Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Klaipėdos: Palendrių vienuolynas - didžiausias gėlių parkas Pakruojo dvare

rugsėjo 18
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Klaipėdos: Palendrių vienuolynas - didžiausias gėlių parkas Pakruojo dvare
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu aplankysite Palendrių vienuolyną, kur vykstama ieškoti ramybės, tylos, susikaupimo ar paties savęs bei  gėrėsitės didžiausiu gėlių parku Pakruojo dvare.


Išvykimas
2021 m. rugsėjo 18 d. 07:30

Kelionės programa

Pirmiausia šioje pažintinėje dienos kelionėje autobusu atvykstame į Palendrių vienuolyną, kur viskas prasideda nuo mažų dalykų...Ten vykstama ieškoti ramybės, tylos, susikaupimo ar paties savęs. Čia gyvena vienuoliai, kurie neturi išorinių veiklų už vienuolyno ribų. Jų devizas: melskis-dirbk-švieskis (skaityk), kad palaikytų dvasinę esmę. Vienuolynas tampa ne tik gyvenama vieta, bet ir miestu, kuriame yra viskas, kad galėtų gyventi, dirbti ir pragyventi. Vienas iš gyvenimo elementų: darbas - tai erdvės tvarkymas, aplinkos puoselėjimas. Kitas elementas - didelė biblioteka, kurioje vienuoliai skaito, verčia knygas, anksčiau perrašinėdavo rankraščius. Ir žinoma malda - vienuoliai septynis kartus per dieną eina melstis. Vienuolyno pastatas modernus, jame vasarą maloniai vėsu, koridoriai - dideli, langai - dideli, patalpos - erdvios, nėra jokio vizualinio triukšmo, daugelis sienų - tuščios, viskas švaru. Vienuolyną supa laukai ir graži gamta. Lankydamiesi vienuolyne dalyvausite Šv. Mišiose, taip pat susitiksite su vienuoliais, užduosite klausimus ir išgirsite atsakymus, pamatysite filmą apie Palendrių vienuolyną, apžiūrėsite eksponuojamas nuotraukas, pamatysite kai kurias vienuolyno vidaus dalis, pasivaikščiosite po vienuolyno teritoriją. Vienuolyno pažinimas taps tikra atgaiva sielai.

Šioje pažintinėje dienos kelionėje, toliau lankysitės XIX a. klasicistinio stiliaus Pakruojo dvare. Tai didžiausias iki šių dienų išlikęs dvaro pastatų kompleksas Lietuvoje (užimantis apie 49 ha plotą), įtrauktas į Lietuvos kultūros paveldo objektų registrą ir įrašytas į Lietuvos rekordų knygą. Štai šiuos rūmus Jūs ir apžiūrėsite, vaikščiodami šimtamečio parko takeliais grožėsitės unikaliu arkiniu tiltu per Kruojos upę. Šis tiltas yra vienintelis Lietuvoje vėlyvojo klasicizmo statinys iš dolomito. Taip pat gėrėsitės Didžiausiu gėlių parku.  Čia tarp tūkstančių margaspalvių vasariškų žiedų, jų ornamentų ir kilimų, pamatysite žadą atimančias 2-6 metrų dydžio mistines gėlių skulptūras bei atgimusius pasakų personažus. Dvaro renginio organizatoriai žada, jog Pakruojo dvaras pavirs viena didele gėlėta Šekspyro pjesės vestuvių scena, o jos aktoriais bei dalyviais taps ne tik visi besiruošiantys spektakliui dvariškiai, bet ir svečiai. Tai – galimybė pasiklysti tarp gėlių grožio ir nuodų, skonių ir geismų, neapykantos ir meilės – tikrame šekspyriškos fantazijos pasaulyje. Tiesiog tai reikia išvysti savo akimis ir patirti atviriausia širdimi!

Jei norėsite, galėsite papietauti Pakruojo dvaro karčemoje “Traktierius”, kur galėsite paragauti gardžių patiekalų, naminio, ypatingomis senovinėmis tradicijomis remiantis gaminamo išskirtinio skonio, kelių rūšių vietos regiono alaus, pasimėgauti patiekalais, kurių gamyboje naudojamas alus.

Kupini naujų įspūdžių vyksime namo.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina –  32 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu;  

kelionės vadovo-gido paslaugos,

kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas,

objektų apžiūra,

darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Auka už ekskursiją vienuolyne  – 2  € asmeniui; 
  • Gėlių festivalis Pakruojo dvare - ~16 € asmeniui, ~12 €  vaikams, senjorams;

Pastaba. Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu išvykimo laikai gali keistis

7.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

7.45 val. išvykimas iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

8.15 val. išvykimas iš degalinės Trevena (prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 km.).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.