Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

birželio 22 – birželio 24
Kaina asmeniui 307€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Zakopanė, dar žinoma kaip Lenkijos žiemos sostinė, garsėja tuo, kad tai yra vartai į Tatru kalnus, turi unikalią aukštumų kultūrą, architektūrą bei tradicinę virtuvę. Tad būdami taip arti nacionalinio parko ribos, turėsite puikią galimybę ištyrinėti vietos apylinkes.


Išvykimas
2024 m. birželio 22 d. 00:00

Kelionės programa

 • 2024 m. birželio 22 d. (šeštadienis)

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimas savitarnos pietums vienoje iš pakelės užkandinių.

  Pirmąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją dieną aplankysite Ojcovo nacionalinį parką, kuris yra mažiausias Lenkijos nacionalinis parkas, o bendras plotas yra 2145 ha. Dėl karstinio vandens veiklos susiformavo unikalus Ojców slėnių kraštovaizdis su stačiais kanjonais, kai kurie iš jų 120 metrų gylio, ir įvairiais akmenų dariniais bei sala ir kalnais. Dabartiniai tyrimai rodo, kad parko teritorijoje gyvena apie 7000 gyvūnų rūšių, o bendras skaičius yra apie 12000 rūšių.

  Aplankysite Ogrodzieniec pilies griuvėsius. Ši pilis, esanti ant kalvos virš nedidelio Ojców kaimelio, buvo pastatyta antroje XIV amžiaus pusėje kaip dalis karaliaus Kazimiero Didžiojo „Orle Gniazda“ (Erelių lizdų) gynybinių įtvirtinimų linijos palei tuometinę Lenkijos vakarinę sieną, besitęsiančią nuo Krokuvos iki Čenstakavos ir apimančią apie 25 tokias viduramžių tvirtoves. Tačiau Ogrodzieniec pilis neatlaikė laiko permainų ir XIX amžiaus pradžioje buvo taip smarkiai sugriuvus, kad savininkas buvo priverstas sugriauti daugelį jos sienų. Šiandien išliko tik gotikinis bokštas, įėjimo vartai, įtvirtintų sienų fragmentai ir iš kalkakmenio iškaltas šulinys. Norėdami pamatyti, kaip jis atrodė XV ir XVI amžių klestėjimo laikais, apsilankysite nedidelėje parodoje apie jo istoriją bei pasivaikščiosite palei pilies griuvėsius.

  Toliau kelionę tęsite į Zakopanę. Stabtelėsite pakelės kavinėje savarankiškos vakarienės.

  Nakvynė viešbutyje Zakopanėje.

 • 2024 m. birželio 23 d. (sekmadienis):

  Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją metu, po pusryčių su keltuvu užkilsite pasigrožėti Tatrų kalnų panorama. Kelionė keltuvu į Kasprowy kalną (1987 m virš jūros lygio) trunka apie 20 minučių ir vyksta dviem etapais, keičiant Myślenickie Turnie (1325 m virš jūros lygio). Pasiekus pačią kalno viršūnę, jei leis oras, rekomenduojame užkopti į meteorologijos observatoriją, kuri yra aukščiausias pastatas Lenkijoje. Taip pat galite nusileisti iki Cicha Valley Pass ir pasigrožėti kvapą gniaužiančia Aukštųjų Tatrų panorama nuo Slovakijos pusės. Kelionę siūlome užbaigti terasoje prie restorano su vaizdu į Lenkijos Aukštųjų Tatrų kalnų viršūnes ir visą Podhalės regioną.

  Toliau kalnų panorama grožėsitės iš Spisko-Gubałowskie kalnų papėdės. Kelsitės Gubalowka funikulieriumi, Gubaluvka yra garsiausia viršukalnė, esanti Lenkijos Tatrų sostinėje – Zakopanėj, nuo čia atsiveria nuostabi Zakopanės ir Tatrų panorama. Iki 1122 m. virš jūros lygio pakilsite vos per 3,5 minutės. Čia yra didžiulė apžvalgos aikštelė su saulės gultais, kuriuos galima išsinuomoti saulėtomis dienomis. Taip pat yra daug maitinimo įstaigų, įskaitant restorano pastatą, esantį lygiagrečiai su funikulieriumi.

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją tęsite pažintimi su Zakopane. Ekskursijos metu galėsite pasigrožėti tradicine medine architektūra, pereiti pagrindine pėsčiųjų gatve, kurioje yra daugybe suvenyrų, amatų, meno parduotuvių bei prekystalių. Išvysite iš praeities išlikusią namų buitį, bažnyčią, iš medžio išraižytus kapų paminklus, taip pat lenkų garsaus kompozitoriaus K. Szymanowskio XIX a. namus, kuriuos privalo aplankyti kiekvienas klasikinės muzikos mylėtojas.

  Laisvas laikas mieste.

  Nakvynė viešbutyje Zakopanėje.

 • 2024 m. birželio 24 d. (pirmadienis)

  Po pusryčių keliausite link namų. Kad kelionė neprailgtų stabtelėsite miestelyje – Kelcai. Miestelis gražiu senamiesčiu, turintis daug žalumos. Vienas iš svarbesnių objektų – vyskupų rūmai. Jie buvo pastatyti XVII amžiuje kaip vyskupų vasaros namai. Priešais rūmus yra katedra, datuojama 1171 metais. Ji kažkada buvo romaninio stiliaus, tačiau XVII amžiuje ji įgijo daugiau barokinio stiliaus elementų su trijų eilių bazilika. Auksu dekoruota šventovė ir paveikslas, vaizduojantis Mergelės Marijos karūnavimą. Su lydinčia gide pasivaikščiosite po miestelį.

  Kupini įspūdžių keliausite namų link.

  Grįžimas planuojamas apie 03.00 val. nakties.

Papildoma informacija


Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją,  kaina - 307  € asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje).

Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją, į kainą įskaičiuota: 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos, kelionės dokumentų tvarkymas.

Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją, papildomiems mokamiems objektams – apie 45 € (Zakopanėje dviejų funikulierių bilietai ir Ogrodzieniec pilies bilietas).

Priemoka už vienvietį kambarį – 60 € asmeniui.

Pastaba. Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Lenkiją tel.:, +37067727036, arba +37065556313, el.paštas – [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Išvykimo vietos:

 1. 00:00 val. Išvykimas iš Klaipėdos nuo PC Akropolis (iš Dubysos g. pasės);
 2. 00:30 val. Išvykimas iš Palangos (buvęs „pigu.lt“ atsiėmimo punktas – Klaipėdos pl. 62a, Palanga);
 3. 00:45 val. iš Kretingos, nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al. 12, Kretinga.
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras