Pažintinė kelionė į Latviją: smėlio urvai – Kuldyga – latviško vyno degustacija

liepos 2
Kaina asmeniui 39€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė kelionė į Latviją: smėlio urvai – Kuldyga – latviško vyno degustacija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šios pažintinės vienos dienos kelionės metu sudalyvausite ekskursijoje kvarcinio smėlio urvuose. Taip pat apsilankysite mieste, kuris vadinamas Latvijos Venecija. Pabaigoje degustuosite latvišką naminį vyną.


Išvykimas
2022 m. liepos 2 d. 08:00

Kelionės programa

Pažintinės-patyriminės kelionės autobusu metu aplankysite unikalius smėlius urvus. Juos kasė trys kartos žmonių, visi labirintai yra žmogaus rankų darbas. Urvai yra privati nuosavybė, jų savininkė Inesa, yra ketvirtos kartos paveldėtoja. Oro temperatūra urvuose yra - + 8 laipsnių ištisus metus. Vietinis gidas papasakos šių urvų istoriją, pasibursite ir gerų emocijų kupini vėl sugrįšite ant žemės.

Pažintinės savaitgalio kelionės metu vyksite į Latvijos Veneciją. Palei daugelio pastatų pamatus teka upelis, todėl šis miestas ir vadinamas Latvijos Venecija. Senamiesčio centre pastatai iš pradžių buvo statomi kaip pilies priemiestis. 1701 m. Šiaurės karo metu į pilį įsiveržė švedų karinės pajėgos, 1709 m. ji tapo negyvenama, o XIX a. pradžioje pilies griuvėsiai buvo perkelti. Viena iš svarbiausių miesto vertybių yra XIII a. nereguliarus miesto išplanavimas su siauromis gatvelėmis ir XVII-XIX a. senamiesčio užstatymu - tikra retenybe, neretai vadinama "paskutiniuoju miestelių perlu Baltijos šalyse". Pasivaikščiosite po senamiestį, kuriame iki šiol filmuojamos viduramžių scenos. Ekskursijos metu praeisite pro ilgiausią Europos plytinių arkų tiltą, statytą 1974 r yra ilgiausias (164 m) tokio tipo automobilių tiltas Europoje. Pastatytas pagal XIX a. kelių standartus – 500 pėdų ilgio ir 26 pėdų pločio, kad juo galėtų prasilenkti dvi karietos. 

Pažintinės - degustacinės savaitgalio kelionės pabaigoje stabtelėsite miestelyje, kur susipažinsime su pilies skiautiniuose rūsiuose 2010 m. įkurta vyno gamykla. Čia vyndario šeima kasmet tobulina receptus ir virimo technologijas. Aistra tobulumui ir naujovėms, gerbiant praeities ir tradicinius gėrimų gaminimo metodus neliko nepastebėti vyno mėgėjų bei pelnė įvairius apdovanojimus konkursuose. Degustacijos metu vyndarys papasakos apie vyno gamybą, kiek žinių, aistros ir pasiryžimo reikėjo kuriant šeimos verslą, pasidalins praktinėmis, linksmomis ir įdomiomis istorijomis. Degustuosite 5 rūšių vyną. Įvertinsite įvairių vynų skonio, kvapo ir spalvų niuansus, išsirinksite savo mėgstamiausią. Norintys galės vietoje įsigyti lauktuvių.

TURĖKITE ŠILTESNĮ RŪBĄ, nes oro temperatūra urvuose yra  nuo – 8 iki + 8 laipsnių ištisus metus.

Patyriminės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 39 € asmeniui.

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės - Patyriminės kelionės autobusu papildomos išlaidos (priklausys nuo grupės dydžio):

  • Ekskursija smėlio urvuose – 6 eu asmeniui.
  • Vyno degustacija  – 10 eu asmeniui.

PASTABOS:

  • Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.
  • Lankomuose objektuose ekskursijos bus vedamos rusų kalba.
  • Šios savaitgalio kelionės metu – pietūs nėra numatyti. Įsidėkite užkąsti, atsigerti (vandenuko, kavos, arbatos).

SVARBI INFORMACIJA:

* Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę.

* Nuo 2022 m. balandžio 1 d. vykstant iš Lietuvos į Latviją nebelieka apribojimų. Kaukių devėjimas taip pat atšauktas šioje šalyje. Bet reikalavimai gali keistis.

* Būtinai prieš vykdami į kelionę pasiskaitykite apie keliamus reikalavimus: Informacija vykstantiems į Latviją

Patyriminės - pažintinės kelionės autobusu ir pėsčiomis kelionės maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę – patyrimine kelione autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Išvykimas

Išvykimas (laikas gali keistis):

8.00 val. Klaipėdoje, Akropolis, iš Dubysos gatvės (Išvykimo laikas gali keistis)

8.15  val. Gargždų ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai, tarp Kultūros namų ir banko).

9.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė, J. Tumo-Vaižganto g. 110)

9.45 val. iš Ylakių (vietą patikslinsime)

10.00 val. iš Mažeikių (degalinė Orlen, Žemaitijos g. 42, Mažeikiai)

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 23:30 val.

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Iš Klaipėdos ir Kauno: Vokietijos Kalėdinės mugės aplankant Drezdeną ir Niurnbergą

Pažintinė vienos dienos kelionė: Sudargo piliakalniai - Zanavykiškas ragaučius - Zyplių dvaras - Gelgaudiškio dvaras

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.