Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Klaipėdos: Ekologiškų pomidorų degustacija - Bitučių pažinimas

rugpjūčio 7
Kaina asmeniui 32€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Klaipėdos: Ekologiškų pomidorų degustacija - Bitučių pažinimas
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šioje pažintinėje vienos dienos kelionėje autobusu aplankysite ūkius, kurie įsikūrę natūralioje, saugomoje Žemaitijos nacionalinio parko teritorijoje. Ūkiai pirmieji Lietuvoje gavo biodinaminio ūkio sertifikatą bei "Demeter" ženklo turėtojo statusą. Šiuo ženklu visame pasaulyje žymima aukščiausios kokybės produkcija. Daugelis čia gaminamų produktų sertifikuoti ekologiškai. Pažintinės kelionės metu degustuosite pomidorus ir rinksite skaniausią pomidorą, sužinosite bičių gyvenimo ypatumus, valgysite ekologiškame ūkyje pagamintus pietus.


Išvykimas
2021 m. rugpjūčio 7 d. 08:30

Kelionės programa

Pirmiausia šioje pažintinėje dienos kelionėje autobusu lankysitės tarp žalių miškų, Žemaitijos Nacionaliniame parke, netoli Platelių ežero įsikūrusiame ekologiname biodinaminiame ūkyje. Ūkis veikia harmonijoje su gamta, tausojančiu  aplinką principu. Čia auginamos daržovės, uogos, prieskoniniai ir vaistiniai  augalai. Kasmet, rugpjūčio pirmą savaitgalį, ūkyje rengiama ,,Pomidorų degustacijos‘‘, šventė. Pomidorų auginimas, tai ūkio šeimininko pomėgis. Pomidorai užauginami iš gyvų, nehibridinių, sėklų. Kiekviena pomidorų veislė turi savo išskirtinį kvapą ir skonį. Degustacijos metu išbandysite įvairių pomidorų veisles ragaujant ir išrinksite skaniausią ,,metų‘‘ pomidorą. Po degustacijos trumpai šeimininkai pristatys savo ūkį ir jo ypatumus. Ir žinoma Jūsų laukia pietūs pagaminti iš ūkyje užaugintų daržovių.  

Po pietų aplankysite gretimą bičių ūkį, keliausite pėščiomis per mišką. Lankysitės epiterapijos namelyje, ragausite medų, o šeimininkai papasakos apie bičių gyvenimo ypatumus, kaip jos darbuojasi, kaip medus ateina ant mūsų stalo. Galėsite prigulti ir pasisemti jėgų epiterapijos namelyje. Bičių terapija ne tik ramina, bet ir atkuria pažeistus biolaukus, gerina kraujotaką ir net padeda kvėpavimo sutrikimų turintiems žmonėms. Šeimininkas keliauninkams paaiškins ir parodys medaus gavybą, kaip bitės renka nektarą, kaip jį neša į avilį ir kaip vėliau bitininkas iš korių suka medį, kuris jau bus ant stalo ir lauks degustatorių.  

Sugryžę į ekologinį ūkį  galėsite įsigyti čia užaugintos produkcijos, arbatų, prieskonių ir t.t. Pomidorų šventę vainikuos kvietimas paskanauti šeivamedžio sidro.

Kupini naujų įspūdžių vyksite namo.

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina –  32 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota:

kelionė autobusu;  

kelionės vadovo-gido paslaugos,

kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas,

objektų apžiūra,

darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Pomidorų šventė – 20 € asmeniui; 

Pastaba. Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu išvykimo laikai gali keistis

8.30 val. išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

9.00 val. išvykimas iš Kretingos (parduotuvės LIDL Žemaitės al. 12, Kretinga).

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio kelionė į Estiją aplankant Lachemos nacionalinį parką ir krioklį, Sagadi dvarą, Rakverės pilį 2d/1n

Pažintinė-degustacinė kelionė autobusu: dzūkiškos bandos – Punia – Alytus – Šampano degustacija

Jelgavos ledo skulptūrų festivalis – Sūrių degustacija