Krepšinio muziejus – Rožių jūra Rundalėje – grybų degustacija

liepos 23
Kaina asmeniui 42€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Krepšinio muziejus – Rožių jūra Rundalėje – grybų degustacija
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

 

Lankysite krepšinio muziejų, kur nuostabus žmogus jums aprodys muziejų, krepšininkų laimėjimus, atributiką, istorines nuotraukas. Papasakos daug smagių istorijų. Vėliau lankysime  žymiausią baroko ir rokoko architektūros paminklą Latvijoje – Rundalės rūmus. Šiuo metų laiku žydi rožės, skirtingomis spalvų gamomis. Toliau kelionę tęsite į shitaki grybų ūkį, kur degustuosite grybų sriubos, duonos ir sviesto pagaminto su šiais grybais.


Išvykimas
2022 m. liepos 23 d. 07:00

Kelionės programa

Kelionės autobusu metu, aplankysite unikalią vietą ir pabendrausite su žmogumi, kuris geriau nei bet kas kitas net ir nesidominčius krepšiniu sužavės ir sužadins kibirkštėlę pasižvalgyti po muziejų. Krepšinis Lietuvoje vadinamas antrąja religija, tačiau vietos, kur šios sporto šakos gerbėjai, sportininkai ir visi besidomintys galėtų pamatyti žymiausius šalies krepšininkų laimėjimus, atributiką, istorines nuotraukas, ilgą laiką nebuvo, kol duris atvėrė vienintelis Lietuvoje krepšinio muziejus. Čia įrengtas ir specialus kambarys 1937-ųjų metų Lietuvos krepšinio rinktinės pergalei II Europos krepšinio čempionate Rygoje (Latvija) pažymėti. Šio muziejaus siela Leonas, viską jums parodys ir papasakos, o gal net išpranašaus kada Lietuva laimės auksą.

 Po ekskursijos papietausite. Sriuba + karštas vištienos patiekalas (jeigu pietų atsisakote ar pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite, kitaip užsakoma bendra tvarka).

Kelionės į Latviją metu vyksite į Rundalės rūmus, kurių ansamblis yra žymiausias baroko ir rokoko architektūros paminklas Latvijoje. Rundalės rūmų ansamblis buvo pastatytas kaip Kuržemės hercogo Ernsto Johano Birono – Rusijos carienės Anos Ivanovnos favorito – vasaros rezidencija. Rytiniame rūmų korpuse yra reprezentacinės patalpos: Auksinė salė, Baltoji salė ir Didžioji galerija. Centriniame korpuse yra hercogo apartamentai: iškilmingiems priėmimams skirti salonai ir privačių apartamentų patalpos, o vakariniame korpuse – visiškai restauruoti hercogienės apartamentai. Susipažinti su šiuo unikaliu pastatu padės gidė(-as), papasakos jo istoriją, legendas. Nors Rundalės prancūziškas sodas užima tik 10 hektarų plotą, jame suprojektuotas sudėtingas alėjų, skersinių alėjų, pergolių ir bosketų labirintas. Parką kartu su rūmais juosia specialiai iškastas kanalas. Po ekskursijos laisvas laikas pasigrožėti įvairiaspalviais rožių žiedais

 Apsilankysite ūkyje „Trubenieki“, kuris yra didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje. Tai išskirtiniai grybai, kurie auga ant medžių rastų, jiems paruošiamos vietos išgręžiant skylutes. Po to kai grybas užauga ir nuskinamas, medis ilsisi keletą metų, po to vėl daromos skylutės. Šiuos grybus galima valgyti žalius. Sako šiuos grybus naudoja ir farmacijoje, ypatingai po radioterapijos ir hemeoterapijos. Sužinosite grybų auginimo paslaptis, paragausite šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausite nuostabia grybų sriuba su iš „Šitake“ grybų iškepta duona ir „Šitake“ grybų sviestu (labai skanu, aišku dėl skonio kiekvienam savaip).

Pažintinės kelionės kaina autobusu – 42 € asmeniui.

Į pažintinės kelionės į Latviją autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Papildomiems mokamiems objektams:

Krepšinio muziejus2 € asmeniui;

Pietūs – 8 eur asmeniui;

Įėjimas į Rundalės rūmus, parką, dvaro gido paslaugos (didysis ratas ir sodas) 15 € suagusiam asmeniui ir senjorams; mokiniai – 6,5 € asmeniui.

Ausinukų nuoma – 3 € asmeniui (privaloma);

Grybų degustacija – 10 € asmeniui.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Kelionėje nėra numatytą pietų, todėl maistu pasirūpinkite patys.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

7.00 val. Išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio (iš Dubysos gatvės pusės), išvykimo laikas gali keistis.

7.15 val. Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

8.30 val. Plungė (prie Topo centro, Žaltakalnio 20a, Plungė).

9.00 val. Telšiai (Baltic Petroleum).

9.30 val. Kuršėnai (vieta bus patikslinta keliautojams prieš kelionę).

10.00 val. Šiauliai (prie Katedros).

Planuojamas grįžimas į Klaipėdą apie 23.00 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Naktinis Kalėdinių eglučių turas

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte „Kiek žmonėse yra gyvas rūpestis tuo, kas paveldima“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė kelionė kolektyvui autobusu – „Pasienis“

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams: Pietūs - ekskursija - Pakruojo gėlių festivalis

Savaitgalio verslo kelionė autobusu po Žemaitiją: aštuonračio muziejus – energetinių labirintų parkas ir kt.

Savaitgalio verslo kelionė kolektyvui autobusu – Panemunės keliu

Nuotaikinga pažintinė savaitgalio verslo kelionė kolektyvams: viduramžių pilis - pasivaikščiojimas basomis - Duobelė

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis