Kelionė į Sakartvelą (Gruziją) su poilsiu Batumyje ir vadovu iš Lietuvos 2023 m. rugsėjo 7-17 d. 11 d./10n.

rugsėjo 7 – rugsėjo 17
Kaina asmeniui 977€
+ aviabilietas
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kelionė į Sakartvelą (Gruziją) su poilsiu Batumyje ir vadovu iš Lietuvos 2023 m. rugsėjo 7-17 d. 11 d./10n.
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Pažintinėje - poilsinėje kelionėje į Sakartvelą aplankysite į UNESCO paveldų sąrašą įtrauktą Gelati vienuolyną, didžiausią augalų florą turintį Batumio botanikos sodą, dalyvausite chačiapuri ir Mchadi duonos gaminimo pamokoje, grožėsitės gruzinų pasididžiavimu – Promėtėjo urvu, kvapą gniaužiančiu Okatce kanoju, degustuosite skirtingų regionų vynus, ragausite skirtingų regionų gruziniškus patiekalus bei kelių rūšių mineralinį vandenį Sairme kurorte,  grožėsite gamta Adžarijos regione, ilsėsitės Juodosios jūros kurorte – Batumyje


Išvykimas
2023 m. rugsėjo 7 d. 14:25

Kelionės programa

 • 2023 m. rugsėjo 7 d. (1 diena - ketvirtadienis)

  Kelionė į Sakartvelą:

  Skrydis Vilnius (išvykimas 14.25 val.) -  Kutaisis  (atvykimas 19.15). Skrydį vykdo oro bendrovė Wizz Air.

  Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 2023 m. rugsėjo 8 d. (2 diena - penktadienis)

  Pusryčiai viešbutyje.

  Kelionę Sakartvele pradėsite pažintimi su Kutaisi. Pirmiausia vyksite į Prometėjo urvą, laikomą Sakartvelo vizitine kortele. Urvas atrodo tarsi iš pasakos, apsuptas nuostabiais stalaktitais ir stalagmitais, o dar daugiau žavesio suteikia šviesų instaliacijos bei pasiplaukiojimas laiveliu.

  Toliau kelionėje į Sakartvelą apžiūrėsite ant kalno viršunės stūksantį Motsametos vienuolyną, iš kurio atsiveria nuostabus vaizdas į vingiuotą upę bei tankų, žalią mišką. Eksursiją tęsite Gelati vienuolyne, kuris yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą ir yra vienas geriausių gruzinų kultūrą vaizduojančių architektūros paminklų.

  Vakarinėje dienos pusėje dalyvausite edukacinėje gaminimo pamokoje, kur patys savo rankomis pasigaminsite chačapurius (pyragėlius su sūriu) ir Mchadi duoną.

  Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 2023 m. rugsėjo 9 d. (3 diena - šeštadienis)

  Po pusryčių viešbutyje važiuosite į Račą. Vyksite per gražųjį Nakerala kelią,  kur driekiasi didingi lapuočių miškai. Pagal pageidavimą galima užkopti į devynių kryžių kalną, kurio viršūnėje yra senovinės šventyklos griuvėsiai bei devyni geležiniai kryžiai. Jeigu grupėje ne visi kops, kiti tiesiog turės laiką ramiai palaukti grupės.  Taip pat pamatysite vieną gražiausių gamtos vietų - Šaori ežerą, esantis daugiau nei  nei 1100 metrų aukštyje, 7 kilometrų ilgio, kalnų ir mišrių miškų apsuptyje. Visai netoli Nakeralos kelio, ant nedidelės kalvos stovi didinga kupolinė katedra, pavadinta Šv. Mikalojaus vardu – Nikortsminda. Pastatyta 1010–1014 m., šventykla priklauso nedidelei pastatų grupei, pasižyminčiai fasadų gausa, kurios originalus architektūrinis tipas egzistavo labai ribotą laikotarpį Sakartvelo architektūros raidos istorijoje.

  Toliau kelionėje į Sakartvelą apsilankysite vietinėje vyno darykloje, kur degustuosite Khvanchkaros ir kitus žinomus to regiono vynus.

  Kelionės metu aplankysite paslėptą Sakartvelo perlą, širdies formos meilės krioklį. Yra tikima, kad apsilankius šioje vietoje surasite savo tikrąją meilę...

  Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 2023 m. rugsėjo 10 d. (4 diena - sekmadienis)

  Pusryčiai viešbutyje.

  Šią dieną lauks kelionė į Sairmės kurortą. Pasak legendos, aplinkiniuose miškuose būdavo daugybę elnių, kurie visada rinkdavosi užslėptoje vietovėje, tad kartą  į šią vietą broliai susekė sužeistą elnią. Čia, per rūdžių paraudusius akmenis tekėjo šaltinis, apylinkės buvo išbalintos druskos, taip pat netoli buvo vietovė, kurioje visada buvo žalia žolė, niekada nebuvo sniego, o žemė išdžiūdavo vos kelios minutės po lietaus. Tuo metu tai buvo tikra mistika, tačiau paslaptis buvo atskleista XX amžiaus 2 dešimtmetyje, kai geologai čia atrado mineralinį vandenį. Dabar šioje vietovėje yra įsikūrę daugybę sanatorijų bei klinikų.

  Su vietiniu gidu pasivaikščiosite kurorto parku ir išbandysite skirtingus mineralinius vandenis, šia taip pat yra ilgiausias ir aukščiausias nusileidimo lynas (Zip line) vakarinėje Sakartvelo, kurį galėsite išbandyti ir patys, bei atsipalaiduosite gamtos ir kalnų apsuptyje esančiame terminiame baseine.

  Kelionė atgal į Kutaisį, pakeliui sustosite pas vietinį vyndarį, degustuosite Imeretijos vynus bei vakarieniausite.

  Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 2023 m. rugsėjo 11 d. (5 diena - pirmadienis)

  Po pusryčių vyksite į Okatse kanjoną. Pasivaikščiosite 780 metrų ilgio kabančiu taku, iš kurio atsivers nuostabus panoraminis vaizdas. Čia pasijausite taip, tarsi žygiuotumėte tiesiai į dangų. Pėsčiųjų takas eina per Dadiani istorinius miškus.

  Toliau grožėsitės vaizdingomis kaimo vietovėmis ir aplankysite kitą  kanjonų – Martvili. Čia galima pasiplaukioti valtelėmis.

  Šią dieną taip pat susipažinsite su Megrelijos (vienas iš Gruzijos regionų) virtuve bei skanausite tradicinius Čiurčhela (saldainiais) ir pastiles (sakartvelietiškas natūralus saldumynas, pagamintas iš vaisių/ uogų tyrės ir medaus).

  Nakvynė viešbutyje Kutaisyje.

 • 2023 m. rugsėjo 12 d. (6 diena - antradienis)

  Pusryčiai viešbutyje, kelionė į Batumį.

  Pakeliui lankysite didžiausią botanikos sodą Sakartvele bei turintį daugiausiai floros atmainų, tai  - Batumio botanikos sodą. Batumo botnikos sodas įsikūręs ant Juodosios jūros kranto, prie Žaliojo kyšulio. Botanikos sodas įkurtas 1912 m. jo bendras plotas virš 100 hektarų. Sode yra trys parkai: Aukštutinis, Žemutinis ir Pajūrio parkas. Sode, skirtingose vietose, vyrauja: Užkaukazės drėgnieji subtropikai, Australijos, Naujosios Zelandijos, Himalajų, Rytų Azijos, Šiaurės Amerikos, Pietų Amerikos, Meksikos ir Viduržemio jūros augalai

  Atvykus Jūsų laukia pažintis su Batumiu su vietiniu gidu. Ekskursija po miestą: susipažinsite su Europos aikšte ir Medėjos statula, pasivaikščiosite Batumio bulvaru Juodosios jūros pakrantėje ir pasidžiaugsite nuostabia atmosfera.

  Nakvynė viešbutyje Batumyje.

 • 2023 m. rugsėjo 13 d. (7 diena - trečiadienis)

  Pusryčiai viešbutyje.

  Išvykimas į kalnuotąją Adžariją, kuri laikoma nuostabiausiu Sakartvelo regionu. Pakelėje pamatysite lygumas bei kalnų grandines, pasipuošusias žalia lapija ir nuostabiais kriokliai. Taip pat pamatysite ilgiausią Adžarijos regiono upę – Ajaristskali, viduramžių arkinį tiltą Makhuncetis, pastatytą XI amžiuje iš vulkaninių uolų riedulių ir  krioklį Makhuntseti su krištolo skaidrumo vandeniu.

  Aplankysite vietinius regiono namus, kur papietausite bei grožėsitės folkloro pasirodymu.

  Nakvynė viešbutyje Batumyje.

 • 2023 m. rugsėjo 14 d. (8 diena - ketvirtadienis)

  Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena Batumyje.

  Nakvynė viešbutyje Batumyje.

 • 2023 m. rugsėjo 15 d. (9 diena - penktadienis)

  Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena Batumyje.

  Nakvynė viešbutyje Batumyje.

 • 2023 m. rugsėjo 16 d. (10 diena - antradienis)

  Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena Batumyje.

  Nakvynė viešbutyje Batumyje.

 • 2023 m. rugsėjo 17 d. (11 diena - trečiadienis)

  Pusryčiai viešbutyje. Išsiregistravimas iš viešbučio iki 12:00 val. Laisvas laikas Batumyje.

  Pervežimas į oro uostą.

  Prieš skrydį namo stabtelėsite Šekvetili dendrologiniame parke, kuriame auga daugiau nei 200 unikalių rūšių medžių ir 58 paukščių rūšys.

  Skrydis: Kutaisi (išvyksta 20.05 val.) – Vilnius (atvykimas 23.15 val) Skrydį vykdo oro bendrovė Wizz Air.

Į kainą įskaičiuota


 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos- lydėtų Ingrida Pociutė.
 • Nakvynės 3 *** viešbučiuose su pusryčiais.
 • Pervežimai numatyti pagal programą Sakartvele.
 • Rusakalbio gido paslaugos Gruzijoje.
 • 2 vakarienės, 1 pietūs, 2 vyno degustacijos, vietinio folkloro pasirodymas, gruzinų virtuvės gaminimo edukacinė programa- chačiapuri ir Mčadi duona.

Į kainą neįskaičiuota


 • Lėktuvo bilietas nuo 200 eurų, priklausomai, ar pageidaujate su bagažu (dydis galimas 20 kg ir 32 kg) ar be jo.
 • Pervežimas iš namų į Vilniaus oro uostą ir atgal.
 • Draudimas dėl COVID-19 rizikos, suplanuotos kelionės atšaukimo draudimas, bagažo vėlavimo/praradimo ir kt. – apie 15-18 eurų (BTA draudimo).
 • Jei norėtumėte gyventi vienas (-a), priemoka už vienvietį kambarį apie 260 €.
 • Asmeninės išlaidos. Pietūs, vakarienės nenumatyti kelionės į Sakartvelą programoje.
 • Apsilankymai: Promėtėjo urve su valtele, Sairme termo baseine, Okatce kanjone, krioklys Okatce, Martvilio kanjonas su valtele, Batumio botanikos sodas, džipai – 100 eurų.

Papildoma informacija


Pažintinės kelionės į Sakartvelą (Gruziją) su poilsiu Batumyje ir vadovu iš Lietuvos

 (gyvenant dviese/ dviviečiame kambaryje), kaina – 977 € asmeniui + lėktuvo bilietai – nuo 200 eurų, priklausomai nuo pirkimo datos ir pasirinkto bagažo).

 

Kelionei būtinas daugiau nei 6 mėn. po atostogų pabaigos galiojantis pasas arba asmens tapatybės kortelė.

Kelionė įvyks susirinkus minimaliai 10 asmenų grupei. Maximalus grupės dydis – 14 asmenų.

 

Galimi Wizz Air bagažo variantai (šaltinis Wizz Air puslapis):

    Kelionė į Sakartvelą (Gruziją) su poilsiu Batumyje ir vadovu iš Lietuvos 2023 m. rugsėjo 7-17 d. 11 d./10n.   

 

 

 

 

 

 

 

Pastaba: atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes,  pažintinės kelionės į Gruziją, kelionės programa ir lankytinų objektų eiliškumas, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. 

Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams, gali keistis skrydžių laikai. Gavus tokią informaciją informuosime el.laišku arba skambučiu, arba sms žinute.

* Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės kelionės į Gruziją maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Gruziją tel.:, +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Skrydžio informacija iš/į Vilniaus oro uostą:

2023 m. rugsėjo 7 d.

Skrydis Vilnius (išvykimas 14.25 val.) -  Kutaisis  (atvykimas 19.15).

 

2023 m. rugsėjo 17 d.

Skrydis: Kutaisi (išvyksta 20.05 val.) – Vilnius (atvykimas 23.15 val).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su dvaro vaistinėle ir medaus degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu: Kintai – Vydūno muziejus – apyrankės edukacija – vikingų laikų maistas – vyno degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Milžinų pėdsakai Jurbarko krašte”

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija

Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Kelionė kolektyvams autobusu – pažintis su Žemaitija bei edukacija ir bandelių su lašinukais degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams - Pėsčiųjų žygis – teatralizuota ekskursija – muziejus