Naujųjų Metų sutikimas Maskvoje

gruodžio 28 – sausio 2
Kaina asmeniui 447€
Atsiprašome, dėl COVID-19 apribojimų kelionė nėra galima.

Išvykimas
2020 m. gruodžio 28 d. 03:30

Aprašymas

Iš 2020 m. gruodžio 27 d. į  gruodžio 28 d.

3.30 val.  iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

3.50 val. Iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

4.30 val.  iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė )

5.00 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

6.30 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

6.50 val. iš Radviliškio autobusų stoties, Gedimino g. 31, Radviliškis 

8.00 val. iš Panevėžio autobusų stoties, J.Basanavičiaus g. 67 K4, Panevėžys

Sustojimas pietų Latvijoje (Pagal galimybę latgališki pietūs).

Vakare atvykimas į Velikije Luki (Didieji Lukai). Įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė su  tradiciniu pasveikinimu.

2020 m. gruodžio  29 d.

Pusryčiaujame ir kelionę tesiame link Maskvos. Su trumpais sustojimais, planuojams atvykimas į pavakarę. Pagal situaciją, arba įsikuriame viešbutyje, arba iškarto atvykus į Maskvą, ekskursija autobusu. Ekskursiją ves vietinė gidė rusų kalba.

Ekskursija autobusu po Maskvą. Pravažiuosime Manežnaja aikštę – tai viena didžiausių aikščių Maskvoje,  Poklonnaya kalną (Garbinimo, Nuolankumo kalnas) – viena išaukščiausių vietų Maskvoje. Pamatysime Kutuzovo prospektą, Borodino panoramą,  Triumfo arką, Vorbjovo kalną su apžvalgos aikštele.

Ekskursijos metu turėsime pertrauką, kurios metu vakarieniausime vienoje iš Maskvos kavinių.

Vėl tęsime ekskursiją autobusu, pro Maskvos valstybinį universitetą, pravažiuosime pro Bagracijos tiltą,  Verslo centrą “Maskva city”, pamatysime Vyriausybės pastatą bei Rusijos Federacijos valstybinės dūmą. Matysime Didyjį teatrą, Slavianskaja aikštę, puikiai nusiteikę apie 21 val grįšime į viešbutį.

2020 m. gruodžio  30 d.

Pusryčiaujame ir pažintį su didžiausiu Europos miestu tęsime Kremliaus teritorijoje, aplankant ir vieną iš Katedrų. Kremlių juosia mūro sienos su 20 bokštų, iš kurių svarbiausias yra Spaso, pastatytas XVII a. Kremliaus ansamblio centre – Soborų aikštė su penkiabokščiais kupoliniais soborais: XV a. Uspenijės soboras, kuriame buvo vainikuojami ir tuokiami Rusijos kunigaikščiai ir carai, laidojami metropolitai ir patriarchai, Apreiškimo soboras, XVI a. Arkangelo soboras. II tūkstantmetyje pr. m. e. Maskvos kremliaus vietoje buvo nedidelė gyvenvietė. XI a. pabaigoje susiformavo įtvirtinta gyvenvietė. 1156 metais ant Borovicko aukštumos Jurijus Dolgorukis pastatė medinę tvirtovę. XVI a. Maskvos kremlius buvo viena didžiausių Europos tvirtovių. Ekskursiją ves vietinė gidė rusų kalba.

Vėliau aplankysime pasaulinio lygio brangakmenių muziejų – Kremliaus arsenalą (Оружейная палата ), dar kitaip vadinamas Iždo muziejus.  Čia pristatomos valstybinės regalijos, karališkieji drabužiai ir karūnavimo suknelė, auksiniai ir sidabriniai Rusijos, Europos ir Rytų meistrų pagaminti papuošalai, vežimai, šventinė arklių papuošimo atributika. Bažnyčios indai, piktogramos, drabužiai, rankraščiai ir spausdintos knygos. Įspūdis išliks ilgam Garantuojam !!!

Pietūs vienoje iš Maskvos kavinių.

          Ekskursiją tęsime, aplankysime Vasilijaus Palaimintojo (Храм Василия Блаженного) soborą. Tai vienas reikšmingiausių XVI amžiaus senovės Rusijos architektūros paminklų ir Maskvos vizitinė kortelė. Katedra buvo pastatyta 1555–1561 m. caro Ivano nurodymu Kazanės karalystės užkariavimo garbei. Katedroje yra unikalūs sienų paveikslai, įspūdinga senovės Rusijos ikonų tapybos kolekcija ir bažnytinio meno šedevrai. Unikalus dešimties bažnyčių ansamblis su pilnomis ikonostazėmis, kurių interjerai atspindi keturių amžių šventyklos istoriją.

          Su vietiniu gidu dar pasivaikščiosime po Raudonąją aikštę. Tai pati garsiausia aikštė Maskvoje, iš kurios pagrindinės gatvės ir keliai išeina spinduliais. Dėl to ši aikštė vadinama ne tik Maskvos, bet ir visos Rusijos širdimi. Nors dažnai aikštės pavadinimas siejamas su raudonomis plytomis, iš kurių yra pastatyti aikštės statiniai arba raudona spalva, tačiau iš tikrųjų aikštės pavadinimas turi kitą reikšmę. Rusų kalbos žodis „красная“ turi reikšmę „gražus“.  1991 metais UNESCO įtraukė Raudonąją aikštę į pasaulinio paveldo registrą.

Pervežimas į viešbutį. Pageidaujantiems  pavaikštinėtini po vakarinę Maskvą, vietinė gidė papasakos kaip nuvažiuoti metro.

2020 m. gruodžio  31 d.

Pusryčiaujame viešbutyje ir keliausime į vieną garsiausių galerijų Rusijoje ir visame pasaulyje -  Tretjakovskio galeriją. Čia saugoma unikali Rusijos vaizduojamojo meno kolekcija. Šios galerijos kolekcija buvo surinkta P.M. Tretjakovo, vienos gerbiamos pirklių šeimos atstovo, turėjusio nepaprastą skonį ir trauką menui. Savo namuose jis sugebėjo surinkti didelę žymiausių pasaulyje tapybos meistrų darbų kolekciją, kurią Maskvai perdavė kaip dovaną 1889 metais.

 Pietūs vienoje iš miesto kavinių.

Vėliau, tesime ekskursiją pėsčiomis po seniausią Maskvos gatvę - Senąjį Arbatą. Arbatas rašytiniuose šaltiniuose pirmąkart įvardijamas daugiau nei prieš 500 metų. Senasis Arbatas, yra mėgstama pėsčiųjų zona miesto centre. „Arbat“ koncepcija apima ne tik pačią gatvę, bet ir dešimtis šalia jos esančių gatvelių. Arbatas garsėja savo gyventojais. Būtent čia apsigyveno Natalija Gončarova su Puškinu po vestuvių. Čia gyveno Levas Tolstojus, Marina Ivanovna Cvetajeva, Bulatas Šalvovičius Okudžava ir daugelis kitų įžymybių. Arbatas buvo paminėtas Bulgakovo romane „Meistras ir Margarita“. Jo namai ir gatvės yra miesto istorija.

Grįžimas į viešbutį.

Planuojama vakarienė viešbutyje, kaina bus patikslinta prieš kelionę. Partneriai siūlo sutikti Naujuosus Metus su vakariene, gėrimais ir muzike programa viename iš miesto kavinių, kaina asmeniui apie  150 eurų. Jeigu priimtumėte sprendimą sutikti Naujuosius Metus kavinėje su programa, registruojantis prašome informuoti.

Naujųjų metų sutikimas Raudonojoje aikštėje!  Nuvykimas iki jos su metro.

2021 m. sausio 1 d.

Pusryčiai viešbutyje.  Išvykimas į Klaipėdą.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą sausio 2 dienos paryčiais.

Kelionės kaina –  447 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 4 nakvynės su pusryčiais, kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, 2-ji pietūs, 2 – jos vakarienės, programoje numatyti aplankyti muziejai (Kremlius, Oružeinnaja palata, Trejakovskio galerija), vietinio transporto paslaugos ekskursijų vedimo metu, ausinukai, vietinio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

Pietūs Latvijoje (nuvažiuojant) – 10 € asmeniui.

Vakarienė 12.31 viešbutyje – kaina bus patikslinta

PAGAL galimybę pietūs grįžtant  - 10 € asmeniui.

Viza į Rusiją – 75 € asmeniui  (dokumentus Vizai perduoti iki kelionės likus 25 dienoms).

Kelionės draudimas – apie  5 €   iki 65 metų asmeniui, apie 10 € nuo 65 metų

Metro išlaidos (vykimas į Raudonąją aikštę Naujųjų metų sutikti, savarankiškas važiavimas lasvu laiku) – pagal poreikį.

Jeigu pasirinksite pramoginę vakarienę kavinėje Maskvoje – 150 € asmeniui (NEPRIVALOMA)

Asmeninės išlaidos.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai:

Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms (į puslapius „kiti įrašai“ ar „paso galiojimas“) vizos neklijuojamos.

- Medicininių išlaidų draudimo polisas (minimali draudimo suma 40 000 EUR). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vykstama į Rusiją, ne į NVS. (DRAUDIMU MES PASIRŪPINAME)

- Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm (spalvota, matinė, baltame fone, ne senesnė negu 6 mėn.), gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

Pasas su padaryta viza bus gražinamas kelionės išvykimo dieną, autobuse.

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Latvijos valiuta: euras (EUR).

Rusijos valiuta: Rusijos rublis (RUB) 1 EUR ~ 68 RUB. Rusijos rublių rekomenduojame įsigyti iš anksto Lietuvoje.

Kelionės maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Alvaturas“

Daugiau kelionių

Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla – Etnokosmologijos muziejus

Savaitgalio kelionė: Saaremo sala - Talinas

Ryga iš aukštai – Pirklių brolijos namai – Rygos senamiestis – Plaukimas laivu

Medaus degustacija – Teatralizuota ekskursija Panemunės pilyje – Raudonės pilis – Veliuona – ekskursija Raudondvario dvare su Rozalija

Vienos dienos išvyka: Edolės pilis – Ventspilio pilis – VENTSTPILIS

Išskirtinė Kuršių Nerija: Juodkrantė – Nidos švyturys – Šokio spektaklis-ekskursija “Užpustyti” Parnidžio kopose

Vienos dienos išvyka: Cinevilla kino miestelis – Ekskursija Jūrmaloje – Moderniausias Baltijos šalyse išparduotuvių miestelis “Via Jurmala outlet village”

Dienos kelionė: Švelnūs ir inteligentiški gyvūnai Alpakų ūkyje – Žolinių šventė Naisiuose

Linksmas laikas radio imtuvų muziejuje – Salako bažnyčia – Gražutės regioninis parkas – Šlyninkų vandens malūnas su blynų ragavimu – Zarasuose ekskursija su apžvalgos ratu

Ryga iš aukštai – Pirklių brolijos namai – Rygos senamiestis – Plaukimas laivu

Vienos dienos kelionė: Rundalės dvaras – Vynuogių uogų degustacija –Vyno degutacija

Savaitgalio kelionė: Saaremo sala - Talinas

Dienos kelionė: Ekskursija Birštone – Apžvalgos bokštas – Plaukimas Nemunu – Dzūkiškos bandos

Degustacinė kelionė: latviški sūriai – shitake grybai – česnakų gaminiai

GAUJOS NACIONALINIO PARKO GROŽYBĖS !!!!! Latvijos etnografinis buities muziejus – Ligatnė – vyno degustacija – Cėsis – naktinė ekskursija su žibintais – Sigulda – Turaidos pilis

Savaitgalio kelionė: Vyno turas Latvijoje per Gargždus, Plungę ir Mažeikius

Aštuonračio muziejus – Stanevičiaus sodyba – Viduklės koldūnai – Lyduvėnų tiltas – Atlaidai Šiluvoje (Šilinės)

Rokiškio dvaras – Mato bažnyčia – edukacija „sūrio kelias“ – Ilzenbergo dvaras

Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla – Etnokosmologijos muziejus

Dienos kelionė: Kirkilų apžvalgos bokštas – Biržų pilis – Alaus degustacija Butautų dvare

Vienos dienos kelionė: Kernavė – Trakai – Trakų pilis

2-jų dienų kelionė į Anykščius (max keliautojų skaičius - 16); Lajų takas – A.Baranausko klėtelė – Siauruko muziejus – Laimės žiburys – Arklio muziejus – Siesikų pilis (tinka ir medikams)

Pažaislio vienuolynas – Kauno pilis – Tiškevičių koldūnai su antiena – teminė ekskursija su grafiene Rozalija

Pažintinė – pramoginė kelionė Lajų takas – A.Baranausko klėtelė – Siauruko muziejus – Natūralių kvepalų gamyba

Pažintis su dangaus objektais ir žvaigždynais. Molėtų observatorija – Dangaus šviesulių stebykla – Etnokosmologijos muziejus

Kalėdų žaisliuko gamyba - Frenkelio vila – Žibintų festivalis “Stebuklų šalyje” Pakruojo dvare iš MAŽEIKIŲ, PLUNGĖS, TELŠIŲ

Žibintų festivalis "Stebuklų šalyje" - Pramoginė ekskursija “Kultūrinis musgaudis” Šiauliuose, IŠ PALANGOS, KRETINGOS, PLUNGĖS, TELŠIŲ

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Экскурсия по старому городу Клайпеды и мемелианский обед (rusų kalba)

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Naujųjų Metų sutikimas Maskvoje

Kalėdinė kelionė į Etiopiją: egzotiškos gentys

Pažintinė kelionė su poilsiu į Filipinus

...