Kampelis smaragdinės Slovėnijos. Veronos Operos festivalis ir poilsis Italijoje prie Adrijos jūros

liepos 3 – liepos 11
Kaina asmeniui 530€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Kampelis smaragdinės Slovėnijos. Veronos Operos festivalis ir poilsis Italijoje prie Adrijos jūros
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].
Išvykimas
2020 m. liepos 3 d. 03:00

Kelionės programa

1 diena

Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Pietauti sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užkandinių. Vakare atvykstate į viešbutį Čekijoje. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

2 diena

Pusryčiai. Išvykstate Slovėnijos link. Kelionė per Austriją. Pietums sustojate viename iš Austrijos pakelėje įsikūrusių restoranų. Po pietų atvykstate į vieną iš gražiausių Slovėnijoje kurortą Bledą prie Triglavo nacionalinio parko. Tarp kalnų įsiterpusį ledyninės kilmės Bledo ežerą šiltos srovės sušildo iki 24 oC. Palei ežerą išsidėstęs miestelis žavi turistus visais metų laikais. *Tradiciniu mediniu laiveliu plaukiate į idilišką salelę ežero viduryje su maža barokine Šv. Marijos bažnytėle arba aplankote *Bledo pilį, iš kurios atsiveria nuostabūs ežero ir kalnų vaizdai. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje prie Bledo.

3 diena

Pusryčiai. Tęsime kelionę per gražiausias Slovėnijos vietas – ekskursija į Vintgaro tarpeklį. Visa diena skirta aktyviam poilsiui. Vystate į Triglavo nacionalinį parką, kuriame viešpatauja aukščiausias šalyje Triglavo kalnas (2864 m), dar vadinamas „kalnu su trimis galvomis“. Pasikeliate *keltuvu į Vogelio kalną (1540 m) pasigėrėti kerinčiais slėnio, kalnų ir Bohinio ežero vaizdais; pasivaikščiojate kalnų takeliais, norintys gali išsimaudyti Bohinio ežere. Vykstate į Bledo kanjoną – 1600 m *Vintgaro tarpeklį, kurį išgraužė Radovnos upės srovė. Gėrėdamiesi stačiomis tarpeklio sienomis bei stiprios srovės sūkuriais, pėsčiomis pasiekiate Šumo krioklį. Vakare atvykstate į Veroną.

Didžiausioje operos scenoje po atviru dangumi – „Arena di Verona“ – beveik visą vasarą vyksta Veronos operos festivalis. Į festivalį, vykstantį romėniškame amfiteatre, pastatytame dar I amžiuje, atvyksta patys garsiausi operos solistai. Vakare  stebėsite Dž. Verdžio operą „Aidą“. Neužsisakiusiems bilietų į operą laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje prie Veronos.

4 diena

Pusryčiai. .Išvykstate   vieną seniausių ir mažiausių Europoje San Marino respubliką, įsikūrusią ant vaizdingo Titano kalno. Trumpa ekskursija po San Marino miestą: Palazzo Pubblico (valdžios namai), San Marino bazilika, apžvalgos aikštelės, siauri gatvelių labirintai. Vakare atvykstame į Pesaro ( Italija) .

Pesaras – vienas gražiausių Markės regiono miestų. Tai aristokratiškas miestas-kurortas su labai sena ir įspūdinga istorine praeitimi bei turtingu kultūriniu paveldu. Pezarą 184 m. pr Kr. įkūrė romėnai, miestas suklestėjo XIV–XVI a. kunigaikščių Malatestų, vėliau Sforcų ir Roverų (della Rovere) valdymo laikotarpiu. Šis Adrijos jūros, rytinės pakrantės kurortas vilioja šilta Adrijos jūra,  plačiais  , 8 kilometrų ilgio smėlio paplūdimiais, žalumoje skęstančiomis  pilimis, stulbinančiu istoriniu miesto centru, muziejais, didingais rūmais, koncertų salėmis. Tai gimtasis  kompozitoriaus Džoakino Rosinio miestas, todėl čia puoselėjamos klasikinės muzikos tradicijos, vyksta daugybė koncertų ir kultūros renginių. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje .

5 diena.

