Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Kelionė į Latviją: Salaspilis – vikingų laivas – Motor muziejus – Bauskės pilis – shitaki grybai

Šioje kolektyvams pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu į Latviją aplankysite garsųjį Salaspilio botanikos sodą, plauksite senoviniu vikingų laivu. Aplankysite Rygos Motor muziejų. Dalyvausite ekskursijoje Bauskės pilyje ir miestelyje. O savaitgalio kelionės pabaigoje vyksite į shitaki grybų ūkį, kur degustuosite sriubos, duonos ir sviesto su šiais grybais.


Kelionės programa

1 diena:

Kolektyvams pažintinę savaitgalio kelionę autobusu pradėsite lankydami Latvijos nacionalinį botanikos sodą, kuris yra sukaupęs vieną iš turtingiausių gyvų augalų kolekcijų šiaurės rytų Europoje. Čia auginama daugiau kaip 14 000 skirtingų rūšių augalų, įskaitant daugiau kaip 5000 medžių rūšių. Botanikos sodo specialistas ekskursijos metu supažindins jus su Latvijos ir pasaulio augalų įvairove.

Kolektyvams pažintinę savaitgalio kelionę autobusu sustosite papietauti. Jūsų laukia sriuba + vištienos kepsnys su bulvėmis (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pagal situaciją ir laiką, po botanikos sodo trumpam stabtelėsite Skriveru miestelyje, čia galėsite įsigyti tradicinių saldainių “Gotina”.

Kolektyvams pažintinės kelionės autobusu po Latviją metu turėsite unikalų pasiplaukiojimą vikingų laikų laivu. Plaukimo metu išgirsite įdomių istorijų iš laivo kapitono. Plauksite Dauguvos upe ir pamatysite nuostabius vaizdus iš laivo, kaip didingos pilies griuvėsius ir gražius gamtos vaizdus.

Taip pat turėsite ir pažintinę ekskursiją po Koknesės pilies griuvėsius. Vietinė gidė supažindins jus su šios pilies legendomis. Taip pat pasivaikščiosite po parką ir sužinosite įdomybių apie šį Latvijos miestelį.

(Laive vienu metu telpa iki 19 asmenų, tad kol viena grupė plauks laivu, kita grupė turės ekskursiją po parką ir pilies griuvėsius. Vėliau grupės apsikeis).

Vyksite link Rygos, pakeliui stabtelsite į savitarnos kavinukę pavalgyti vėlyvos vakarienės. Savitarnos kavinėje ką įsidėsite, už tą ir sumokėsite.

Nakvynė viešbutyje Rygoje.

 

2 diena:

Kolektyvams pažintinėje savaitgalio kelionėje pusryčiai viešbutyje. Tada aplankysite vieną įdomiausių Latvijos muziejų – motor muziejų, kuriame eksponuojami vakarietiški bei tarybiniai automobiliai, motociklai ir kitos mašinos. Muziejuje pamatysite seniausio pasaulyje patentuoto automobilio Benz Patent Motorwagen repliką; prabangių tarybinės vadovybės automobilių arba Kremliaus kolekciją, kuriai kol kas nėra analogų; įspūdingą specialios, krovininės ir karinės technikos kolekciją; dėmesio vertą lenktyninių ir rekordinių automobilių kolekciją. O muziejaus gidas, rusų kalba, papasakos labai įdomių istorijų, nutikimų. Muziejus įdomus visiems: ir vaikams, ir suaugusiems, ir vyrams, ir moterims.

Vyksite papietauti Bauskėje. 3 patiekalų pietūs. (dienos sriuba + karštas vištienos patiekalas + ledai).

Kolektyvams pažintinėje savaitgalio kelionėje autobusu vyksite į vienintelę Latvijoje atstatytą Atgimimo epochos (renesanso) - Bauskės pilį. Pilies kompleksą sudaro: griuvėsiai, kurie yra atstatomi, atstatytas apžvalgos bokštas ir Kuržemės hercogo rezidencija. Pilis pirmąkart paminėta rašytiniuose šaltiniuose XV a. pirmoje pusėje. Apžiūrėsite svetainę ir prezentacijų salė, virtuvę ir holą, gyvenamąjį kambarį, rūsį, arklides ir sargo kambarį. Iš viso 28 erdvės. Pilies gidas rusų kalba papasakos įdomią pilies istoriją.

Turėsite trumpą ekskursiją su vietine gide po Bauskės miestą.

Kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės pabaigoje apsilankysite ūkyje „pas didžiausią „Šitake“ grybų augintoją Latvijoje. Tai išskirtiniai grybai, kurie auga ant medžių rastų, jiems paruošiamos vietos išgręžiant skylutes. Po to kai grybas užauga ir nuskinamas, medis ilsisi keletą metų, po to vėl daromos skylutės. Šiuos grybus galima valgyti žalius (išbandžiau iki šiol gyva ir sveika).  Sako šiuos grybus naudoja ir farmacijoje, ypatingai po radioterapijos ir hemeoterapijos. Sužinosite grybų auginimo paslaptis, paragausite šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgausite nuostabia grybų sriuba su iš „Šitake“ grybų iškepta duona ir „Šitake“ grybų sviestu. Duonos ir sviesto galėsite įsigyti.

 

Kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją kaina – nuo 130 € asmeniui, kai važiuoja 30 ir daugiau žmonių.

Kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra ir lankymas,degustacija, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją, papildomiems mokamiems objektams - apie 75 €.

(Renavo dvaras, pietūs, botanikos sodas, plaukimas laivu, ekskursija Koknesėje su gidu, Motor muziejus, ekskursija Bauskėje, Bauskės pilis, Shitaki grybų degustacija).

 

Kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją, ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis.  Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Kolektyvams pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Latviją, programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę į Latviją autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

 

 

 

 

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas