Pažintinė –degustacinė vienos dienos kelionė autobusu iš Vilniaus į Zarasų kraštą

liepos 3
Kaina asmeniui 34€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė –degustacinė vienos dienos kelionė autobusu iš Vilniaus į Zarasų kraštą
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu metu vyksime į Zarasus, susipažinsime su šio krašto istorija, pasigėrėsime  miesto puošmena tapusiu, 17 metrų virš Zaraso ežero iškilusiu, apžvalgos ratu. Lankysimės  senoviniame, tris šimtus metų menančiame  Šlyninkų  vandens malūne,  išgirsime unikalių istorijų iš paties malūno savininko lūpų. O po to ragausime blynų, iškeltų  iš kvietinių miltų, sumaltų šiame malūne. Taip pat vyksime apžiūrėti Zarasų krašto įžymybę- Stelmužės ąžuolą. Ekskursijos pabaigoje laukia linksmas laikas  Tiltiškių malūne,  kur apžiūrėsime senoviškų radijo aparatų ir plokštelių kolekciją, išgirsime seniai girdėtų, žinomų dainų, galėsime padainuoti ir pašokti.


Išvykimas
2021 m. liepos 3 d. 07:30

Kelionės programa

Pažintinę-degustacinę vienos dienos kelionę autobusu pradėsime nuo ekskursijos Zarasų mieste ir jo istorinės dalies. Ekskursijos metu susipažinsime su Zarasų krašto istorija, pasigėrėsite miesto puošmena tapusiu, 17 metrų virš Zaraso ežero iškilusiu, apžvalgos ratu. Taip pat pasivaikščiosite Sėliu aikšte, kurios radialinis išplanavimas yra vienintelis Lietuvoje, iš išorės pasigrožėsite  Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčią.

Ekskursiją tęsime Šlyninkų vandens malūne. Su malūno savininku apžiūrėsime senovinį, tris šimtus metų menantį vandens malūną. Pasiklausysime unikalių istorijų apie malūno tuometinį ir šiuolaikinį gyvenimą bei artimiau susipažinsime su grūdų malimo procesu, pasivaikščiosime po visus tris malūno aukštus, kuriuos mums mielai aprodys malūnininkas Stasys. Vėliau ragausime blynus iš kvietinių miltų, sumaltų šiame malūne. Jie yra labai sotūs, primins vaikystėje močiutės keptus blynus. Šeimininkėlės ant stalo dar atneš du padažus: uogienės ir spirgučių, o atsigaivinimui šviežių žolelių arbatos. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti registruojantis, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pasistiprinę vienos dienos pažintinėje kelionėje autobusu keliausime prie Stelmužės ąžuolo. Tai vienas iš seniausių medžių Europoje. Čia užklysdavo Lietuvos kunigaikščiai, kryžiuočių ir kalavijuočių riteriai, švedų kariaunos. Pro čia žengė kaizerio bei Hitlero kariuomenės. Drevėje rasti žmogaus griaučiai ir prancūziškas šautuvas byloja, kad ji tikriausiai buvusi vieno iš Napoleono kario slėptuve jam bėgant iš Rusijos.

Pažintinės vienos dienos kelionės metu apžiūrėsime seniausią medinės architektūros bažnyčia Lietuvoje, Vergų bokštą – XVII-XIX a. čia buvo dvaras, kurį iš pradžių valdė vokiečiai Folkerzamai, o vėliau caro dvariškiai Valujevai, kurie garsėjo savo žiaurumu. Pastatytame bokšte jie kalino ir bausdavo prasikaltusius baudžiauninkus – uždarydavo nakčiai, o dieną vėl išvarydavo į darbą. Vergų bokštas tarnavo kaip kalėjimas. Šio bokšto sienos – 0,75 m storio. Statinys yra restauruotas, įrašytas į XVII a. architektūros paminklų sąrašą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu pabaigoje vyksime apžiūrėti senoviškų radijo aparatų ir plokštelių kolekcijos, kurią sudaro nuo seniausios detektorinės radijos, vienos pirmųjų garso laikmenų gramofoninės plokštelės bei Kauno radijo gamykloje gamintos magnetolos. Rodos, dar visai nesenos – vinilinės plokštelės: įvairiausių autorių, įvairiausių metų. Garantuotas linksmas laiko praleidimas, išgirsime seniai girdėtų, žinomų dainų, galėsime padainuoti ir pašokti. Gražūs gamtos vaizdai ant Šventosios upės kranto suteiks puikių emocijų.

Puikiai praleidę dieną autobusu vyksime namo.

Pažintinės-degustacinės  vienos dienos kelionės autobusu kaina –  34 € asmeniui.

Į pažintinės-degustacinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės-degustacinės  vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams (neprivalu į visus objektus eiti ar pietauti, tik registruojantis apie tai reikia pranešti, kitu atveju bus užsakoma ir Jūsų vardu):

  • Ekskursija Zarasuose – 2 € asmeniui;
  • Šlyninkų vandens malūnas ir blynai su arbata – 6 € asmeniui;
  • Senoviškų radijo aparatų ir plokštelių kolekcijos pristatymas Tiltiškių malūne – 2,5 - 3 € asmeniui.

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę-degustacinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07.30  val.  Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.