Kelionė į Slovakiją: Pieninų nacionalinis parkas – plaukimas upe – tradicinis guliašas klausantis goralo muzikos – Spišo pilis

birželio 21 – birželio 25
Kaina asmeniui 387€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kelionė į Slovakiją: Pieninų nacionalinis parkas – plaukimas upe – tradicinis guliašas klausantis goralo muzikos – Spišo pilis
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinės kelionės autobusu į Slovakiją metu susipažinsite su Rytų Slovakijos regionu. Aplankysite didingą Raudonąjį vienuolyną, pasigrožėsite nuostabia Slovakijos kalnuota gamta pasiplaukiodami tradiciniais Slovakijos mediniais laivais. Dalyvausite piknike skambant tradicinei goralo muzikai, lankysite Lubovna pilį. Taip pat aplankysite viduramžius menančią Spišo pilį, susipažinsite su karališkuoju miestu – Levoča, bei Belianska stalgamitų urvais.


Išvykimas
2023 m. birželio 21 d. 01:10

Kelionės programa

 • 2023 m. birželio 21 d. (trečiadienis)

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją, sustojimas Lenkijos pakelės kavinėje savitarnos pietų. Nakvynė Slovakijoje.

 • 2023 m. birželio 22 d. (ketvirtadienis)

  Pažintinėje kelionėje autobusu į Slovakiją pirmiausia aplankysite kalnų ir nuostabaus gamtos grožio apsuptą nacionalinį kultūros paminklą - Raudonąjį vienuolyną. Šis vienuolynas yra vienas iš nedaugelio išlikusių kamaldulių ordinų architektūros pavyzdžių Slovakijoje. Vienuolyno istorija siekia 1320 m., kai vienuoliai jį įkūrė kaip vienuolyno filialą uolų prieglobstyje... Apžiūrėsite pagrindinius išlikusius vietovės pastatus – gotikinę vienanavę bažnyčią, viduramžių vienuolyno pastatą su refektoriumi ir kryžiaus formos koridoriumi, t. laikrodžio bokštu, ūkinius pastatus, išlikusius vienuolių namus. Pamatysite viduramžių bei gotikos tapyba išpuoštą bažnyčią ir valgyklą, bei susipažinsite su turtinga vienuolyno istorija.

  Leisitės į kelionę senoviniu mediniu laivu, tai ne bet kokia eilinė valtis, o ilgą istoriją turinti krašto tradicija. Patys pamatysite kaip laivas yra surenkamas vietoje iš penkių mažesnių pailgų plaustų, o šie surišami špagatais. Kelionės metu sužinosite šių unikalių laivų istoriją, bei pasimėgausite nuostabiais kraštovaizdžiais ir atpalaiduojančiu upės triukšmu.

  Atvykę į gamtos apsuptyje įsikūrusį tradicinį restoraną papietausite (autentiškas guliašas gaminamas ant ugnies, duona), pasiklausysite goralo muzikos.

  Kelionę po Slovakiją tęsite aplankydami Lubovna pilį, stovinčią ant 711 metrų uolos. Pilyje buvo slepiamos lenkų karūnavimo brangenybės. Šioje pilyje yra kalėjęs Madagaskaro karalius. Pilis buvo sunykusi ir nukentėjusi nuo gaisro, po kurio laiko pilnai rekonstruota ir atstatyta. Čia taip pat įrengtas ir muziejus po atviru dangumi, vaizduojantis to meto gyvenvietę aplink pilį, su liaudies pastatais.

  Nakvynei grįšite į viešbutį.

 • 2023 m. birželio 23 d. (penktadienis)

  Pirmiausia aplankysite požeminį stalgamitų urvą. Šis urvas yra pirmasis urvas Europoje, kuriame buvo įrengta elektros instaliacija. Ekskursijos metu pasigrožėsite 1370 metrų taku, kuriame pamatysite susiformavusius stalgamitus, bei mažus ežerėlius.

  Pažintinę kelionę autobusu į Slovakiją toliau tęsite Spišo žemėse, šiaurės vakariniame Rytų Slovakijos regione, ant kalvos išdidžiai stovinčioje didelėje Spišo pilyje. Pilis buvo pastatyta maždaug XII amžiuje, kaip svarbus Vengrijos Karalystės dalies politinis, ekonominis ir kultūrinis centras, pilis priklausė keliems karaliams ir jų šeimoms. Ši vieta svarbi ir kino mylėtojams, čia buvo nufilmuoti kultiniai filmai kaip „Drakono širdis“ (1996), „Liūtas žiemą“, „Paskutinis legionas“ ir kiti filmai. Ekskursijos metu aplankysite pilies muziejų ir archeologinę ekspoziciją, parodos dalyje pamatysite radinius nuo akmens amžiaus iki viduramžių. Apžiūrėsite pilies virtuvę, miegamuosius, prausyklą, šarvojimo kambarį, koplyčią ir kankinimų kambarį.... Galėsite užlipti į pilies bokštą, kur atsiveria nuostabi panorama.

  Toliau kelionės metu dalyvausite ekskursijoje istoriniame Levoča mieste, tai yra tikras kultūros ir istorijos brangakmenis tarp Slovakijos miestų... jame yra daugybė architektūros paminklų, susijusių su didinga miesto praeitimi. Pirmą kartą miestas paminėtas dar 1249 m., Levočos gyventojai prekiavo su Krokuva, Hanzos miestais ir net su Venecija. Pasivaikščiosite miesto gatvelėmis, stabtelėsite prie didelės stačiakampės aikštės su XIV a. Romos katalikų Šv. Jokūbo bažnyčia, kurią puošia ypač brangus bažnyčios interjeras, kuris iš esmės yra unikalus viduramžių sakralinio meno muziejus. 18,6 m aukščio vėlyvosios gotikos medinis pagrindinis Šv. Jokūbo altorius yra aukščiausias tokio pobūdžio pasaulyje. Su bažnyčia ribojasi ir buvusios Rotušės pastatas, kuris buvo pastatytas po gaisro 1550 m. ir yra vienas geriausių pasaulietinės renesanso architektūros pastatų Slovakijoje. Pamatysite aikštėje esantį narvą, kuris  XVI a. buvo naudojamas pažeminti prieš visuomenę nusikaltusius bendruomenės narius. Centrinę aikštę juosia daugiau nei 50 nuostabių namų, kurių daugelis vis dar turi savo buvusių savininkų vardus.

  Laisvas laikas.

  Nakvynei grįšite į viešbutį.

 • 2023 m. birželio 24 d. (šeštadienis)

  Kupini įspūdžių po pusryčių keliausite namo. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą, su trumpais sustojimais ir savitarnos pietumis Lenkijos pakelės užeigoje.

  Lietuvos sieną kertame po vidurnakčio. Grįžimas į Klaipėdą apie 2.00 – 3.00 val. ryto iš birželio 24 d. į birželio 25 d.

Į kainą įskaičiuota


 • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
 • Kelionė autobusu
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos
 • Kelionės programos rengimas ir derinimas
 • Dokumentų tvarkymas

Į kainą neįskaičiuota


 • Asmeninės išlaidos
 • Kelionės draudimas
 • Pietūs ir vakarienės
 • Papildomiems mokamiems objektams– apie 70 € suaugusiam asmeniui, apie 67 € senjorams, 65 € vaikams
 • Priemoka už vienvietį kambarį - 120 €

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės autobusu į Slovakiją kaina – 387 € asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje).

Pažintinės kelionės autobusu į Slovakiją, papildomiems mokamiems objektams– apie 70 € suaugusiam asmeniui, apie 67 € senjorams, 65 € vaikams; (vienuolyno bilietai, piknikas su guliašu skambant goralo muzikai, plaukimas mediniais plaustais, pilies bilietai ir ekskursija, stalgamitų urvo bilietai, Spišo pilies bilietai).

Priemoka už vienvietį kambarį - 120 €.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastabos. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės kelionės autobusu į Slovakiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Slovakiją tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


2023 m. birželio 21 d. (trečiadienis)

 • 01.10 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės)
 • 01.25 val. iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų)
 • 01.55 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras
 • 02.30 val. iš Kryžkalnio, (Orlen degalinė)
 • 03.55 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas)
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija