Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n

rugsėjo 9 – rugsėjo 10
Kaina asmeniui 164€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu į Estiją aplankysite Saku alaus daryklą ir muziejų, kur turėsite galimybę supažinti su šimtametėmis Estijos ir Saku daryklos alaus tradicijomis, pamatyti virimo procesą ir paragauti puikaus estiško alaus. Toliau keliausite į nuostabaus grožio gamtos kampelius – Jegalos krioklį bei virų pelkės pažintinį parką. Taip pat aplankysite ir Sagadi dvaro sobybą bei pramogų parką Rakverės pilyje, kur susipažinsite su pastatų istoriją ir to meto gyvenimu…                            


Išvykimas
2023 m. rugsėjo 9 d. 02:30

Kelionės programa

 • 2023 m. rugsėjo 9 d. (šeštadienis)

  Kelionė per Latviją. Estiją.  Pagal galimybę savitarnos pietūs Latvijos-Estijos pasienyje. 

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Estiją pradėsite apsilankymu Saku alaus darykloje ir muziejuje. Saku alaus darykla pavadinimą gavo nuo istorinės alaus daryklos, pastatytos ant Väänos upės kranto, kur alus buvo gaminamas jau nuo 1909 m. Tuometinis Saku dvaro savininkas grafas Karlas Friedrichas von Rehbinderis savo dvare įkūrė alaus daryklą, dar nuo šių laikų Saku aludariai verda puikų estišką alų, naudodami vietinį gruntinį vandenį ir geriausius turimus apynius, salyklą ir mieles. Alaus muziejus Jus supažindins su šimtametėmis Estijos ir Saku daryklos alaus tradicijomis, gamybos ir technologijų istorija, bei ekskursijos metu galėsite pamatyti virimo procesą ir paragauti puikaus estiško alaus, vandens, sidro ir gaiviųjų gėrimų. Nepilnamečiams ekskursijoje dalyvauti draudžiama. Ekskursiją praves vietinis gidas rusų kalba.

  Antroje dienos pusėje, pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją metu, laiką leisite gamtoje.... aplankysite Estijos gamtos perlą – Jegalos krioklį. Šis krioklys yra plačiausias natūralus krioklys Estijoje, virš  50 m. pločio ir vienas aukščiausių Europoje - apie 8 m. aukščio. Skardis, nuo kurio krinta krioklys, sudarytas iš klintinių uolienų, kurios yra ardomos dėl kasmet pamažu beplečiančios upės ištakų kryptimi.

  Aplankysite Viru pelkės pažintinį taką, kuris susiformavo iš buvusio Viru ežero ir pradėjo želti prieš 5000 metų. Palei pelkę (visas 6 km. ratas) buvo nutiestas 3,5 km. ilgio lentinis takas. Taip pat aplankysite apžvalgos bokštą, kuris yra maždaug tako viduryje. Takas turi rodykles ir supažindina su pelkių augmenija, buvusiomis smėlio kopomis ir nuostabiu spygliuočių mišku.

  Vakarienė savitarnos kavinėje.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. rugsėjo 10 d. (sekmadienis)

  Pusryčiai viešbutyje.

  Antrąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją dieną aplankysite Lahemma nacionaliniame parke esantį Sagadi dvarą. Dvaro istorija siekia daugiau nei 500 metų. Čia gyveno dvaro valdovas ir jo šeima, taip pat glaudėsi gausi tarnų šeima, buvo priimami svečiai, rengiami prabangūs vakarėliai, bei sprendžiamas dvaro ir valstiečių likimas. Šiandien, buvę tvartai, arklidės, pieninė ir kiti pastatai įgijo naujas funkcijas... Pasigrožėsite raudonų akmenų stogais, balintomis arkomis, varpine ir kitais rausvai baltais pastatais, ryškiai žaliuojančia veja, galingais parko medžiais, romantiškomis rožėmis ir tvenkiniu. Bei apžiūrėsite dvaro rūmų muziejų, kuriame eksponuojama dvaro architektūra ir interjeras su antikiniais baldais. Ekskursiją praves vietinis gidas rusų kalba.

  Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją pabaigoje užsuksite į Rakverės pilį Pilis priklausė Danijos karaliams, Livonijos ordino riteriams, Švedijos bei Lenkijos valstybėms. Ilgiausias laikotarpis buvo ordino amžius, kai Rakverės pilis buvo svarbi Kryžiuočių ordino rytinės sienos gynybos sistemos grandis. Priešistorinių laikų pabaigoje dabartinėje Rakverės pilies vietoje buvo Estijos tvirtovė, vadinama Tarvanpää. Įėję į pilį atsidursite teminiame parke, reprezentuojančiame XVI amžiaus kasdienybę. Čia tiek maži, tiek dideli lankytojai gali praleisti įdomią dieną, ekskursijos metu sužinosite įdomių istorijų apie viduramžių ir ankstyvųjų naujųjų laikų žmonių gyvenimą. Norintys galės pasipuošti Ordino riterio apsiaustais, bei pašaudyti. Pamatysite vyno rūsį, kankinimų kamerą, mirties ir pragaro kambarį, Raudonųjų žibintų gatvę, viduramžių viešnamį, kirpyklą ir alchemiko dirbtuves. Ekskursiją praves vietinis gidas rusų kalba. 

  Pietūs. Tvirtovėje įsikūrusioje smuklėje „Shenkenberg“ siūlomi patiekalai, pagaminti pagal viduramžių receptus - kepta aštri kiauliena su spanguolių padažu, Mulgipuder (bulvių ir perlinių kruopų košė), sezoninių daržovių salotos, duona, paplotėlis, sūdytas sviestas, obuolių pyragas su spanguolėmis.

  Kupini įspūdžių keliausite namų link.

  Planuojamas grįžimas į Klaipėdą vidurnaktį.

Į kainą įskaičiuota


 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais
 • Kelionė patogiu autobusu
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos kūrimas ir derinimas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Pietūs primąją dieną
 • Vakarienė savitarnos kavinėje
 • Kelionės draudimas
 • Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už kambarį – 42 €
 • Papildomiems mokamiems objektams – apie 55 €

Papildoma informacija


Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją kaina, gyvenant dviese/dviviečiame; trise /triviečiame kambaryje - 164 €.

Papildomiems mokamiems objektams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją – apie 55 (ekskursija ir degustacija alaus darykloje, bilietai ir ekskursija Sagadi dvare, pietūs ir ekskursija Rakverės pilyje).

Jei norėtumėte gyventi vienas, priemoka už kambarį – 42 €.

 

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

* Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Estiją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę į Estiją autobusu tel.: +370 644 42909 arba +370 655 56313, +370 677 27036, el.paštas – [email protected] arba [email protected], [email protected].

 

Išvykimas


 • 02.30 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.
 • 03.00 val. iš Palangos (buvęs „pigu.lt“ atsiėmimo punktas – Klaipėdos g. 62a, Palanga
 • 03.20 val. iš Kretingos, nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al. 12, Kretinga
 • 4.00 val.  iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė)
 • 4.40 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai
 • 5.25 val. iš Kuršėnų Cirkle degalinės, Gaudžių k. 9, prie Kuršėnų aplinkelio, kelio Nr. 203).
 • 5.55 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra (Aušros takas 3, Šiauliai)
 • 7.00 val. val. iš Joniškio Circle K degalinės - Satkūnų kaimas, Joniškis 
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija