Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

  • Pradžia
  • Kelionės
  • Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Kelionės programa

Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams puikiai praleisite laiką:

  • Pirmiausia pažintinės verslo kelionės kolektyvams metu vyksite į Baublius, kur jūsų lauks muziejaus gidė. Tai pats pirmasis senienų muziejus Lietuvoje. Muziejų išskaptuoto ąžuolo kamiene, kurį įrengė žemaičių bajoras, rašytojas ir istorikas, kultūros šviesuolis Dionizas Poška. Ąžuolą, kuriam tuomet buvo apie tūkstantis metų, žmonės vadino Baubliu. Baublyje D. Poška dirbo ir ilsėjosi. Čia jis sudėjo archeologinius radinius, istorinę ir etnografinę medžiagą, senovės dievų atvaizdus, įžymių žmonių portretus ir daugiau kaip 200 knygų bibliotekėlę. 
  • Kelionę tęsite link aukščiausio Žemaitijos piliakalnio – Medvėgalio (234,6 m).  Medvėgalis -tai ne vienas piliakalnis, o net 7 kalvų kompleksas. Užlipę ant Medvėgalio, atsidursite aukščiausiame Žemaitijos taške, nuo kurio matyti net  14 bažnyčių bokštų.
  • Vyksite Šatrijos kalną, čia dalyvausite edukacijoje, kurios metu ne tik pasigrožėsite vaizdais atsiveriančiais nuo kalno, bet ir kūrensite laužą, garbinsite duoną, žaisite žaidimus bei sočiai pavalgysite raganų kiunkės – tradicinis šiupinys.
  • Šioje vienos dienos pažintinėje verslo kelionėje kolektyvams aplankysite Užvenčio kraštotyros muziejų, kuris įkurtas 1965 m. Nuo 1973 m. muziejus yra įsikūręs restauruotame Užvenčio dvaro svirne. Šis dvaras garsus tuo, kad čia gyveno rašytoja Marija Pečkauskaitė-Šatrijos Ragana. Čia prabėgo patys geriausi rašytojos metai, čia ji sėmėsi įkvėpimo ir savo kūriniams. Vėliau šis iki šių dienų išlikęs dvaras priklausė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui Jonui Smilgevičiui (1870–1942).  Labai įdomiai muziejaus gidė papasakos apie muziejuje parengtas ekspozicijas, bylojančias apie minėtus garsius žmones.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams kaina (kelionė autobusu;  kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, kelionės vadovo-gido paslaugos) -  € grupei, derinama kiekvienu atveju atskirai. Kaina priklauso nuo išvykimo vietos, datos, keliautojų skaičiaus.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės kolektyvams papildomų mokamų objektų kaina, priklauso nuo dalyvaujančių asmenų skaičiaus. Kaina  - apie 37-42  € asmeniui (įėjimas į muziejus,  įėjimas į dvarą, ekskursija po Žemaitijos kalvas, edukacija, raganų kiunkė).

Pastabos: Šios pažintinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis, atsižvelgiant į nustatomus reikalavimus dėl covid. Pvz. pasakys, kad grupei turi būti 2 ar daugiau gidai.

Vienos dienos pažintinės verslo kelionės autobusu kolektyvams programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos pažintinę verslo kelionę autobusu kolektyvams tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected] 

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ugdymas ir pažintis su Vilniumi

Verslo kelionė kolektyvams autobusu, kvalifikacijos tobulinimo programa - Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Teatralizuota ekskursija kolektyvams „O PRIE SMETONOS BUVO... “

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu – po Pamario kraštą, cepelinai, 1000 metų senumo valgiai, vyno degustacija

Vydūno muziejus – Šojaus dvaras – cepelinai – muiliuko gamyba

Virtuali kelionė kolektyvams: virtuali alaus degustacija su pristatymu į namus

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Basų kojų takas – Agurkų ledai - Kėdainių kraštas – vaišės

Pažintinė kelionė autobusu kolektyvams: Pėsčiųjų žygis-Žemaičių Kalvarija-Didžiausias riedulys-Akmenų muziejus

Pažintinė-teminė ekskursija kolektyvams – „Kalėdų senelis ir Lietuvos nepriklausomybė“