Kelionė iš Vilniaus: Šviesų festivalis ir šokolado gaminimas - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu

gruodžio 3
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kelionė iš Vilniaus: Šviesų festivalis ir šokolado gaminimas - pažintinė vienos dienos kelionė autobusu
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Lankysitės šokolado muziejuje, kuriame turėsite gerą laiką gamindami šokoladą. Aplankysite saulės miestą - Šiaulius ir apžvalginės ekskursijos metu susipažinsite su miesto istoriją

Vėliau laiką leisite nuostabiame su vienu didžiausių festivalių Lietuvoje. Čia Jūsų laukia milžiniškų šviesos skulptūrų parkas, teatralizuoti šou ir šventinės pramogos mažiesiems.


Išvykimas
2022 m. gruodžio 3 d. 07:30

Kelionės programa

Pažintinę-patyriminę savaitgalio kelionę autobusu pradėsite su gide apžvalginėje ekskursijoje po miestą. Kurioje susipažinsite su didžiausia skulptūra Lietuvoje geležine lape, kurios širdyje paslėpta kapsulė su žinute ateities kartoms. Staptelsite prie Saulės laikrodžio, Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus Katedros, bulvaru, kuris yra trečiasis pagal senumą bulvaras Europoje. Susipažinsite su Šiaulių miesto istorija ir sužinosite visokių įdomybių apie šį miestą.

Pažintinę – patyriminę vienos dienos kelionę autobusu tęsite pietaudami. Sriuba + karštas vištienos patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis pažymėkite)

Toliau pažintinę vienos dienos kelionę tęsite seniausiame šokolado fabrike, kur muziejaus gidas papasakos beveik keturių tūkstančių metų senumo šokolado istoriją, majų ir astekų šokolado gamino tradicijas, kaip pasikeitė jo vartojimo tradicijos bėgant amžiams, pamatysite iš kokių puodelių karaliai gėrė šokoladą. Taip pat sužinosite ir apie pirmuosius Lietuvos šokolado fabrikus bei išgirsite šokolado fabriko istoriją. Vėliau, šokolado dirbtuvėse, patys išmėginsite pasigaminti šokoladinius saldinius ir juos ragausite.

Pažintinės-patyriminės savaitgalio kelionės pabaigoje lankysitės dvare, kuriame rudens darganas palydės ir tamsias padanges nušvies išskirtinio grožio ir ryškumo renginys – didžiųjų šviesos žibintų festivalis. Tai – unikalus ir stulbinantis renginys, kuris savyje apjungs mistinį iliuzijų, naujausių technologijų ir ryškiaspalvių šviesų pasaulius. Įžengus pro festivalio vartus jūs pasijusite lyg kitame pasaulyje, kur realybė persipina su fantazija, o paslaptingi kuždesiai gundo išklysti iš tikrojo kelio, pasinerti į tokį nuotykį, kur akys nejučia apgauna ir tik tyra širdis parodo vienintelę kryptį...

 

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kaina – 35 € asmeniui.

Į pažintinės vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės vienos dienos kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

  • Šokolado muziejuje ekskursija ir edukacija – 15 € suaugusiam asmeniui, 12 € senjorams, vaikams.
  • Ekskursija po saulės miestą – kaina bus patikslinta artėjant datai.
  • Pietūs  10 € asmeniui.
  • Žibintų festivalis Pakruojo dvare – 15 € asmeniui, 11 € vaikams ir senjorams;

Pastabos: Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę autobusu tel.: +37064442909, +37067727036 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

 

Išvykimas

Pažintinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07:30 val. Vilnius, Lukiškių a. prie Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

8:40 val. Ukmergė, iš Kęstučio aikštės, prie savivaldybės.

9:50 val. Panevėžio, išvykimo vieta patikslinsime.

Numatomas grįžimas atgal į Vilnių apie 23:00 val.

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Edolės pilis - ekskursija Kuldygoje - vyno degustacija Aizputėje

Dzūkiškos bandos – ekskursija Alytuje – Šampano degustacija

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija