IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

lapkričio 20 – gruodžio 3
Kaina asmeniui 1600€
+ aviabilietas
 • Pradžia
 • Kelionės
 • IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Hanojus – Nin Binas – Hoa Lu – Tam Coc – Halongo įlanka – Hojanas – Ba Na kalnas – Le Jardin – Marmuro kalnai – Mui Ne – Hošiminas – Mekongo delta – Mitas – Benčė

Max 12 žmonių grupė!

2024 m. lapkričio 20 – gruodžio 3 d.

Vietname yra viskas, ko reikia ne tik poilsiui, bet ir tikriems nuotykiams: didingi kalnai, sniego baltumo paplūdimiai, vingiuotos upės, nuostabūs kriokliai, neįtikėtinai gražios įlankos, atogrąžų džiunglės, paslaptingi urvai ir daugybė kitų įdomių vietų. Sudėtinga šalies istorija papildė įspūdingą gamtą turtingu kultūros paveldu – čia pamatysite daugybę senovinių šventyklų ir pagodų, aplankysite stulbinamo grožio parkų kompleksą, leisitės į nuotaikingą kruizą po vieną gražiausių įlankų pasaulyje. Jūsų laukia tradicinė muzika, Taichi pamokos, gardūs nacionaliniai patiekalai ir kvapą gniaužiantys vaizdai. Vietnamas – tai šalis, į kurią norisi sugrįžti vėl ir vėl...


 • Maitinimas tarptautinio skrydžio metu.
 • Įskaičiuoti: visi pusryčiai, 7 pietūs ir 2 vakarienės.
 • Autentiška patirtis – artimai susipažinsite su šalies paveldu degustacijose bei maisto gaminimo demonstracijose metu.
 • Tai Či pamoką – tai tradicinė praktika, susidedanti iš sklandžių judesių – formų, kurios tarsi teka viena iš kitos ir yra panaši į lėtą šokį.
 • Išsamus ir dinamiškas kelionės maršrutas, kurio metu pažinsite Vietnamo kultūrą, religiją, istoriją ir gamtą.
 • Kvalifikuoti vietos gidai rusų/anglų kalba.
 • Išskirtinės ekskursijos dviračiais (jeigu nenorėsite važiuoti dviračiu, pagal galimybę Jūs nuveš arba motociklu (sėdėsite ant galinės sėdinės) arba automobiliu).
 • Prabangus kruizas po vieną gražiausių įlankų pasaulyje, įtrauktų į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.
 • Šviežių jūros gėrybių degustacija.
 • Plaukimas valtimis upe per atogrąžų džiungles.
 • Paslaptingų stalaktitų urvų lankymas.
 • Įžymaus Auksinio tilto, kurį laiko milžiniškos rankos, lankymas.
 • Fantazijos parko aplankymas, kuris buvo įkvėptas Žiulio Verno romanais „Kelionė į žemės centrą“ ir „20 000 mylių po vandeniu“.
 • Plaukiojimas pro augančius vandenyje kokosus krepšio formos laivu.
 • Ekskursija po vieną romantiškiausią ir žavingiausią pasaulio miestą – Hojaną.
 • Stebėsite šou „Hojano prisiminimai“, kuris buvo pripažintas geriausiu lauko vizualiojo meno spektakliu šalyje ir laimėjo „The Guide Awards 2019“.
 • Poilsis prie jūros.
 • Visi įėjimo mokesčiai įskaičiuoti.
 • Grupę lydės kelionės vadovė iš Lietuvos – Ingrida Pociutė.
Išvykimas
2024 m. lapkričio 20 d. 20:00

Kelionės programa

 • 1 diena: 2024 m. lapkričio 20 d. (trečiadienis). Vilnius – Hanojus

  20:00 val. – Skrydis iš Vilniaus į Hanojų su persėdimu Stambule.

  *Skrydžio laikai gali keistis. Skrydį vykdo oro linijos Turkish Airlines.

 • 2 diena: 2024 m. lapkričio 21 d. (ketvirtadienis). Hanojus

  15:25 val. Nusileidimas Hanojaus oro uoste, susitikimas su vietiniu gidu. Pervežimas į viešbutį. Trumpas poilsis.

  Šioje pažintinėje kelionėje savo pažintį su stebuklingu Vietnamu pradėsite nuo jo sostinės – Hanojaus. Čia sudėtingai susimaišė ne tik skirtingos kultūros ir stiliai, bet, atrodo, netgi dabartis su praeitimi. Senovės budizmo lėtumas ir pusiausvyra čia neatsiejami nuo šiuolaikinio šurmulio ir skubėjimo. Šimtmečių senumo architektūros paminklai, nuostabaus grožio ežerai bei vaizdingos budistų pagodos – visa tai daro Hanojų vienu populiariausių Azijos miestų. Triukšminga, spalvinga ir niekada nemieganti sostinė sugebėjo išsaugoti savo nepakartojamą, ypatingą vietnamietišką atmosferą. Apžvalginės ekskursijos po senamiestį metu, aplankysite pačiame jo širdyje įsikūrusį Hoan Kiem ežerą. Tai tarsi ramybės oazė šurmuliuoto Hanojaus miesto gyvenimo sūkurio viduje. Hoan Kiem ežerą juosia arkinis pėsčiųjų tiltas, pagamintas iš raudonmedžio, kuris veda į Ngoc Son šventyklą, stovinčią saloje. Tai senovinė pagoda – garbinimo vieta ir vertingų šventųjų relikvijų saugykla, kuri skirta didžiausioms mokslo ir literatūros figūroms. Ypač užburiančiai Hoan Kiem ežeras su šventykla atrodo vakare, kai tiltas apšviečiamas ugningais raudonais žibintais.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

  Toliau Jūsų laukia pavežimas dviračiais per senąjį sostinės kvartalą, dar žinomą kaip „Hanojaus 36 gatvė“. Dviračiais Jus veš patyrę vairuotojai, taigi galėsite atsipalaiduoti, grožėtis miesto vaizdais ir fotografuoti. Žavingos ir triukšmingos siauros gatvelės, kuriose įsikūrė daugybė mažų įstaigų ir parduotuvėlių – tai puiki vieta susipažinti su kasdieniniu vietinių gyvenimu bei pasidaryti daugybę unikalių nuotraukų.

  Esant galimybei, aplankysite vieną garsiausią ir kupina nuotykių vieta mieste – Hanojaus traukinių gatvę. Užsuksite paragauti nepaprastą Hanojaus delikatesą – kiaušinių kavą (už papildomą mokestį), pagaminta pagal per šimtmečius išsaugotą tradicinį receptą. Tai kava su švelniu baltyminiu kremu ir, panašu kad, su žiupsneliu magijos. Nors pavadinimas „kiaušinių kava“ ir neskamba labai apetitiškai, patikėkite, jos nuostabaus skonio Jūs nepamiršite niekada!

  Vakarienė vietiniame restorane, kurio metu ragausite gardų vietnamietišką maistą.

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 3 diena: 2024 m. lapkričio 22 d. (penktadienis). Hanojus – Nin Binas – Hoa Lu – Tam Coc – Hanojus

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių, šios pažintinės kelionės metu keliausite į vieną gražiausių šiaurės Vietnamo provincijų – Ninh Binh. Čia yra daugybė upių ir ryžių laukų, urvų ir grotų bei aukštų uolų su nuostabiais vaizdais iš viršaus. Aplankysite senovinę Hoa Lu sostinę. Hoa Lu yra apsaugota aukštais kalkakmenio kalnais bei molinėmis sienomis. Hoa Lu yra labai žavus miestas, kuris X – XI a. buvo ekonominiu ir politiniu Vieto karalystės centru ir iki šiol stebina savo senovinėmis šventyklomis, kurios skirtos nacionaliniams didvyriams bei Dinh ir ankstyvųjų Le dinastijų karaliams. Nuostabiais takais, dviračiais važiuosite iki prieplaukos, pakeliui grožėdamiesi pasakiško grožio peizažais – didingais kalnais, kvapą gniaužiančiais ryžių laukais bei autentiškais vietnamietiškais kaimais. Jeigu nenorėsite važiuoti dviračiu, pagal galimybę Jūs nuveš arba motociklu (sėdėsite ant galinės sėdinės)  arba automobiliu. Atvažiuosite prie vieno iš Vietnamo stebuklų – Trang Ano, dar žinomo kaip „Sausa Halongo įlanka“ arba „Halongo įlanka ryžių kalnuose“. Halongo įlankoje upė prasiskverbė sau kelią pro uolas ir susiformavo juose magiškus urvus. Laiveliais plauksite tyliais, ramiais upės vandenimis tarp iškilusių Tam Coc kalnų, grožėsitės nuostabiais gamtos peizažais bei praplauksite pro kalkakmenio urvus su daugybe stalaktitų, kabančių ant lubų.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

  Pietūs vietiniame restorane.

  Pasistiprinę, toliau keliausite po Vietnamą, vyksite į Mua urvų kompleksą, kurio centre yra kristalo skaidrumo, žalios spalvos ežeras, apsuptas medžių. Legenda byloja, kad Čan dinastijos karaliai lankydavosi Mua urvuose norėdami pažiūrėti, kaip šoka ir dainuoja imperatoriškosios tarnaitės. Būtent tai suteikė šiai vietovei Mua arba „Šokanti“ pavadinimą. Ant uolėtos kalvos nusėta beveik 500 laiptelių, kurie sudaro vingiuotą keliuką, vedantį į viršų. Nuo Gulinčio drakono kalno viršūnės atsiveria pasakiškas panoraminis vaizdas į Ngo Dong upę ir uolų parką Tam Coc.

  Kupini įspūdžių, grįšite atgal į Hanojų.

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 4 diena: 2024 m. lapkričio 23 d. (šeštadienis). Hanojus – Halongo įlanka – kruizas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių savo pažintinę kelionę po Vietnamą tęsite, keliaudami į vieną gražiausių vietų pasaulyje – Halongo įlanką, kuri yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Legendos byloja, kad Halongo įlanką sukūrė iš dangaus nusileidęs didžiulis Raudonasis drakonas, kuris iki šiol gyvena jos vandenyse ir kartais iškyla žmonių akyse. Halongo įlankoje prasidės Jūsų kupinas nuotykių kruizas tarp tūkstančių įspūdingų kalkakmenio salų, išsikišusių nuo smaragdinio vandens paviršiaus. Halongas – tai tobulas meno kūrinys, neįkainojama nebaigtų skulptūrų kolekcija, sukurta pačios gamtos rankomis...

  Pietūs.

  Priklausomai nuo oro sąlygų, po pietų galėsite trumpai paplaukioti baidarėmis, ištyrinėti pusiau užtvindytus urvus, vaizdingas grotas ir įspūdingas akmens skulptūras. Arba leisitės į žygį. Vakare turėsite laisvą laiką, kurio metu galėsite pasimėgauti įspūdingais vaizdais nuo laivo denio.

  Vakarienė, kurios metu galėsite paskanauti šviežias jūrų gerybes.

  Nakvynė laive.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 5 diena: 2024 m. lapkričio 24 d. (sekmadienis). Halongo įlanka – Hanojus – Danangas – Hojanas

  Anksti ryte galėsite mėgautis saulėtekiu viršutiniame laivo denyje bei išbandyti rytinę Tai Či pamoką. Tai Či – tai tradicinė praktika, susidedanti iš sklandžių judesių – formų, kurios tarsi teka viena iš kitos ir yra panaši į lėtą šokį.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

  Pusryčiai laive.

  Po pusryčių sustosite aplankyti garsiausią stalaktitų urvą, kuris pradėjo formuotis maždaug prieš 500 milijonų metų dėl geologinių lūžių ir greitai besikeičiančio klimato. Stalaktitų urvo viduje yra keli seklaus vandens baseinai, bet pagrindinis stalaktitų urvo išskirtinumas – tai daugybė įvairių formų stalaktitų ir stalagmitų. Kai šviesa atsispindi vandenyje, atrodo, kad jie atgyja ir mirga įvairiomis spalvomis.

  Grįžus į laivą galėsite stebėti vietnamietiškų patiekalų gaminimo meistriškumo klasę.

  Ankstyvi pietūs laive, prieš pasiekiant krantą.

  Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Danangą. Pervežimas į Hojaną – jauku miestelį, kuris XVII-XIX a. buvo svarbiausių Vietnamo uostu.

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 6 diena: 2024 m. lapkričio 25 d. (pirmadienis). Hojanas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Šios pažintinės kelionės dieną pradėsite plaukimu valtelėmis pro augančius vandenyje kokosus. Pakeliui apžiūrėsite tradicinius vietnametiškus kaimus bei pamatysite kartu augančius kokoso ir vandens medžius. Nepamirštamus įspūdžius paliks plaukiojimas krepšio formos laivu per augančius vandenyje kokosus...

  Pasigrožėję nuostabiais gamtos vaizdais, grįšite atgal į Hojaną.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

  Pietūs.

  Po pietų tęsite savo pažinti su išskirtiniu Vietnamu ir kartu su vietiniu rusiškai kalbančiu gidu leisitės į nuotaikingą apžvalginę ekskursiją po senamiestį, kuris yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Hojanas pripažintas vienu romantiškiausių ir žavingiausių miestų ir pateko į  sąrašą 25 geriausių turistinių mestų pasaulyje. Aplankysite centrinį turgų, kuris anksčiau buvo pirklių namais, praeisite 400 metų senumo japonų dengtu tiltu, pamatysite kinų bendruomenės salę bei pagrindinį Hojano muziejų. O vakare, kai nusileis saulė ir užsidegs spalvingi Hojano miesto žibintai, galėsite pasinerti į romantišką senamiesčio gyvenimą bei pasimėgauti pasakišku „Hojano prisiminimai“ šou apie miesto istoriją ir raidą. 2019 metais jis buvo pripažintas geriausiu lauko vizualiojo meno spektakliu visame Vietname ir laimėjo „The Guide Awards 2019“.

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 7 diena: 2024 m. lapkričio 26 d. (antradienis). Ba Na kalnas – Le Jardin – Marmuro kalnai

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių keliausite į Ba Na kalnus, kurių viršūnę pasieksite moderniausiu ir vienu aukščiausiu pasaulyje keltuvu. Ba Na kalnai yra labai atmosferinė vieta, kuri būtinai reikia pamatyti, norint geriau pažinti Vietnamą. Aplankysite Dream Steam keltuvų stotyje ir pamatysite fantastišką Quang Nam – Danango miesto panoramą iš aukštai. Toliau pamatysite žymiausią pasaulyje pėsčiųjų tiltą, su visų laikų egzotiškiausia konstrukcija – Auksinį tiltą. Iš tolo Auksinis tiltas yra labai panašus į kaspiną milžiniškose akmeninėse rankose: dvi Auksinio tilto atramos padarytos iš  Ba Na kalno šlaito išaugančių rankų pavidalo, o tarp jų grakščiai vingiuoja Auksinis tiltas. Pasivaikščiosite fantastiško grožio Le Jardin D‘Amour parkų komplekse, kurį sudaro 9 sodai, užsuksite į prancūziškų vynų rūsį bei aplankysite Linh Ung pagodą – pačią didžiausią, jauniausią bei gražiausią pagodą Danange.

  Išbandysite antrą funikulierių, su kurio nuvažiuosite aplankyti prancūzišką kaimą. Čia pasimėgausite gatvės muzika, apžiūrėsite meno statulą, pamatysite įspūdingą devynių aukštų Deivių šventovę bei Antkapio šventyklą. Stebėsite karnavalo pasirodymą „Square Du Dome“, o savo drąsą galėsite išbandyti vienu populiariausiu nuotaikingu pasivažinėjimu bobslėjaus trasa arba amerikietiškais kalneliais.

  Toliau Jūsų laukia nepamirštama kelionė traukiniu iš Saulės karalystės pro daugybę magiškų lankytinų vietų, tokių kaip: Helios krioklys, Laiko vartai ir Mėnulio karalystė... Užsuksite į Fantazijos parką, kuris buvo įkvėptas tokiais Žiulio Verno romanais kaip „Kelionė į žemės centrą“ ir „20 000 lygų po jūrą“. Fantazijos parke galėsite pasivaikščioti po Pasakų mišką, atrasti Dinozaurų parką, pažaisti 5D laukinių vakarų žaidimą, išbandyti savo drąsą 4D važinėjimu mirties lenktynėmis, pažiūrėti 3D mega 360 laipsnių filmą, nukeliauti į požemį, aplankyti Jūros periodo parką, dalyvausite nuotykiuose Siaubo namuose bei galėsite išbandyti daugiau nei 90 nemokamų žaidimų!

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

  Pietūs.

  Tęsdami savo kelionę aplankysite Marmuro kalnus. Šiose penkiose didingose marmuro ir kalkakmenio kalvose yra daugybė urvų ir pagodų, o nuo jų viršūnių atsiveria kvapą gniaužiantys panoraminiai vaizdai. Kadaise jie buvo tik mažos salos Pietų Kinijos jūros vandenyse, tačiau laikui bėgant vanduo nuslūgo, užleisdamas vietą magiškam Marmuro kalnų kraštovaizdžiui. Per šimtmečius Marmuriniams kalnams buvo lemta atlikti skirtingus vaidmenis. Budistų vienuoliai Marmurinius kalnus garbino ir statė čia savo šventoves. Vietnamo imperatoriai statė pagodas ir mėgo Marmuriniuose kalnuose slėpti auksą ir papuošalus. Tikima, kad tie lobiai iki šiol tebėra viduje, nes vienuoliai – globėjai išsinešė slėptuvių vietos paslaptį su savimi į kapą.

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 8 diena: 2024 m. lapkričio 27 d. (trečiadienis). Hojanas – Hošiminas – Mui Ne

  Pusryčiai viešbutyje.

  Pervežimas į oro uostą skrydžiui į Hošiminą. Atvykus, pervežimas į vieną gražiausių Vietnamo kurortų – Mui Ne.

  Laisvas laikas poilsiui prie jūros. Artimiausios dvi dienas mėgausitės sniego baltumo smėlio paplūdimiais, apsuptais palmėmis (kaip šokolado Bounty reklamoje), romantiškais  saulėlydžiais bei žavingais žvejų valčių šviesomis vakarais.

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 9 - 10 dienos: 2024 m. lapkričio 28 - 29 d. (ketvirtadienis - penktadienis). Mui Ne

  Pusryčiai viešbutyje.

  Laisvas laikas poilsiui prie jūros.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 11 diena: 2024 m. lapkričio 30 d. (šeštadienis). Mui Ne – Hošiminas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių laisvas laikas atsisveikinimui su išskirtiniu Vietnamo kurortu, vėliau savo pažintinę kelionę po Vietnamą tęsite, keliaudami į Hošiminą, kuris daugeliui yra žinomas palei savo seną pavadinimą – Saigonas.

  Pietūs.

  Po pietų pažintį su didžiausiu Vietnamo miestu – Hošiminu pradėsite nuo apžvalginės ekskursijos su vietiniu gidu, kuris aprodys įdomiausius Hošimino objektus. Pamatysite nuožmaus karo, pasibaigusio 1975 metais, liudininką – Susivienijimo rūmus, kuriose šiandien įsikūrė muziejus bei oficialių priėmimų salė. Apžiūrėsite Dievo Motinos katedrą, praeisite pro centrinį paštą, įsikūrusi gotikinio renesanso stiliaus pastate bei pamatysite Nepriklausomybės rūmus (buvę Pietų Vietnamo prezidento rūmai). Neskubėdami pasivaikščiosite Dong Khoi gatve (buvusi Rue Catinat), kurią išgarsino Grahamas Greenas savo knygoje „Quiet American“, galėsite pasimėgauti puodeliu kavos viešbučio „Continental Saigon“ bariuke (už papildomą mokestį), iš kurio atsiveria vaizdas į operos teatrą.

  Ekskursija po Hošiminą užbaigsite apsilankymų Ben Thanh turguje, įsikūrusiame pačiame Hošimino miesto centre. Tai vienas iš seniausių išlikusių pastatų ir svarbus Hošimino miesto simbolis.

  18:00 – 22:00 val. Norintiems už papildomą mokestį yra galimybė organizuoti maisto turą. Važiuosite motociklais ir sustojimuose ragausite tradicinį vietnamietišką maistą. Norėdami geriau pažinti Hošiminą, turite padaryti du dalykus: važiuoti motociklu ir valgyti tradicinį maistą. Taigi šioje išskirtinėje ekskursijoje atliksite abu šiuos dalykus. Kartu su vietiniu angliškai kabančiu gidu važiuosite motociklais ir aplankysite vietinių gyventojų mėgstamiausias vietas, ragaudami  populiariausio gatvės maisto Vietname. Ekskursijos metu paragausite:

  1. BUN BO HUE: jautienos makaronų sriuba.

  2. JAZMINŲ ARBATA: Šalta jazminų arbata, kuri yra labai svarbi Vietnamo kultūros dalis.

  3. CHUOI NUONG: kokosų piene keptas gyslotis, kuris yra šiek tiek saldus ir sūrus, su kokosų pieno padažu. Jis buvo išrinktas vienu iš 10 geriausių gatvės maisto produktų pasaulyje.

  4. BANH TRANG NUONG SAIGON: pica su gerai išlydytu sviestu, sūriu, kiaušiniu ir dešra.

  5. SPRING ROLLS: švieži suktinukai su krevečių ir žemės riešutų padažu.

  6. FLAN ARBA SALDI SRIUBA: du labai garsūs desertai mieste, kiaušinių ir pieno pudingas bei saldi juodųjų pupelių sriuba.

  7. Ant grotelių kepta austrė su juodųjų pipirų padažu ir ant grotelių kepta austrė su putpelių kiaušiniais

  8. CRYSPY CRACKER: garsiausias miesto vietinis užkandis, pagamintas iš kiaušinių baltymų, plaktų su cukrumi ir sezamo sėklomis, imbieru ar bananu.

  9. CALDO DE CANA: šaltos cukranendrių sultys su kinkanų (citrinos rūšis). Tai populiariausias sultys Hošimine.

  10. BANH MI: žinomiausias sumuštinis pasaulyje, su dešra, paštetu, mėsa, marinuotomis daržovėmis ir kalendra. Tai Vietnamo #1 gatvės maistas.

  11. Meskite sau iššūkį su „Surprise Dish“!

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 12 diena: 2024 m. gruodžio 1 d. (sekmadienis). Hošiminas – Mekongo delta – Hošiminas

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių leisitės į kelionę per vaizdingą kaimo kraštą į My Tho – mažą žavingą miestelį ant Mekongo upės kranto. Pakeliui sustosite aplankyti ypatingos Mekongo budistinės architektūros perlą – Vinh Trang pagodą.

