Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Kalėdinį Vilnių, aplankant Lumina parką

gruodžio 13
Kaina asmeniui 44€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė vienos dienos kelionė autobusu į Kalėdinį Vilnių, aplankant Lumina parką
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu keliausite į Lietuvos sostinę. Apžiūrėsite unikalų objektą, kuris Vilniuje užima ypatingą vietą -  vieną iš seniausių Europoje universitetų. Taip pat pasivaikščiosite po šventiškai pasipuošusias senamiesčio gatveles ir apsilankysite bažnytinio paveldo muziejuje. O kelionės pabaigoje pasinersite į šviesos kelionę, kurioje patirsite ir atrasite šviesų, šešėlių ir garsų magiją.


Išvykimas
2022 m. gruodžio 13 d. 07:00

Kelionės programa

Pažintinės-patyriminės kelionės pradžioje apsilankysite unikaliame muziejuje. Šis muziejus įsikūręs įspūdingame Renesanso laikų ansamblyje - Šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje ir buvusiame bernardinių vienuolyne. Muziejaus gidė jus supažindins su muziejaus ekspozicijose pristatomais vertingiausiais eksponatais iš Vilniaus arkivyskupijos šventovių.

Pažintinę-patyriminę kelionę tęsite sename universitete, kurio pastatų ansamblis užima visą kvartalą senamiestyje. Tai tartum muziejus po atviru dangumi, kuriame susipina įvairios epochos. Klaidžiosite kiemelių labirintais, grožėsitės šv. Jonų bažnyčia, gėrėsitės meno kūriniais, puošiančiais Alma Mater. Susipažinsite su Lietuvos jėzuitų istorija ir garsių Lietuvos kūrėjų: M. K. Sarbievijaus, M. Daukšos, S. Daukanto ir kitų, gyvenimo etapais. 13:35

Toliau pažintinės savaitgalio kelionės metu savarankiškai eisite pasivaikščioti kalėdine dvasia alsuojančiose senamiesčio gatvelėse. Čia kasmet artėjant Kalėdom įvairios parduotuvės, kavinukės ir viešbučiai pasipuošia savo įėjimus eglišakių žalumynais, ryškiomis lempučių girliandomis, puošniomis eglutėmis ir kitokiomis tradicinėmis dekoracijomis. Šventiški ir puošnūs įėjimai puikiai tiks nuotraukoms. Pasivaikščiosite pro žavingas ir siauras Vilniaus senamiesčio gatveles, bei pasigrožėsite įžiebta miesto aikštėje puošniąją žaliaskarę eglute. Taip pat laisvo laiko metu galėsite papietauti. (2,5val.laiko) 16:00

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu pabaigoje Jūsų lauks Vilniaus botanikos sode, Kairėnuose  įsikūręs meninių šviesų instaliacijos parkas. Parke atrasite Lietuvos ir Lenkijos meninkų įvairių technikų instaliacijas. Lumina parkas yra nuostabi žiemos atrakcija – pasivaikščiosite pasakų žemėje, kurią sukuria šviesos ir garsai.

Pilni įspūdžių  keliausite namo.

 

Pažintinės-patyriminės kelionės autobusu kaina  – 44 € asmeniui

Į pažintinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės kelionės autobusu papildomos išlaidos:

  • Ekskusija po Universitetą su gidu– 7 € asmeniui.
  • Bažnytinio paveldo muziejus su gidu - 8 € suaugusiam, 5 € senjorams.
  • Lumina parkas – 14 € asmeniui.

 

Pastaba. Ekskursinių pažintinės kelionės autobusu objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

 

Šios savaitgalio kelionės metu – pietūs nėra numatyti. Įsidėkite užkąsti, atsigerti (vandenuko, kavos, arbatos). Norintys galės pavalgyti laisvu laiku.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę autobusu tel. +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Išvykimas


Išvykimo laikai:

7.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

7.20 val. išvykimas iš Gargždų, nuo autobusų stoties, Klaipėdos g. 35, Gargždai.

7.50 val. iš Trevena, ties Rietavo-Kvėdarnos sankryža, autostrados 57km.

8.20 val. iš Kryžkalnio (degalinė Circle K).

9.35 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas).

Planuojama grįžti į Klaipėdą apie 21:30 – 22:00 val.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: Maironio muziejus su senoviškais pietumis – stipriųjų gėrimų degustacija – nuodėmingasis Kaunas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas-Sopotas – Malborko pilis

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai