Savaitgalio kelionė autobusu: Pažintis su Ignalinos kraštu

liepos 24 – liepos 25
Kaina asmeniui 101€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios savaitgalio kelionės metu leisimės į pažintį su Ignalinos karštu. Pasivaikščiosime mitologiniu taku. Aplankysime piliakalnį. Apžiūrėsime klasicistinio stiliaus bažnyčią, kuri savo forma primena Vilniaus katedrą. Vyksime į nuostabų dvarą, kuriame vakarieniausime ir liksime nakvynei. Dalyvausime šakočio kepimo edukacijoje, kurioje ne tik pamatysime bet ir paragausime šio išskirtinio lietuviško gaminio. Taip pat susipažinsime su Palūše ir jos istorija.


Išvykimas
2021 m. liepos 24 d. 06:30

Kelionės programa

Šioje savaitgalio kelionėje autobusu pirmasis objektas – mitologinis pėsčiųjų takas. Šiuo taku su profesionaliu gidu keliaudami pamatysime 17 skulptūrų, kuriose įkūnytos senosios lietuvių dievybės ir mitologinės būtybės, susipažinsime su mitologijos aspektais, kultūriniu paveldu, sužinosime kitų įdomių gamtinių faktų.

Toliau savaitgalio kelionėje su profesionaliu gidu leisimės nauju pažintiniu taku, kuris gražiai vingiuoja aukštapelkėje. Pakeliui prieisime kitą šlapynę – žemapelkę. Ji tartum barjeras juosia čia esantį piliakalnį iš vakarų pusės. O iš kitos pusės piliakalnio šlaitas baigiasi ties ežeru. Pasigrožėsime nuostabiais gamtos vaizdais ir puikiomis istorijomis, gidas papasakos tikrai įdomių istorijų.

Šioje savaitgalio kelionėje autobusu mūsų laukia pažintis su klasicistinio stiliaus mūrine bažnyčia. Savo forma ši bažnyčia šiek tiek primena Vilniaus arkikatedrą baziliką. 1926 metais šioje bažnyčioje įsikūrė draugija, kuri platino lietuvišką spaudą. Ši bažnyčia garsi – kunigu, kurį visi vietiniai labai gerbia ir laiko savo angelu sargu. Ir ne veltui, nes kunigas Marijonas kolekcionuoja – angelus, taip pat padeda beglobiams gyvūnams. Šios kelionės metu, jis mielai mus priims ir aprodys savo bažnyčią, bei papasakos jos istoriją.

Šioje savaitgalio kelionėje vyksime į dvarą. Šis dvaras mena dar XVII amžiaus laikus, kai grafas Tyzenhauzas čia įsigijo dvarą, o prie Kančioginos upelio tuomet puikavosi pirtelė, bravoras. Unikali savo kraštovaizdžiu ir paslaptinga įvairove pati gamta. XIX a. vid. – XX a. vid. dvaras išgyveno nuopuolį. Dabar atstatytas. Su dvaro istorija ir kultūra supažindins dvaro gidas.

Vakarienė dvare. Pagrindinis vištienos patiekalas + desertas su arbata. (Jeigu vakarienės atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis informuokite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Nakvynė dvare.

2 diena:

 Po pusryčių, autobusu vyksime susipažinti su šakočio kepimo istorija, bei patys dalyvauti šakočio kepimo procese. Čia ne tik viską pamatysime, bei išbandysime, bet ir paragausime tradicinio ir trapiojo šakočio su kava ar arbata.

Savaitgalio kelionę autobusu, tęsime ekskursijoje Aukštaitijos nacionalinio parko lankytojų centre, čia susipažinsime su parko ir Palūšės kaimo istorija. Aplankysime Palūšės bažnyčią, vieną iš gražiausių ir seniausių medinių bažnyčių Lietuvoje, kurią daugelis yra regėję ant jau istorinės vieno lito popierinės kupiūros. Profesionalus gidas supažindins su parke slypinčiomis archeologinėmis vertybėmis archeologinėje ekspozicijoje, o akmens amžiaus būsto rekonstrukcija leis pažvelgti į šiuose kraštuose prieš tūkstančius metų gyvenusių žmonių buitį, Ekskursijos įspūdžius dar labiau sustiprinsime pasivaikščiodami Lūšių ežero pakrante, kurioje 14 medinių skulptūrų, o jų įdomias ir gražias šio krašto legendas papasakos to krašto žinovas.

Po įdomios ekskursijos mūsų laukia vėlyvi pietūs. Sriuba + karštas mėsos patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote, ar pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis informuokite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pilni įspūdžių vyksime atgal į Klaipėdą.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kaina –  101 € asmeniui.

Į pažintinės savaitgalio kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Ekskursijos gamtiniuose objektuose pirmą dieną – apie  4 € asmeniui;
  • Bažnyčia – auka 2 € asmeniui;
  • Ekskursija dvare – 3 € asmeniui;
  • Vakarienė dvare – 15 € asmeniui (jeigu atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka);
  • Šakočio kepimas ir degustacija – apie 8 € asmeniui (priklauso nuo dalyvaujančių skaičiaus);
  • Ekskursija Palūšėje – 2 - 3 € asmeniui (priklausomai nuo žmonių skaičiaus)
  • Pietūs antrą dieną – apie 7 € asmeniui (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis informuokite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka);

Pastaba. Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės savaitgalio kelionės programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę autobusu tel. 865556313 arba 867727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


Pažintinės savaitgalio kelionės išvykimo vietos ir laikai prieš kelionę gali būti patikslinti :

6.30 val. išvykimas iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

6.50 val. Gargždų ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai,  tarp Kultūros namų ir banko).

7.20 val. Degalinė Trevena, prie kelio į Rietavą – Kvėdarną, automagistralės 57 kilometras.

7.50 val. Kryžkalnis, Orlean degalinė,

9.20 val. Kaunas, Kauno pilis, automobilių stovėjimo aištelė

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras