Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje “

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Degustacinė kelionė kolektyvui autobusu – „Vyno turas Latvijoje “

Kelionės programa

Šioje vienos dienos degustacinėje kelionėje kolektyvams aplankysime ir degustuosime trejose vyno daryklose ir dalyvausime ekskursijoje:

  • Pirmiausia, šioje degustacinėje kelionėje kolektyvams vyksime į pirmąją vyno darykla. Čia degustuosite 5-6 rūšis vyno. Ypatingas šios vyno daryklos produktas yra „Aviečių putojantis vynas“, kuris gaminamas iš rudens aviečių, naudojant šampano technologiją.
  • Kelionės kolektyvams metu vyksime apžiūrėti vieną iš Kuržemės klasicizmo architektūros perlų - Durbės rūmus. Tai vienintelis buvęs dvaras Latvijoje, kuriame buvo atkurtas XIX a. pabaigos ir XX a. pradžios interjeras ir sukurta vokiečių-baltų kultūros idėja.
  • Vėliau lauks mūsų antrojo vyno degustacijos vieta, kur išimtinai ragausite tik sausus vynus, kurie pagaminti iš Latvijoje užaugintų vynuogių uogų. Tai vienas iš rečiausių ūkių Latvijoje, kur vyną raugina iš pačių gamintų vynuogių, naudojant biologišką ūkio metodą. Degustacijoje bus užkandėlė: 3 rūšys sūrio, dešra, agurkai, pomidorai ir degustuosite 3 sauso vyno rūšys.

Po antros degustacijos kolektyvas vyks pietauti (sriuba + karštas mėsos patiekalas). (Jeigu pageidaujate vegetariško patiekalo būtina tai nurodyti 5 darbo dienas prieš kelionę).

  • Pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams pabaigoje aplankysime trečiąją vyno degustacijos vieta, kur pasakos apie jų gaminamo vyno gamybą, ragausite sezoninius vynus, galbūt ir stipriuosius gėrimus. Įmonėje gaminami gėrimai išsiskiria tuo, kad jie natūraliai rauginami, jie pasižymi aukšta kokybe, unikaliais skonio niuansais ir elegantišku vizualiniu apipavidalinimu. Degustuosite  6 rūšis vyno.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams į Latviją kaina asmeniui (kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą) – derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Preliminariai kai keliauja 28 – 30 asmenys, kaina  –   apie 40  € asmeniui (Pirmoji degustacijos vieta (5-6 rūšys vyno), įėjimas į Durbės rūmus+vietinio gido paslaugos, pietus (sriuba+karštas mėsos patiekalas), Antroji vyno degustacijos vieta (užkandėlė, 3 rūšys sauso vyno), Trečioji vyno degustacinė vieta (6 rūšys vyno))

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės kolektyvams autobusu į Latviją ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Su savimi turėkite pasą arba asmens tapatybės kortelę. 

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės kolektyvams autobusu į Latviją programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę kelionę kolektyvams autobusu į Latviją tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – dzūkiškos bandos – šampanas – dzūkiški pietūs – midus

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu į Latviją Ryga – medicinos muziejus – Jugendas

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams– „Vilniaus globėjo beieškant“

Pažintinė-teminė kelionė kolektyvams autobusu – Kauno pilis-Tiškevičių koldūnai-teminė ekskursija su grafiene-Panemunės pilis

Pažintinė - gamtinė kelionė kolektyvams autobusu - plaukimas baidarėmis - partizanų slėptuvė - žygis

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – Marso kanjonai

Pramoginė programa kolektyvams – Užpuolimas

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Degustacinė kelionė kolektyvams autobusu: desertų-virtinukų-midaus degustacija

Pažintinė ekskursija kolektyvams - Po Klaipėdą šekelio keliu

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Žemaitiją - dvarus - šaltojo karo muziejų ir sočiais žemaitiškais patiekalais

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Pažintinis karinis turas kolektyvams autobusu – pogrindžio spaustuvė – Raketinė bazė – slapti kariniai objektai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Zarasų karštą su sočiais blynais - muzika ir jūros muziejumi

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su grafiene Rozalija ir Sofijos virtukais

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – po Suvalkijos muziejus + razavi blynai

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu po Žagarės kraštą

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu po Kauno fortus su kareiviška koše

Vienos dienos kelionė autobusu - alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – pažintinis takas - Žemaičių Kalvarija - akmenų muziejus

...