Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  • Pirmiausia pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu vyksite į Baublius, kur jūsų lauks muziejaus gidė. Tai pats pirmasis senienų muziejus Lietuvoje. Muziejų išskaptuoto ąžuolo kamiene, kurį įrengė žemaičių bajoras, rašytojas ir istorikas, kultūros šviesuolis Dionizas Poška. Ąžuolą, kuriam tuomet buvo apie tūkstantis metų, žmonės vadino Baubliu. Baublyje D. Poška dirbo ir ilsėjosi. Čia jis sudėjo archeologinius radinius, istorinę ir etnografinę medžiagą, senovės dievų atvaizdus, įžymių žmonių portretus ir daugiau kaip 200 knygų bibliotekėlę. 
  • Kelionę tęsite link aukščiausio Žemaitijos piliakalnio – Medvėgalio (234,6 m).  Medvėgalis -tai ne vienas piliakalnis, o net 7 kalvų kompleksas. Užlipę ant Medvėgalio, atsidursite aukščiausiame Žemaitijos taške, nuo kurio matyti net  14 bažnyčių bokštų.
  • Vyksite Šatrijos kalną, čia dalyvausite edukacijoje, kurios metu ne tik pasigrožėsite vaizdais atsiveriančiais nuo kalno, bet ir kūrensite laužą, garbinsite duoną, žaisite žaidimus bei sočiai pavalgysite raganų kiunkės – tradicinis šiupinys.
  • Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite Užvenčio kraštotyros muziejų, kuris įkurtas 1965 m. Nuo 1973 m. muziejus yra įsikūręs restauruotame Užvenčio dvaro svirne. Šis dvaras garsus tuo, kad čia gyveno rašytoja Marija Pečkauskaitė-Šatrijos Ragana. Čia prabėgo patys geriausi rašytojos metai, čia ji sėmėsi įkvėpimo ir savo kūriniams. Vėliau šis iki šių dienų išlikęs dvaras priklausė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Jonui Smilgevičiui (1870–1942).  Labai įdomiai muziejaus gidė papasakos apie muziejuje parengtas ekspozicijas, bylojančias apie minėtus garsius žmones.

Šios kolektyvinės kelionės maršrutą galima keisti.

Pažintinės verslo kelionės autobusu preliminari kaina NUO 75 €  kai keliauja 30 asmenų (įskaičiuotas: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, lankytini objektai, edukacinė programa, kelionės programos kūrimas, objektų apžiūra ir lankymas, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą). PASTABA! Kaina derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos ir keliautojų skaičiaus.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės vienos dienos verslo kelionės autobusu maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected] .

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė autobusu kolektyvams po Žemaitiją: dvaras - žemaitiški tradiciniai patiekalai ir kt.

Pažintinė-degustacinė dienos kelionė autobusu į Biržus su avienos degustacija ir girnų muziejumi

Pažintinės ekskursijos po Klaipėdos senamiestį

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Smegduobės– Biržų pilis – senoviniai automobiliai – elnienos kepsniai

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: kunigaikščių Oginskių keliu - geometriniai labirintai

Kelionė iš Vilniaus ir Kauno: Zanavykiškas ragaučius ir teatralizuotos ekskursijos dvaruose - pažintinė savaitgalio kelionė autobusu

Nuotolinė ekskursija Lietuvos Patriarcho darbai ir nuotykiai Vilniuje

Teminė ekskursija po Lukiškių kalėjimą + Kjevo kotletas