triviečiame;

Į pažintinės kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; 2 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės dokumentų tvarkymas;

Papildomiems objektams turėti – apie 15 - 25 € asmeniui (apsilankymas San Susi rūmuose ir parke su audiogidu) priklausomai nuo grupės dydžio;

 

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Asmeninės išlaidos,

Pietūs pakelės kavinėse ir vakarienės,

Kelionės draudimas;

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už vienvietį kambarį – 40 €

Reikalingi dokumentai:

  • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

Išvykimo laikas gali būti patikslintas:

2023 m. balandžio 29 d. (šeštadienis).

03.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės);

03.45 val. iš Gargždų, (nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai);

04.15 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras.

04.50 val. iš Kryžkalnio, (Cirkle K degalinė);

06.15 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas);

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Nepakartojamas Spalvingasis gėlių paradas Olandijoje

Kelionė į Slovakiją: Pieninų nacionalinis parkas – plaukimas upe – tradicinis guliašas klausantis goralo muzikos – Spišo pilis

Kelionė į Gruziją: Tbilisis – Kachetijos regionas – Batumis 8 d. su kelionės vadove Ingrida iš Vilniaus ir Rygos