Pusryčiai. Poilsis prie jūros arba siūlome **ekskursiją į paslaptingąją Umbriją aplankant Perudžą, Asyžių ir Gubbio. Keliaujate į Umbrijos regiono sostinę viduramžišką Perudžą. Ekskursija po gražuolį miestą, įsikūrusį ant kalvos: Palazzo dei Priori – tai Viduramžių miesto rotušė, kurioje dabar yra įkurta Umbrijos galerija, Duomo katedra (XV a.), Šv. Dominyko bazilika – didžiausia bažnyčia Umbrijos regione. Toliau vykstate į Asyžių. Viduramžius menantį miestą bene labiausiai išgarsino pranciškonų ordino įkūrėjo Šv. Pranciškaus Asyžiečio asmenybė ir jam pastatyta bazilika. Šis šventasis gimęs 1181 m. Asyžiuje laikomas visos Italijos globėju. Istorinis miestas gausiai lankomas piligrimų. Čia gausu romėniškojo palikimo, jaukių viduramžius menančių gatvelių. Aplankote Basilica di San Fransesco, kuri kaip Šv. Pranciškaus palaidojimo vieta, pradėta statyti 1228 m., praėjus dvejiems metams po šventojo mirties. Per šimtmetį šventovė išpuošta garsiausių to meto menininkų kūriniais. Bazilika – viena didingiausių krikščionių šventovių. Asyžius taip pat ir Šv. Klaros miestas. Šventoji palaidota jos vardo bazilikoje. Vykstate į Gubbio, kuris dėl viduramžiškiausio srities miesto varžosi su Asyžiumi. Mieste galybė vingiuotų gatvelių, apstatytų terakotinėmis čerpėmis dengtais namais. Miestą supa miškingi Apeninų kalnai. Ekskursija mieste: XIII a. Katedra, kurios grakščios arkos simbolizuoja maldai sudėtas rankas, to paties laikmečio rūstūs Palazzo del Bargello rūmai, netoli rūmų legendomis apgaubtas „Pamišėlių fontanas“, San Francesco bažnyčia, miesto rūmai, kunigaikščių rūmai su renesansiniu kiemu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (tame pačiame viešbutyje Pesare).

6 diena

Pusryčiai. Poilsis  prie jūros arba siūlome **ekskursiją Urbiną – įspūdingas renesanso kultūros ir architektūros miestas, žymaus tapytojo Rafaelio Sančio gimtinė, kur realybė prasilenkia su vaizduote ir kiekvienas pasijaučia tarsi pasakoje, nes miestas išsaugojo nepakartojamą viduramžišką įvaizdį. Pagrindinis Urbino akcentas – renesanciniai hercogų Montefeltro rūmai (Palazzo Ducale), dar vadinami rūmais-miestu („Citta in forma di palazzo“). Dabar rūmuose įsikūrusi Markės nacionalinė galerija, kur eksponuojami XV–XVI a. Italijos dailininkų darbai. Po pietų vykstame į Gradarą, kur lankysitės įspūdingoje pilyje-tvirtovėje. Gradaros pilis Įsikūrusi 142 metrai virš jūros lygio, pilis yra puikus viduramžių architektūros pavyzdys – pilies ir tvirtovės ansamblis yra geriausiai išsaugota viduramžių struktūra Italijoje. Legenda byloja, kad šioje pilyje vyko tragiška Paolo ir Frančeskos meilės istorija, aprašyta Dantes Alighierio kūrinyje „Dieviškoji komedija“. Nuo kalno atsiveria nuostabūs panoraminiai vaizdai į alyvuogių ir vynuogių laukus, Adrijos jūrą ir netgi Karpenijos kalną. Čia kiekvienas pajus melancholišką viduramžių dvasią. Vykstame į vieną iš Umbrijos regiono ūkių , kuriame susipažįstame su sūrių ir vyno gamyba ir *degustuojame vietinius produktus. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (tame pačiame viešbutyje Pesare).

 7 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas poilsiui prie jūros.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje (tame pačiame viešbutyje Pesare).

8 diena.

Pusryčiai. Vykstate į Trevizą, kurio kanalais išvagotas istorinis centras primins Veneciją. Apžiūrite Sinjorijos aikštę ir ją supančius didikų rūmus, gotikinę Šv. Mykolo bažnyčią, Katedrą. Kelionė per Austriją, Čekiją. Labai vėlai vakare atvykstate  į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Brno apylinkėse.

9 diena

Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Pietums sustojate vienoje iš Lenkijos pakelės užeigų. Lietuvos Respublikos valstybinę sieną kertate apie vidurnaktį.

Kelionės kaina: 530 € asmeniui

Į kelionės kainą įskaičiuota:

 • Kelionė autobusu,
 • 4 tarpinės nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
 • 4 nakvynės viešbutyje Italijos kurorte su pusryčiais ir vakarienėmis,
 • kelionės vadovo paslaugos,
 • ekskursinė programa,
 • kelionės dokumentų sutvarkymas.

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

(*) – mokami objektai, įskaitant ir objektus lankomus mokamų ekskursijų metu. Turistas moka pats apie 75 EUR už visus (*) pažymėtus objektus

(**) – papildomai mokamos ekskursijos. Kainos pateiktos, kai į ekskursiją vyksta ne mažiau kaip 20 turistų:

Bilietas į „Arena di Verona“ Dž. Verdžio operą „Aidą“ nuo 25 eur – 79 eur (mokama prieš kelionę)

ekskursija į Gubbio, Asyžių, Perudžą – 45 eur

ekskursija į Urbiną ir sūrio bei vyno degustacija 35 eur

*Asmeninės išlaidos – pagal galimybę.

Lankomi mokami objektai neįskaičiuoti į ekskursijų kainą

Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai vakarienių metu, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą