Žavingoji Kuršių Nerija

gegužės 15
Kaina asmeniui 20€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Lankysime vieną gražiausių Lietuvos kampelių - Kuršių Neriją. Tai tikras Lietuvos perlas. Visiškai unikali gamta, tyras oras, pušynai. Vieta į kurią norisi sugrįžti vėl ir vėl... O kurgi gintaro istorija, raganų kalno legendos, nuostabūs vaizdai atsiveriantys nuo Parnidžio kopų ir Nidos švyturio...


Išvykimas
2021 m. gegužės 15 d. 08:00

Kelionės programa

Šioje pažintinėje dienos kelionėje, keltu kartu su kirų palyda keliamės į Smiltynę, iš kurios nuostabių pušynų apsuptyje važiuojame į Juodkrantę. Pažintį su Kuršių Nerija pradėsime nuo vilų kvartalo, kuris turi savo istoriją. Juodkrantėje tarp prieplaukos ir kapinių susiformavo vilų kvartalas. Čia buvo du dideli viešbučiai, daug privačių vilų ir pensionų. Iki šiol išlikusi vila "Monbijou" (dabar - Juodkrantės seniūnija), kurios istorija po Antrojo pasaulinio karo buvo interpretuojama kaip "Geringo vilos". Juodkrantės vystymosi dinamika per šimtmetį buvo tikrai įspūdinga: XVIII amžiaus antrojoje pusėje Juodkrantėje tebuvo smuklė - pašto stotis, mokykla ir 9 žvejų namai. O šį kraštą atradus vokiečiui ir ėmus gintaro kasybos verslo, visa Kuršių Nerija ėmė smarkiai plėstis ir pasauliui tapo žinoma kaip kurortas.

Vėliau pažintinės kelionės autobusu metu, lankysime Raganų kalną. Tai unikalus medinių skulptūrų muziejus Juodkrantėje, kur karaliauja velniai, raganos ir kiti tautosakos herojai, atveriantys lankytojams šios vietos gamtinę-mistinę dvasią. Didžioji Raganų kalno skulptūrų dalis išdėstyta aplink vaizdingąjį Eglių slėnį. Šis slėnis – natūralus miško amfiteatras, suformuotas parabolinių kopų, taip pat ir Ievos kalnas buvo vieta, kur nuo XIX a. pabaigos kasmet per Jonines suplaukdavo minios (iki 1000 žmonių) lietuvininkų iš kito marių kranto pasimelsti mistiškoje atmosferoje ir paviešėti populiariame Juodkrantės kurorte.

Dienos kelionėje autobusu vyksime pietauti: sriuba + karštas vištienos patiekalas (jeigu pietų atsisakote ar pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis informuokite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Toliau pažintinę dienos kelionę  tęsime Nidoje. Gidė mums papasakos ir aprodys įdomiausias Nidos vietas, papasakos istorijos faktus.

Ekskursijos metu, lankysime Nidos švyturį, norintys  galės užkopti 132-u laiptelius, kur pasiekiama apžvalgos aikštelė, iš kurios atsiveria nuostabi Nidos bei visos Kuršių nerijos panorama. Nidos švyturys buvo išskirtinis švytuokliniu spinduliu – apie 40 km matydavosi jo skleidžiama šviesa. Švyturys skaičiuoja šimtametę istoriją.

Pažintinėje dienos kelionėje lankysime Parnidžio kopą. Parnidžio kopos viršūnėje įrengta apžvalgos aikštelė nuo kurios atsiveria Grobšto gamtos rezervate esančių pustomų kopų vaizdas, matosi Nidos gyvenvietės panorama ir vakaruose banguojanti Baltijos jūra. 1995 m. pastatytas, 1999 m. uragano "Anatolijaus" nugriautas ir 2011 m. atstatytas ant Parnidžio kopos viršūnės stovi akmeninis Saulės laikrodis, pagal krentančio šešėlio kryptį ir ilgį, rodantis tikslų astronominį laiką. Kuršių nerija yra vienintelė vieta Lietuvoje, kur saulė teka nuo ir leidžiasi ant vandens paviršiaus.

Turėsime laisvo laiko Nidoje.

Pažintinėje dienos kelionėje autobusu grįždami link namų užsuksime į Pilkąsias (Mirusias) kopas. Tokį pavadinimą jos gavo ne veltui. Jose veši savaiminė žolinė augalija ir regimi senųjų miško dirvožemių fragmentai.  Tai stiprių vėjų supustytos didelės smėlio kalvos su daubomis ir išgraužomis – ilgiausios kopos Lietuvoje, saugančios vieną liūdniausių Kuršių nerijos kaimų istorijų. 1675–1854 metais čia buvo užpustyti net keturi Naglių kaimai, kurie ir dabar dunkso giliai po smėliu.

Pažintinės dienos kelionės autobusu kaina – 20 € asmeniui.

Į pažintinės dienos kelionės kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, išansktinė objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, autobuso kelto mokesčiai, autobuso ekologinis mokestis.

Pažintinėje dienos kelionėje papildomiems mokamiems objektams:

Nidos švyturys – 5 € suaugusiam asmeniui, 3 € vaikams, senjorams. (informuokite gidę jeigu į švyturio vidų eiti nenorite);

Mirusiųjų kopų bilieto kaina – 5 € asmeniui;

Pietūs (Sriuba + vištienos patiekalas) – 10 € asmeniui (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško, registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pastaba. Pažintinėje dienos kelionėje autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės dienos kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


8.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės - ekskursija Kėdainiuose – Radvilų sarkofagai – midaus degustacija

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė savaitgalio verslo kelionė autobusu: Vintažinių transporto priemonių muziejus – Renesanso epochos pilis - sūrių degustacija

Pažintinis dviračių turas kolektyvams į Juodkrantę

5 (penkių) dienų kelionė į Sakartvelą (Gruziją)

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.