Vienos dienos išvyka: Cinevilla kino miestelis – Ekskursija Jūrmaloje – Moderniausias Baltijos šalyse išparduotuvių miestelis “Via Jurmala outlet village”

rugpjūčio 15
Kaina asmeniui 30€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Vienos dienos išvyka: Cinevilla kino miestelis – Ekskursija Jūrmaloje – Moderniausias Baltijos šalyse išparduotuvių miestelis “Via Jurmala outlet village”
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Išvykimas
2020 m. rugpjūčio 15 d. 07:00

Kelionės programa

Aplankysime visose Baltijos šalyse žinomą Cinevilla miestelį, kuris yra sukurtas filmuoti kino juostoms. Susipažinsime kaip yra kuriamos dekoracijos bei specialieji efektai. Iš arti viską apžiūrėsime ir galėsime patys įsijausti į atmosferą.

Iš arčiau susipažinsime su Latvijos kurortu – Jūrmalą, kuris traukia turistus iš aplinkinių valstybių. Pasigrožėsime Jūrmalos gatvėmis ir nuostabaus grožio namais.

Taip pat turėsime laisvo laiko apsipirkinėjimui, o gal pasiruošimui mokslo metų pradžiai, naujai atidarytame moderniausiame Baltijos šalyse išparduotuvių miestelyje „Via Jurmala outlet village“. Čia rasite viską ko tik širdis geidžia, ir laikas tikrai neprailgs.

Išvykimo laikas gali keistis

7.00 val. iš Klaipėdos, nuo Akropolio (nuo Dubysos gatvės pusės)

7.20 val. iš Gargždų (Klaipėdos g. 15-17, bankas- Kultūros centras).

8.05 val. Plungė (prie LDL, J.Tumo-Vaižganto 110 d. Plungė).

8.40 val. Telšiai, (Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12.)

9.25 val. Mažeikiai (Circle K, Žemaitijos g. 57, Mažeikiai)

Galimi kiti sustojimai pagal atskirą susitarimą.

Lankysimės unikaliame Cinevilla kino miestelyje Latvijoje. Apsilankymas kino miestelyje primena laiko mašiną – čia pasisvečiavę matysime, kaip atrodė Ryga prieš apytikriai 100 metų. Miestelis buvo pradėtas statyti kino juostai "Rīgas sargi" (Rygos sargybiniai) filmuoti. Iki šiol mietelyje jau yra nufilmuoti keli latvių vaidybiniai filmai. Ten yra bažnyčia, istoriniai tiltai, turgaus aikštė, gatvės grindinys, Dauguvos pakrantė su laiveliais, tramvajus, karinė technika ir kiti objektai, leidžiantys pažvelgti į kino filmų kūrimo užkulisius. Čia pilna seniai nebejudančių transporto priemonių, kurios, galbūt, pajudės per kokią filmuojamą karo sceną. Vienas sunkvežimis pritvirtintas tiesiog prie sienos – važiuoja į dangų. Senutį „Land Rover“ teko matyti animaciniame filme apie Žaibą Makvyną.

Po smagaus laiko cinevilla miestelyje, atvyksime į Jūrmalą, kuri garsėja savo mediniais šedevrais kaip didelis arcitektūrinis muziejus: vilos papuoštos bokštais, fligeliais išdidžiai stovi ant kiekvieno kampo, juos projektavo Baltijos vokiečių ir latvių architektai, keletas šios srities specialistų iš Rusijos, Suomijos ir kitų valstybių. Pastatų langus, stogus, fasadus puošia medžio raižiniai, tokiuose pastatuose įsikūrę ir gyvenamieji namai, ir viešbučiai. Kurorte 4000 medinės arcitektūros paminklų, dalis jų jugendo ir nacionalinio neoromantizmo stiliaus. Su gide pasivaikščiosime apžvalginėje ekskursijoje po Jūrmalą.

Vėliau vyksime į naujai atidarytą moderniausią Outlet parduotuvių miestelį Baltijos šalyse. “Via Jurmala outlet village” – tai daugiau nei 70 įvairiausių išparduotuvių, čia rasite visko ko gali prireikti buičiai ar mokyklai: drabužių, avalynės, elektronikos, aksesuarų bei kitų priekių parduotuvių. Taip pat kavinės, restoranai. Galėsite rasti viską ko reikia vienoje vietoje, taip sutaupysite savo laiką, bei apsipirksite už patrauklią kainą.

Kelionės kaina – 30 € asmeniui.

Į kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomiems mokamiems objektams:

Ekskursija Jūrmaloje – 2 € asmeniui;

Cinevilla miestelis – 7 € asmeniui

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours.

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8677 27036, 865556313 Facebook – Ingrida tours, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę