Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

liepos 15
Kaina asmeniui 54€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su alaus degustacija

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu metu vyksite į unikalų kraštą - Biržus, kuriame žemės paviršius nuolat keičiasi ir formuoja naują kraštovaizdį. Gruntiniam vandeniui išplovus gelmėje esančius gipso klodus, įgriūva žemė. Susidaro paslaptingos smegduobės. Kraštovaizdį stebėsite iš Kirkilų apžvalgos bokšto, kurio aukštis – beveik 32 metrai. Lankysitės legendomis apipintoje garsiojoje Radvilų giminės statytoje Biržų pilyje. Iš išorės apžiūrėsite Astravo dvaro rūmus, raiškiausią XIX a. romantizmo architektūros sodybą Lietuvoje.  Pamatysite ilgiausią Lietuvoje pėsčiųjų tiltą jungiantį Biržų miestą su Astravo dvaru. Pažintį su Biržais užtvirtinsite alaus darykloje.


Išvykimas
2023 m. liepos 15 d. 07:00
Kaina asmeniui 54€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

 • 2023 m. liepos 15 d. (šeštadienis)

  Pažintinę vienos dienos kelionę autobusu pradėsite legendomis apipintoje garsiojoje Radvilų giminės statytoje Biržų pilyje. Tuo metu tai buvo didžiausia bastioninio tipo tvirtovė Lietuvoje.  Joje įsikūręs krašto muziejus „Sėla“, čia Jus pasitiks muziejaus gidas. Be reprezentacinių rūmų yra atstatytos dvi parakinės, tiltas, atkurtas arsenalo pastatas. Muziejaus  ekspozicijose – krašto istorija, religinių konfesijų raštija, įskaitant ir turtingą reformacijos ekspoziciją, meną. O Biržų tvirtovės arsenalo ekspozicija interaktyviai pristato XVI-XVIII a. karybą o kartu ir parodo Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenės etmonų – kunigaikščių Radvilų – arsenalo svarbą ir didybę.

  Po pilies lankymo pažintinę vienos dienos kelionę tęsite pažintimi su Biržais ekskursijos metu. Pamatysite  ilgiausią Lietuvoje pėsčiųjų tiltą, jungiantį Biržų miestą su Astravo dvaru. Taip pat pasivaikščiosite po Astravo dvaro teritoriją ir apžiūrėsite jį iš lauko. Be rūmų, dvaro kompleksą sudarė arklidės, šunininko namelis, malūnas, ūkiniai pastatai, užtvanka-tiltas. Rūmus supa jaukus parkas su tvenkiniais.

   Toliau pažintinės vienos dienos kelionės autobusu metu vyksite į Kirkilų apžvalgos bokštą, kurio forma primena kanoją arba grimztančią valtį. Bokšto aukštis beveik 32 metrai. Užlipus į apžvalgos bokštą atsiveria nuostabūs vaizdai – 30 vandens pilnų smegduobių, vadinamų Kirkilų draustinio ežerėliais, kurių skersmuo – apie 35 m  ir daugiau. Stabtelsite prie “Karvės olos”. Tai žinomiausias ir geriausiai ištirtas geologinis gamtos paminklas Šiaurės Lietuvoje. Manoma, kad jai – apie 200 metų. 9 m gylio karstinės įgriuvos dugne yra 5 atšakos (Šlapioji ola, Siauroji landa, Šikšnosparnių landa, Rupūžės ola) ir 1,5 m gylio požeminis ežeriukas. Šnekama, kad dabartinėje įgriuvos vietoje kažkada yra prasmegusi karvė, o prie uolos likęs tik grandinės galas (nuo šio įvykio ir dabartinis giliosios karstinės įgriuvos pavadinimas kildinamas).

  Pažintinėje dienos kelionėje taip pat pamatysite, kaip vienoje moderniausių, tačiau tradicinį alaus virimo būdą puoselėjančioje alaus darykloje, verdamas tikras lietuviškas alus. Gidas papasakos apie kiekvieną iš penkių alaus darymo etapų, o kai jau žinosite visas aludarystės subtilybes, paragausite įvairių užkandžių, juos derinsite su 7 skirtingomis alaus rūšimis, labai išalkusiems alkį numalšinti padės sotūs karštieji patiekalai (jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo arba vietoj alaus giros ir vaisvandenių – būtinai informuokite registruojantis, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

  Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 22.30 – 23.00 val.

Papildoma informacija


Pažintinė vienos dienos kelionės autobusu kaina – 54 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

 • Biržų pilies lankymas ir gido paslauga – 6 € suaugusiems, senjorams – 3,5 €;
 • Rinkuškių alaus degustacija su karštu patiekalu – 28 € asmeniui, arba giros ir vaisvandenių – 20 € asmeniui;
 • Vietinio gido paslaugos – 3 - 4 € asmeniui.

 

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei, vienos dienos kelionė gali būti atšaukiama 2 dienas prieš išvykimą. Turistui atšaukus vienos dienos kelionę likus 3 dienoms ir mažiau iki išvykimo, pinigai negrąžinami. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +370 677 27036, +370 644 42909 arba +370 655 56313,– [email protected], [email protected],  arba [email protected].

Išvykimas


Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti):

 • 7.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.
 • 7.15 val. iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).
 • 8.00 val. iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė ).
 • 8.30 val. iš Telšių (Baltic petroleum degalinė, prie Telšių, Šiaulių pl. 12).
 • 10.00 val. iš Šiaulių (Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3).

Kelionės datos ir kainos

Kaina asmeniui 54€
Data 2023 m. liepos 15 d.
Kaina asmeniui 52€
Data 2023 m. spalio 14 d.
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Mados muziejus - likerių degustacija - Ekskursija po Rygą - Laisvas laikas Kalėdinėje Rygoje

Gėlių takais: alyvų žydėjimas, rododendrai

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kolektyvinė kelionė autobusu po Žemaitiją: muziejai – piliakalnis – labirintų parkas ir kt.

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: Maironio muziejus su senoviškais pietumis – stipriųjų gėrimų degustacija – nuodėmingasis Kaunas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams-Jo didenybė Šokoladas –Kryžių kalnas-Alpakos

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė