Naujųjų Metų sutikimas Maskvoje

gruodžio 28 – sausio 2
Kaina asmeniui 447€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2020 m. gruodžio 28 d. 03:30

Kelionės programa

Iš 2020 m. gruodžio 27 d. į  gruodžio 28 d.

3.30 val.  iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

3.50 val. Iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

4.30 val.  iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė )

5.00 val. iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

6.30 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

6.50 val. iš Radviliškio autobusų stoties, Gedimino g. 31, Radviliškis 

8.00 val. iš Panevėžio autobusų stoties, J.Basanavičiaus g. 67 K4, Panevėžys

Sustojimas pietų Latvijoje (Pagal galimybę latgališki pietūs).

Vakare atvykimas į Velikije Luki (Didieji Lukai). Įsikūrimas viešbutyje. Vakarienė su  tradiciniu pasveikinimu.

2020 m. gruodžio  29 d.

Pusryčiaujame ir kelionę tesiame link Maskvos. Su trumpais sustojimais, planuojams atvykimas į pavakarę. Pagal situaciją, arba įsikuriame viešbutyje, arba iškarto atvykus į Maskvą, ekskursija autobusu. Ekskursiją ves vietinė gidė rusų kalba.

Ekskursija autobusu po Maskvą. Pravažiuosime Manežnaja aikštę – tai viena didžiausių aikščių Maskvoje,  Poklonnaya kalną (Garbinimo, Nuolankumo kalnas) – viena išaukščiausių vietų Maskvoje. Pamatysime Kutuzovo prospektą, Borodino panoramą,  Triumfo arką, Vorbjovo kalną su apžvalgos aikštele.

Ekskursijos metu turėsime pertrauką, kurios metu vakarieniausime vienoje iš Maskvos kavinių.

Vėl tęsime ekskursiją autobusu, pro Maskvos valstybinį universitetą, pravažiuosime pro Bagracijos tiltą,  Verslo centrą “Maskva city”, pamatysime Vyriausybės pastatą bei Rusijos Federacijos valstybinės dūmą. Matysime Didyjį teatrą, Slavianskaja aikštę, puikiai nusiteikę apie 21 val grįšime į viešbutį.

2020 m. gruodžio  30 d.

Pusryčiaujame ir pažintį su didžiausiu Europos miestu tęsime Kremliaus teritorijoje, aplankant ir vieną iš Katedrų. Kremlių juosia mūro sienos su 20 bokštų, iš kurių svarbiausias yra Spaso, pastatytas XVII a. Kremliaus ansamblio centre – Soborų aikštė su penkiabokščiais kupoliniais soborais: XV a. Uspenijės soboras, kuriame buvo vainikuojami ir tuokiami Rusijos kunigaikščiai ir carai, laidojami metropolitai ir patriarchai, Apreiškimo soboras, XVI a. Arkangelo soboras. II tūkstantmetyje pr. m. e. Maskvos kremliaus vietoje buvo nedidelė gyvenvietė. XI a. pabaigoje susiformavo įtvirtinta gyvenvietė. 1156 metais ant Borovicko aukštumos Jurijus Dolgorukis pastatė medinę tvirtovę. XVI a. Maskvos kremlius buvo viena didžiausių Europos tvirtovių. Ekskursiją ves vietinė gidė rusų kalba.

Vėliau aplankysime pasaulinio lygio brangakmenių muziejų – Kremliaus arsenalą (Оружейная палата ), dar kitaip vadinamas Iždo muziejus.  Čia pristatomos valstybinės regalijos, karališkieji drabužiai ir karūnavimo suknelė, auksiniai ir sidabriniai Rusijos, Europos ir Rytų meistrų pagaminti papuošalai, vežimai, šventinė arklių papuošimo atributika. Bažnyčios indai, piktogramos, drabužiai, rankraščiai ir spausdintos knygos. Įspūdis išliks ilgam Garantuojam !!!

Pietūs vienoje iš Maskvos kavinių.

          Ekskursiją tęsime, aplankysime Vasilijaus Palaimintojo (Храм Василия Блаженного) soborą. Tai vienas reikšmingiausių XVI amžiaus senovės Rusijos architektūros paminklų ir Maskvos vizitinė kortelė. Katedra buvo pastatyta 1555–1561 m. caro Ivano nurodymu Kazanės karalystės užkariavimo garbei. Katedroje yra unikalūs sienų paveikslai, įspūdinga senovės Rusijos ikonų tapybos kolekcija ir bažnytinio meno šedevrai. Unikalus dešimties bažnyčių ansamblis su pilnomis ikonostazėmis, kurių interjerai atspindi keturių amžių šventyklos istoriją.

          Su vietiniu gidu dar pasivaikščiosime po Raudonąją aikštę. Tai pati garsiausia aikštė Maskvoje, iš kurios pagrindinės gatvės ir keliai išeina spinduliais. Dėl to ši aikštė vadinama ne tik Maskvos, bet ir visos Rusijos širdimi. Nors dažnai aikštės pavadinimas siejamas su raudonomis plytomis, iš kurių yra pastatyti aikštės statiniai arba raudona spalva, tačiau iš tikrųjų aikštės pavadinimas turi kitą reikšmę. Rusų kalbos žodis „красная“ turi reikšmę „gražus“.  1991 metais UNESCO įtraukė Raudonąją aikštę į pasaulinio paveldo registrą.

Pervežimas į viešbutį. Pageidaujantiems  pavaikštinėtini po vakarinę Maskvą, vietinė gidė papasakos kaip nuvažiuoti metro.

2020 m. gruodžio  31 d.

Pusryčiaujame viešbutyje ir keliausime į vieną garsiausių galerijų Rusijoje ir visame pasaulyje -  Tretjakovskio galeriją. Čia saugoma unikali Rusijos vaizduojamojo meno kolekcija. Šios galerijos kolekcija buvo surinkta P.M. Tretjakovo, vienos gerbiamos pirklių šeimos atstovo, turėjusio nepaprastą skonį ir trauką menui. Savo namuose jis sugebėjo surinkti didelę žymiausių pasaulyje tapybos meistrų darbų kolekciją, kurią Maskvai perdavė kaip dovaną 1889 metais.

 Pietūs vienoje iš miesto kavinių.

Vėliau, tesime ekskursiją pėsčiomis po seniausią Maskvos gatvę - Senąjį Arbatą. Arbatas rašytiniuose šaltiniuose pirmąkart įvardijamas daugiau nei prieš 500 metų. Senasis Arbatas, yra mėgstama pėsčiųjų zona miesto centre. „Arbat“ koncepcija apima ne tik pačią gatvę, bet ir dešimtis šalia jos esančių gatvelių. Arbatas garsėja savo gyventojais. Būtent čia apsigyveno Natalija Gončarova su Puškinu po vestuvių. Čia gyveno Levas Tolstojus, Marina Ivanovna Cvetajeva, Bulatas Šalvovičius Okudžava ir daugelis kitų įžymybių. Arbatas buvo paminėtas Bulgakovo romane „Meistras ir Margarita“. Jo namai ir gatvės yra miesto istorija.

Grįžimas į viešbutį.

Planuojama vakarienė viešbutyje, kaina bus patikslinta prieš kelionę. Partneriai siūlo sutikti Naujuosus Metus su vakariene, gėrimais ir muzike programa viename iš miesto kavinių, kaina asmeniui apie  150 eurų. Jeigu priimtumėte sprendimą sutikti Naujuosius Metus kavinėje su programa, registruojantis prašome informuoti.

Naujųjų metų sutikimas Raudonojoje aikštėje!  Nuvykimas iki jos su metro.

2021 m. sausio 1 d.

Pusryčiai viešbutyje.  Išvykimas į Klaipėdą.

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą sausio 2 dienos paryčiais.

Kelionės kaina –  447 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: 4 nakvynės su pusryčiais, kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, 2-ji pietūs, 2 – jos vakarienės, programoje numatyti aplankyti muziejai (Kremlius, Oružeinnaja palata, Trejakovskio galerija), vietinio transporto paslaugos ekskursijų vedimo metu, ausinukai, vietinio gido paslaugos.

Papildomos išlaidos:

Pietūs Latvijoje (nuvažiuojant) – 10 € asmeniui.

Vakarienė 12.31 viešbutyje – kaina bus patikslinta

PAGAL galimybę pietūs grįžtant  - 10 € asmeniui.

Viza į Rusiją – 75 € asmeniui  (dokumentus Vizai perduoti iki kelionės likus 25 dienoms).

Kelionės draudimas – apie  5 €   iki 65 metų asmeniui, apie 10 € nuo 65 metų

Metro išlaidos (vykimas į Raudonąją aikštę Naujųjų metų sutikti, savarankiškas važiavimas lasvu laiku) – pagal poreikį.

Jeigu pasirinksite pramoginę vakarienę kavinėje Maskvoje – 150 € asmeniui (NEPRIVALOMA)

Asmeninės išlaidos.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Rusijos vizai gauti reikalingi šie dokumentai:

Lietuvos piliečio pasas (ir vaikams), galiojantis ne mažiau kaip 6 mėn., tvarkingas, nesuplyšęs, su mažiausiai dviem laisvais puslapiais vizoms (į puslapius „kiti įrašai“ ar „paso galiojimas“) vizos neklijuojamos.

- Medicininių išlaidų draudimo polisas (minimali draudimo suma 40 000 EUR). Draudimo polise turi būti įrašas, kad vykstama į Rusiją, ne į NVS. (DRAUDIMU MES PASIRŪPINAME)

- Viena foto nuotrauka 3,5 x 4,5 cm (spalvota, matinė, baltame fone, ne senesnė negu 6 mėn.), gimimo liudijimo kopija asmenims iki 18 m.

Pasas su padaryta viza bus gražinamas kelionės išvykimo dieną, autobuse.

PASIENIO KONTROLĖ

Kelionės metu vykstame per pasienio kontrolės punktus, kur bus tikrinami asmens dokumentai, gali būti tikrinamas bagažas. Pasienio kontrolė gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PINIGAI

Latvijos valiuta: euras (EUR).

Rusijos valiuta: Rusijos rublis (RUB) 1 EUR ~ 68 RUB. Rusijos rublių rekomenduojame įsigyti iš anksto Lietuvoje.

Kelionės maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu