Degustacinė kelionė iš Vilniaus – Alaus turas

gegužės 29
Kaina asmeniui 37€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios pažintinės-degustacinės kelionės metu susipažinsime su senovinio alaus gamybos procesu, degustuosime tikro Lietuvos alaus tradicijų sostinėje virto alaus. Skirtingose alaus daryklose pamatysime, kaip laikantis senųjų tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Kiekvienoje alaus darykloje paragausite po 3-6 skirtingas alaus rūšis.


Išvykimas
2021 m. gegužės 29 d. 07:00

Kelionės programa

Pažintinės-degustacinės kelionės pradžioje vyksime į dvaro alaus bravorą, kur dalyvausime alaus kelio pažinimo programoje. Pakruojo dvare alus buvo verdamas jau nuo XVI a., produkcija buvo žinoma visame krašte. Iš to gauti pinigai gana ženkliai papildydavo dvaro pajamas.  Pakruojo dvaro Žaldokas alų verda autentiškuose mediniuose kubiluose ir brandina  statinėse. Susipažinsime su visame krašte itin vertinamo alaus bei bravoro istorija, senoviniu alaus gamybos procesu, degustuosime įvairaus stiprumo alų, pagamintą pagal ilgametes dvaro  tradicijas. Ketvirtos kartos aludarių šeima  supažindins su alaus rūšimis ir papasakos nuotaikingų  istorijų, kurios nutinka gaminant alų. Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsime paskanauti bravoro krosnyje Žaldokienės iš salyklo keptų  blynų, pagardintų kanapėmis. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Pažintinę kelionę autobusu tęsime Joniškėlyje, kurį vietiniai gyventojai išdidžiai vadina Šiaurės Lietuvos perlu. Su vietiniu gidu dalyvausime šmaikščioje ekskursijoje, kur per porą valandų parodys įdomiausias ir netikėčiausias Joniškėlio vietas. Stebuklingas akmuo, vampyro kapas, seniausia Lietuvoje universitetinė ligoninė ir karsto formos bažnyčia. 

Veliau pažintinės-degustacinės kelionės metu vyksime į alaus daryklą, kur susipažinsime  su įvairių gėrimų gamybos procesu ir iš arti pamatysime  visas gamybos subtilybes. Po ekskursijos važiuosime į labai gražioje vietoje, ant upės kranto įsikūrusią sodybą, kur degustuosime kelių rūšių alų ir pietausime ( bus patiektas karštas patiekalas, įvairios užkandėlės prie alaus). Mus linksmins atvykę muzikantai. (Jeigu pietų ir degustacijos atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju pietus užsakomi bendra tvarka).

Pažintinės-degustacinės kelionės pabaigoje pažintį su Aukštaitijos alaus tradicijomis užtvirtinsime Rinkuškių alaus darykloje, kur sužinosime kaip, laikantis senųjų tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Vietinis gidas aprodys alaus daryklą, muziejų, prie autentiškos senovinės klėties sužinosite, kaip lietuviai čia darė alų prieš daugelį metų.  Po pažintinės ekskursijos ragausime  6 skirtingas alaus rūšis, jas derindami  su autentiškais, pagal šeimos receptus pagamintais užkandžiais. (Jeigu degustacijos atsisakote būtina tai nurodyti, kitu atveju degustacija užsakoma bendra tvarka).

Pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kaina –  37 € asmeniui.

Į pažintinės-degustacinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu;  kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pažintinės-degustacinės kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams (neprivalu į visus objektus eiti ar pietauti, tik registruojantis apie tai reikia pranešti, kitu atveju bus užsakoma ir Jūsų vardu):

  • Alaus degustacija su dvaro Žaldoku – 12 € asmeniui (minimalus dalyvių skaičius 20 asmenų, kitu atveju kaina didėja).
  • Ekskursija Joniškėlyje – 2 € asmeniui
  • Antroji alaus degustacija - 10 € asmeniui
  • Pietūs – 15 € asmeniui
  • Muzikantai – 3 € asmeniui
  • Ekskursija ir degustacija  Rinkuškių darykloje – 12 € asmeniui.            

Pastabos: Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos pažintinės-degustacinės kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienois pažintinę-degustacinę kelionę autobusu tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


07.00 val. Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios

8.10 val. Iš Ukmergės, išvykimo vietą patikslinsime

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus