Pažintinė kelionė į Vietnamą: nuo šiaurės iki pietų

spalio 30 – lapkričio 13
Kaina asmeniui 1470€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2020 m. spalio 30 d. 05:03

Kelionės programa

Vietnamas – labai didelė ir įvairi šalis, galinti pasiūlyti pasakiško grožio gamtą, įspūdingą architektūrą, unikalią kultūrą, ilgą ir ne visada linksmą istoriją. Šios kelionės į Vietnamą metu susipažinsite su spalvingomis kalnų gentimis, išbandysite Tai Či treniruotes, išmoksite gaminti vietnamietiškus suktinukus ir pailsėsite jaukiame viešbutyje ant jūros kranto.

Kodėl verta rinktis šią kelionę į Vietnamą?

 • Pamatysite gražiausius Vietnamo kampelius nuo šiaurės iki pietų.
 • Pasivaikščiosite nuostabiuose Sapos ryžių terasų slėniuose ir susipažinsite su spalvingomis kalnų gentimis.
 • Pasidarysite asmenukę ant naujo, išskirtinio dizaino Auksinio tilto ( Golden Bridge) Danange.
 • Aplankysite į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą įtrauktą imperatoriškąjį Hue miestą ir Hojaną, kurio senamiestis nukels keliais amžiais į praeitį.
 • Plauksite prabangiu 5* kruiziniu laivu viename gražiausių UNESCO Pasaulio paveldo kampelių – Halongo įlankoje su pilnu maitinimu.
 • Pamatysite tradicinio Hanojaus lėlių teatro ant vandens pasirodymą, dalyvausite Tai Či mankštoje ir mokysitės gaminti vietnamietiškus patiekalus.
 • Aplankysite mistiškas Trang An olas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.
 • Ilsėsitės  prie jūros 5* viešbutyje šalia Hojano.
 • Patogi kelionė – nėra dienų, kurias tektų praleisti autobuse, o po naktinio traukinio galėsite nusiprausti, papusryčiauti ir, tik atgavę jėgas, keliauti toliau.
 • Maža ir jauki grupė iki 12 keliautojų – galimybė geriau pažinti šalį.
 • Dovanojame kompleksinį kelionių draudimą: medicininių išlaidų, nelaimingų atsitikimų, kelionės atšaukimų, bagažo vėlavimo ir kt.

1 – 2 dienos.

Skrydis Vilnius – Hanojus.

Atvyksite į Vietnamą, kuris pagal gyventojų skaičių užima 13 vietą pasaulyje ir 8 Azijoje – iš viso čia gyvena daugiau nei 90 milijonų gyventojų. Atskridus į Hanojų ir gavus vienkartinę vizą, jus pasitiks oro uoste, nuveš į viešbutį. Turėsite laisvą vakarą poilsiui arba pirmajai savarankiškai pažinčiai su tūkstantmečiu miestu. Jei norite ilgiau išlikti budrūs, rekomenduojame paragauti ypatingos vietnamietiškos kavos – ją čia geria su kondensuotu pienu. Na, o gurmanams rekomenduojame paskanauti kavos, gaminamos iš palminių musangų (mažų žvėrelių) apvirškintų kavos pupelių. Norinčius vairuotojas nuveš vakarienei į mūsų rekomenduojamą restoraną. 

3 diena.

Hanojus – traukinys į Sapą.

Po pusryčių pradėsite pažintį su Vietnamo sostine. Atiduosite pagarbą Dėdei Ho – Vietnamo revoliucionieriui ir demokratinės respublikos įkūrėjui, kurio pasirinktas Ho Ši Mino slapyvardis reiškia „nešantis šviesą“, tačiau, kaip ir daugelis vadų, jis gyveno paslaptingai. Anksčiau neskelbtų ir intriguojančių jo gyvenimo „smulkmenų“ sužinosite Ho Ši Mino mauzoliejuje* ir prezidento rūmuose.Aplankysite ypatingą, vieną žymiausių Hanojaus simbolių – Vietnamo budistų pagodą One Pillar, kurią virš vandens laiko tik vienas polis, ir įspūdingą Konfucijui dedikuotą Literatūros šventyklą (Temple of Literature). Joje XI a. buvo įkurtas pirmasis universitetas Vietname, skirtas kilminguosius mokyti Konfucijaus išminties. Čia taip pat galėsite išvysti tradicinės muzikos pasirodymą (papildomai).

Pietums gidas rekomenduos vietinį restoranėlį, kuriame tiesiog būtina paragauti autentiškos Hanoi Pho (noodle makaronų sriubos). Po pietų aplankysite Quan Thanh šventyklą ir Tran Quoc pagodą, kurioje susipažinsite su šalies istorija. Vėlyvą popietę pasivaikščiosite aplink Hoan Kiem ežerą ir Hanojaus Senąjį kvartalą. Galėsite apsipirkti, užkąsti ar paragauti vietinio alaus (jis tikrai geras). Dieną užbaigsite tradiciniu vandens lėlių pasirodymu. Garsusis Hanojaus lėlių teatras ant vandens pasakoja apie kasdienį gyvenimą kaime ir senovę. Vakare lauks dar viena įdomi ir būtina patirtis Vietname – naktinis traukinys. Įsikūrę patogiose traukinio kajutėse vyksime į Sapą – mažą kalnų miestelį Vietnamo šiaurėje.

*Pastaba: pirmadieniais ir penktadieniais Ho Ši Mino mauzoliejus bei Vietnamo etnologijos muziejus yra uždaryti. Mauzoliejų galėsite apžiūrėti tik iš išorės.

4 diena.

Lao Cai – Sapa – Cat Cat – Ham Rong – Sapa.

Atvykusius į Lao Cai traukinių stotį  pasitiks gidas, kartu su juo vyksite į Sapos miestelį. Pakeliui grožėsitės kvapą gniaužiančiais kalnais ir spalvingais slėniais. Sapa miestelis įdomus tuo, kad vietiniai gyventojai  gyvena labai panašiai, kaip ir prieš šimtus metų. Mums įprasto komforto jų namuose dar labai mažai – sunkiai rastumėte elektros energijos ar vandentiekį. Pasiekę Sapą vyksite į viešbutį trumpam poilsiui ir pusryčiams po naktinės kelionės. Vėliau jūsų lauks žygis iki Cat Cat kultūrinio kaimelio – keliausite pro ryžių laukus, o atvykę susipažinsite su Juodaisiais H'Mongais ir pamatysite vietinį gyvenimą. Pakeliui sustosite prie nuostabaus krioklio ir hidroelektrinės, kurią kolonializmo laikotarpiu pastatė prancūzai. Antroje dienos pusėje aplankysite Ham Rong kalną, užkopę grožėsitės nuostabiais regiono vaizdais ir lankysite orchidėjų sodus. 

5 diena.

Sapa – Lao Chai – Ta Van – Sapa – traukinys į Hanojų.

Po pusryčių viešbutyje keliausite į Lao Chai, pakeliui grožėdamiesi Muong Hoa slėnio vaizdais ir ryžių terasomis, sutiksite įvairių etninių mažumų atstovus (H'Mongus, Zay, Raudonuosius Dao). Galiausiai pasieksite Juodųjų H'Mongų kaimą – Lao Chai. Pabendravę su vietiniais ir pailsėję keliausite į Zay genties Ta Van kaimelį. Čia jūsų lauks pietūs, kuriuos paruoš gidas. Po pietų leisitės žemyn pro bambukų mišką ir sustosite pailsėti prie krioklio. Taip pat susipažinsite su Raudonaisiais Dao Giang Ta Chai kaimelyje. Vėlyvą popietę į kaimelį atvažiuos vairuotojas ir parveš jus atgal į Sapą. Turėsite šiek tiek laisvo laiko iki pervežimo į Lao Cai traukinių stotį kelionei atgal į Hanojų. Nakvynė traukinyje.

6 diena.

Hanojus – Nin Binas.

Ankstyvas atvykimas į Hanojų. Pervežimas į viešbutį trumpam poilsiui ir pusryčiams. Po pusryčių laukia kelionė į Nin Biną (kelionė truks apie 3 val.). Atvykę apsilankysite Bai Dino pagodoje – didžiausioje Vietnamo pagodoje, kurioje pamatysite 500 La Han statulų ir net 100 tonų sveriančią bronzinę Budos statulą. Popiet vyksite į Trang An urvus – vieną žinomiausių vietų Nin Bine, kuri yra įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Susėdę į valtis aplankysite Šviesųjį, Tamsųjį ir Ba Giot urvus, taip pat ir Nau Ruou. Tai – mistinė, bet kartu ir nuostabi vieta, kurią palaimino gamta.

7 diena.

Nin Binas – Halongo įlanka.

Po pusryčių vyksite į kvapą gniaužiančią Halongo įlanką, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą ir vietinių vadinamą Nusileidusio drakono įlanka. Anot legendos, kur skrendantis drakonas uodega palietė įlankos vandenį, ten susiformavo sala. Taigi, šioje pasakiško grožio įlankoje yra susiformavusios 1969 salos ir įvairiaformės iš vandens kyšančios uolos. Taip pat užutėkyje gyvena daugiau nei 20 etninių grupių. Šiek tiek po vidurdienio pasieksite jūsų laukiantį prabangų Alisos laivą (5*) kruizui po įlanką. Čia dar kartą išbandysite  laimę – jei pasiseks, saulėje įlanka nušvis.

Po sočių pietų gėrėsitės Halongo įlankos gamtos stebuklais – plauksite pro Cua Van plaukiojantį kaimelį, Tien Ong, Trong, Ho Don Tieng, Luon ir kitas olas. Taip pat jūsų lauks kelionė kajakais į plaukiojančią perlų fermą, kurioje pamatysite, kaip vietos žmonės išgauna natūralius perlus ir susipažinsite su jų įvairove. Grįžę į laivą stebėsite saulėlydį mėgaudamiesi vaisiais, vaisių sultimis ar vyno taure atvirame bare. Taip pat galėsite išbandyti ir gaminimo pamokas su laivo šefu, kuris atskleis vietnamietiškos virtuvės paslaptis. Vakarienės metu jūsų lauks tradiciniai suktinukai (spring rolls) ir kiti gardumynai. Jei turėsite jėgų ir noro galėsite išmėginti kalmarų žvejybą po vakarienės arba tiesiog atsipalaiduosite poilsio zonose. Nakvynė 5* laive.

8 diena.

Halongo įlanka – Hanojus – skrydis į Hue.

Nepatingėjusieji anksti atsikelti galės pasigrožėti tekančia saule ir žadą atimančia įlankos ramybe. Diena prasidės rytine Tai Či mankšta. Tai Či – tai gilaus kvėpavimo ir atsipalaidavimo su lengvais judesiais mankšta. Po lengvų pusryčių plauksite į Sung Sot Cung olą, vadinamą Siurprizo ola ir laikomą viena gražiausių ir didžiausių visoje Halongo įlankoje. Apžiūrėję stulbinančias stalaktitų ir stalagmitų kompozicijas (rekomenduojama avalynė kietu padu) grįšite į laivą, išsiregistruosite iš kajučių ir pasimėgausite lėtu ir ilgu „brunchu“ (vėlyvais pusryčiais) plaukdami atgal į Hanojų. Po šio įspūdingo kruizo iš Hanojaus skrisite į Hue. Laisvas laikas vakarienei ir poilsiui. 

9 diena.

Diena imperatoriškame Hue mieste.

Po pusryčių vyksite aplankyti An Hien sodų namus, kuriuose sužinosite apie senąjį vietinių gyvenimo būdą. Kiti šios dienos lankomi objektai – Citadelė ir Imperatoriaus rūmai, kurie buvo pagrindiniai valdžios statiniai valdant Nguyen dinastijos imperatoriams. Tai tarsi istorinis karališkas miestas mieste, iš trijų pusių apjuostas sienomis. Taip pat aplankysite Uždraustąjį purpurinį miestą ir jame esančius Penkis Fenikso bokštus, Thai Hoa rūmus, Mie šventyklą. Po pietų atrasite karališkus kapus: aplankysite Minh Mang ir Khai Dinh mauzoliejus. Atkreipkite dėmesį, kaip jų architektūra susilieja su gamta. Vakare galėsite savarankiškai pasivaikščioti ramiomis gatvelėmis aplink Truong Tien tiltą. 

10 diena.

Hue – Auksinis tiltas (Golden Bridge) – Hojanas.

Po pusryčių viešbutyje 8 val. vyksite Danango link (kelionė truks apie 2 val.). Pakeliui sustosite Ba Na kalvose, kurios yra apie 30 km nuo Danango. Ba Na viršūnėje, kurią pasieksite keltuvu, yra įsikūręs atrakcionų parkas. Jame galėsite išbandyti pačias įvairiausias pramogas (už papildomą mokestį) arba tiesiog pasivaikščioti.

Po pietų pakilsite į Ba Na kalvų viršūnę (1847 m) aplankydami tokius įdomius objektus kaip Bell Tower, Nghinh Tower ir šią vasarą atidarytą Auksinį tiltą (Golden Bridge), nuo kurio atsivers nuostabi kalnų ir Danango panorama. Išskirtinio dizaino, milžiniškų rankų prilaikomas pėsčiųjų tiltas sulaukė didžiulio turistų dėmesio. 150 metrų ilgio tiltas yra nusidriekęs virš miškų ir Ba Na kalvų uolų maždaug 1000 m aukštyje.

Nusileidę nuo kalno pro Danangą važiuosite į Hojaną ir grožėsitės Pietų Kinijos jūros pakrantės vaizdais. Pažintį su Hojanu pradėsite nuo senamiesčio. Seni namai nukels jus du amžius į praeitį – į tuos laikus, kai miestas buvo vienas svarbiausių Pietryčių Azijos uostų. Dabar Hojanas – lyg gyvas muziejus,tad ne veltui jis yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Aplankysite seną turtingo pirklio Tan Ky namą, kuriame susipina kinų ir japonų architektūros stiliai. Pamatysite Japoniškąjį dengtą tiltą, kurį buvo bandyta pervadinti (japonai nuo karo metų nėra čia labai mylimi) į „Tiltą einantiems iš Afaro“, bet pavadinimas neprigijo. Pasak legendos čia gyveno monstras vardu Cu, kuriam sujudėjus šalį užklupdavo žemės drebėjimai ir potvyniai. Taip pat išvysite Fukian Asamblėjos Salę (Fukian – didžiausia kinų etninė grupė Hojane), Sa Hyunh muziejų, vietinį turgų. Vakare plauksite Thu Bon upe aplankyti keramikos dirbiniais garsėjančio Thanh Ha kaimelio. Nakvynė 5* viešbutyje Hojane.

 Komplekse įrengtas SPA centras, 45 m ilgio lauko baseinas ir stilingi, mediniais baldais apstatyti numeriai su vaizdu į sodą arba jūrą.

11 – 12 dienos.

Poilsis Hojane.

Kokios gi atostogos, jei nepabūsite prie jūros? Vietiniai Pietų Kinijos jūrą vadina tiesiog vandenynu. Po pusryčių viešbutyje galėsite pasimėgauti švelnaus balto smėlio paplūdimiu An Bang. Mėgstantiems aktyvų poilsį yra daug galimybių pasirinkti papildomas ekskursijas – žvejybą, pasivažinėjimą dviračiais ar plaukiojimą tradicinėmis apvaliomis valtimis. O galbūt laisvą laiką skirsite lankydami gausias Hojano siuvyklas, kuriose per vieną dieną siuvėjai gali pasiūti viską, ko tik panorėsite. Hojano senamiestį galėsite pasiekti nemokamu viešbučio autobusu vos per 5 – 10 min. Nakvynė 5* viešbutyje Hojane.

13 diena.

Hojanas – Danangas – skrydis į Hošiminą – Cu Chi tuneliai.

Po pusryčių vairuotojas nuveš į oro uostą, iš kurio skrisite į Hošiminą. Atskridusius pasitiks gidas, su kuriuo vyksite į Cu Chi tunelius – maždaug 200 km ilgio labirintų tinklą, kuriame slėpėsi vietnamiečių partizanai karo su Amerika metu. Pasakojama, kad tuneliai iškasti nenaudojant jokios technikos – dažniausiai moterų ir vaikų rankomis, nes vyrai kariavo. Šiuose labirintuose buvo įrengta maisto saugykla, slėptuvė ir net ligoninė. Turėsite galimybę pamatyti, kaip gyveno partizanai, o gal net ir susigundysite pašliaužti kuria nors tunelio atkarpa.

14 diena.

Hošiminas – Mekongo delta – Ben Tre – Hošiminas.

Po pusryčių viešbutyje vyksite į labai jaukią Vinh Trang pagodą pasisveikinti su besišypsančiu Buda. Vėliau sėsite į valteles ir plauksite į Vėžlių salą, kurioje turėsite laisvo laiko pažinti vietinį gyvenimo būdą. Po pietų natūraliai susidariusiais kanalais plauksite aplankyti vietinės šeimos, kuri užsiima žemdirbyste,pasivaikščiosite po vaismedžių laukus. Vėlyvą popietę grįšite į Hošiminą. Laisvas laikas vakarienei ir nakvynė viešbutyje.

15 diena.

Skrydis Hošiminas – Vilnius.

Po pusryčių lauks turas po Hošiminą – pamatysite Nepriklausomybės rūmus, Senąjį Paštą, Notre Dame baziliką ir gyvybingąjį Ben Thanh turgų, kurį privaloma aplankyti norint pajusti Hošimino – pačio dinamiškiausio Vietnamo miesto – energiją. Užsuksite ir į kinų Ngoc Hoang šventyklą bei turgų, kuris užima svarbią vietą Vietnamo istorijoje ir atspindi šalies kultūrinę įvairovę. Karo su Amerika metu kinų turgus garsėjo opijaus rūkyklomis ir viešnamiais. Vakare – pervežimas į oro uostą skrydžiui namo.

Kelionės kainą: 1470 € asmeniui + aviabilietas

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Nakvynės su pusryčiais 3* viešbučiuose ir poilsis Hojane 4* viešbutyje;
 • Rusakalbių gidų paslaugos pažintinių turų metu;
 • Visi pervežimai ir ekskursijos numatytos programoje;
 • 2 vietiniai skrydžiai (Hanojus - Hue, Danangas- Hošiminas);
 • Kelionė naktiniu traukiniu;
 • Plaukimas 5* kruiziniu laivu Halongo įlankoje ir nakvynė laive;
 • Pilnas maitinimas kruizo Halongo įlankoje metu (pusryčiai - 1, pietūs - 2, vakarienė - 1);
 • Pietūs šeimoje Sapoje ir tradiciniai pietūs Hue;
 • Įėjimo mokesčiai į visus lankomus objektus, numatytus programoje;
 • Vandens lėlių teatro pasirodymas;
 • Kompleksinis kelionės draudimas.

Papildomos išlaidos:

 • Tarptautinis skrydis - nuo 650 EUR;
 • Elektroninė Vietnamo viza - 35 EUR;
 • Programoje nenurodytas maitinimas ir asmeninės išlaidos;
 • Arbatpinigiai vietiniams gidams (~50 EUR);​
 • Ankstyvas įsiregistravimas arba vėlyvas išsiregistravimas iš viešbučių;
 • Vienviečio priemoka - 500 EUR.

Kelionės organizatorius UAB "Travel Planet"

Travel Planet kelionių organizatoriaus atsakomybė užtikrinama Laidavimo draudimo liudijimu LD 113425644 (Lietuvos draudimas). Draudimo suma 150 000 eur. Galioja iki 2020-04-30.      

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)