Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Baltų kultūra – pietūs – Pakruojo žibintų festivalis

gruodžio 18
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė kelionė autobusu: Baltų kultūra – pietūs – Pakruojo žibintų festivalis
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Vyksite į pirmąjį Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvųjį baltų kultūros populiarinimo centrą, taip pat aplankysite Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis „Stebuklų šalyje“!


Išvykimas
2021 m. gruodžio 18 d. 11:00

Kelionės programa


Savaitgalio pažintinės kelionės metu vyksite į pirmąjį Lietuvoje ir Latvijoje interaktyvųjį baltų kultūros populiarinimo centrą. Šiuolaikinių technologijų bei eksponatų kopijų pagalba susipažinsite su baltų istorija, kultūra ir gyvensena. Ekspozicijos centrinė idėja - Saulė, viskas sukurta remiantis žiniomis apie baltų gyvenamas teritorijas, jų istorinę raidą, gyvenimo būdą, mitybą, sutartines, gamtą. Keliautojų grupė bus dalinama į dvi dalis. Kol vieni pažins baltų istoriją, tyrinės interaktyvius žaidimus, kiti susipažins su atsinaujinusiu Šiaulių miesto bulvaru, išvys mažąsias skulptūrėles.

Toliau keliautojų laukia pietūs: sriuba + vištienos suktinukai + vanduo su citrina.

Savaitgalio pažintinę kelionę autobusu tęsite vykdami į Pakruojo dvarą, kuriame vyks amžių tradicijomis alsuojantis šviesos festivalis „Stebuklų šalyje“. Tai milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.

Šiais metais Pakruojo dvaras rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginiu – didžiųjų šviesos žibintų festivaliu „Stebuklų šalyje 2021“! Tai naujas ir dar niekur nematytas reginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius. Įžengus pro festivalio vartus Jūs pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija, o paslaptingi kuždesiai gundo išklysti iš tikrojo kelio, pasinerti į tokį nuotykį, kur akys nejučia apgauna ir tik tyra širdis parodo vienintelę kryptį...

Kupini smagių įspūdžių, vyksite namų link.

 

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kaina – 32 € asmeniui.

Į savaitgalio pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu,  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu PRELIMINARIOS (kintančios) papildomos išlaidos:

Pietūs 6,50 € asmeniui;

Žibintų festivalis Pakruojo dvare –  15 € asmeniui, 11 € vaikams ir senjorams.

Pastabos: Šios pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai ar kita.

Baltų kultūros populiarinimo centro nuotraukų autorius: R. Parafinavičius.

Savaitgalio pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią pažintinę savaitgalio kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

11.00 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės

11.20 val. išvykimas iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų)

12.00 val. išvykimas iš Plungės, LIDL parduotuvė, J. Tumo-Vaižganto g. 110

12.30 val. išvykimas iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12

13.30 val. išvykimas iš Kuršėnų, Circle K degalinė, Gaudžių k. 9, prie Kuršėnų aplinkkelio, kelio Nr. 203

Išvykimas iš Šiaulių, Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedra (Aušros takas 3, Šiauliai)

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija 2d./1n.

Pažintinė vienos dienos kelionė: Sudargo piliakalniai - Zanavykiškas ragaučius - Zyplių dvaras - Gelgaudiškio dvaras

Lenkija: Jotvingių prūsų gyvenvietė –vienuolynas Vygriuose– Seinai – Vilanovo rūmai – Karalių rūmai – plaukimas Augustavo kanalu