  Atvykę į My Tho leisitės į kruizą Mekongo upe, kurios metu pamatysite vaizdingiausias didžiausios Vietnamo upės deltos vietas: ryžių laukus, šiaudines lūšnas, vaismedžių sodus, senovines šventyklas ir unikalią atmosferą turinčius plūduriuojančius namelius. Apžiūrėsite keturias salas: Drakono, Vienaragio, Vėžlio ir Fenikso bei pamatysite Rach Mieu tiltą. Vienaragio sala – tai didžiausia sala šioje vietovėje, jos plotas užima apie 1200 kvadratinių hektarų, o jos ilgis – apie 11 kilometrų. Pasimėgausite medaus arbata ir trumpai pasivaikščiosite. Kad padaryti gyvenimą dar saldesniu – apsilankysite vietiniame kokosų perdirbimo ceche. Vietname labai populiarus kokosų saldainiai, taigi turėsite galimybę apžiūrėti ir jų dirbtuves, kurios randasi Ben Tre provincijoje. Pasivažinėsite tuktuku (triratė transporto priemonė) kaimo keliukais bei pailsėsite sodyboje, kur galėsite pasimėgauti šviežiais tropiniais vaisiais ir pasiklausyti vietinių atliekamos tradicinės muzikos.

  Dieną užbaigsite plaukimu maža valtimi (sampan) nuostabiu natūraliu kanalu. Plaukimo metu mėgausitės ramia atsipalaiduojančia atmosfera bei skanausite šviežius kokosus.

  Vakare grįžimas į Hošiminą.

  Nakvynė viešbutyje.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

 • 13 diena: 2024 m. gruodžio 2 d. (pirmadienis). Hošiminas – Vilnius

  Pusryčiai viešbutyje.

  Po pusryčių važiuosime į požeminių tunelių tinklą, kurį pastatė Vietnamo kovotojai kariaudami už nepriklausomybę, - Cu Chi tunelius. Beveik 250 km ilgio Cu Chi tunelių sistema karo metu tapo prieglauda daugiau nei 16 000 partizanų. Po trumpo įvadinio vaizdo įrašo, kuriame parodys, kaip buvo pastatyti Cu Chi tuneliai, praleisite laiką tyrinėdami Cu Chi tunelių labirintą, įskaitant slaptas rūsio duris, savadarbių ginklų muziejų, šaudyklą ir kitas patalpas, kad geriau suprasti, kaip Vietnamo partizanai sugebėjo išgyventi šiame mažame požeminiame tinkle.

  IŠSKIRTINIS VIETNAMAS (nuo šiaurės iki pietų) + POILSIS PRIE JŪROS (14d/13n)

  Pervežimas į oro uostą.

  22:15 val. Skrydis Hošiminas (Vietnamas) – Vilnius su persėdimu Stambule.

  *Skrydžio laikai gali keistis. Skrydį vykdo oro linijos Turkish Airlines.

 • 14 diena: 2024 m. gruodžio 3 d. (antradienis). Vilnius

  11:05 val. – Nusileidimas Vilniaus oro uoste.

Į kainą įskaičiuota


 • Apgyvendinimas: visos nakvynės 4* viešbučiuose; kruizas 5*.
 • Maitinimas: visi pusryčiai; 7 pietūs; 2 vakarienės.
 • Maitinimas skrydžio į Vietnamą metu.
 • Vietinio gido paslaugos rusų/anglų kalba visos kelionės metu, išsikrus per poilsio dienas (9 ir 10 dienos).
 • Visi pervežimai Vietname privačiu transportu, turinčiu kondicionierių.
 • Vanduo automobilyje.
 • Visos privačios ekskursijos Vietname pagal programą.
 • Visi įėjimo mokesčiai.
 • 5* Kruizas Halongo įlankoje.
 • Plaukimas valtimis.
 • Į ekskursijų bilietus įtrauktas vietinis kelionių draudimas.
 • Valstybiniai mokesčiai ir paslaugų mokestis Vietname.
 • Galimybė vietoje dviračio važiuoti ant motociklo galinės sėdinės arba automobiliu.
 • Lydinčio kelionės vadovo iš Lietuvos paslaugos – grupę lydės Ingrida Pociutė.
 • Pagalba 24/7.

Į kainą neįskaičiuota


 • Tarptautinio skrydžio bilietai: Vilnius – Hanojus ir Hošiminas – Vilnius (įskaičiuotas registruojamas bagažas 30 kg (1 vnt.) ir rankinis bagažas 8 kg (1vnt.)). Vietinių skrydžių bilietai: Hanojus – Danangas ir Hue – Hošiminas (įskaičiuotas registruojamas bagažas 20 kg (1 vnt.) ir rankinis bagažas 7 kg (1vnt.)). Tarptautinių ir vietinių skrydžių kaina: nuo 1180 € iki 1300 € (priklausomai nuo pirkimo laiko užsiregistravus grupei).
 • Maitinimas: pietūs poilsio prie jūros dienomis ir išvykimo dieną, ir vakarienės nenurodytos pagal programą.
 • Viza į Vietnama – apie 25-30 € asmeniui.
 • Draudimas. Galite apsidrausti savarankiškai: https://www.ingridatours.lt/draudimas
 • Ankstyvas įsiregistravimas / vėlyvas išsiregistravimas
 • Maisto turas ant motociklu Hošimine (11 diena) - nuo 30 € asmeniui.
 • Asmeninės išlaidos, papildomos pasaugos ir lauktuvės.
 • Arbatpinigiai gidui ir vairuotojui - 7€ už dieną asmeniui.
 • Gėrimai valgio metu.
 • Esant reikalui priemoka už vienvietį kambarį - apie 400 €
 • Banko pavedimo mokestis, jei toks yra.
 • Pervežimai į/iš Vilniaus oro uosto.

Papildoma informacija


Kelionės kaina: 1600€ + skrydžio bilietai.

Kelionė įvyks jeigu susidarys 10 asmenų grupė.

Priemoka už vienvietį kambarį – 400 €

Avia bilietas perkamas po avanso apmokėjimo. Įmoka už aviabilietą yra negrąžinama. Bilietas negrąžinamas, keleivio vardas ir pavardė nekeičiami, data keičiama už papildomą mokestį 36 val. iki kelionės pradžios, keitimo mokestį nustato avialinijos Turkish Airlines. Dėl išsamesnės informacijos teirautis +37064442909 arba +370 65556313. Skrydį vykdo oro bendrovė Turkish Airlines.

Kelionei būtinas pasas, kurio galiojimo trukmė 6 mėn. po grįžimo! Kelionei reikalinga Vietnamo vizą!

Pastaba: kelionės į Vietnamą programa ir lankytinų objektų eiliškumas, atsižvelgiant į nenumatytas oro, eismo sąlygas ar kitas aplinkybes, gali keistis.

Pastaba: kruizo maršrutas ir pramogos gali skirtis priklausomai nuo oro sąlygų, potvynio lygio, laivo ir priskirto maršruto. Tiksli programa skelbiame laive.

Pažintinės kelionės į Vietnamą maršrutą sudarė: UAB Ingrida Tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę į Vietnamą tel.: +370 655 56313, +370 677 27036 arba +370 644 42909, el.paštas: [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


Skrydžio Vilnius - Hanojus su persėdimu Stambule informacija:

2024.11.25 – 20:00 val. Vilnius – Hanojus (Vietnamas) su persėdimu Stambule.

2024.11.26 – 15:25 val. Nusileidimas Vietname, Hanojaus oro uoste (+1 d.).

Skrydžio Hošiminas - Vilnius su persėdimu Stambule informacija:

2024.12.02 – 22:15 val. Hošiminas (Vietnamas) – Vilnius su persėdimu Stambule.

2024.12.03 – 11:05 val. Nusileidimas Vilniaus oro uoste (+1 d.).

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums