Žavingasis gėlių paradas Olandijoje

balandžio 22 – balandžio 27
Kaina asmeniui 379€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].
Išvykimas
2020 m. balandžio 22 d. 03:00

Kelionės programa

RENKAMAS ANTRAS AUTOBUSAS!

Liko 10 vietų

Lichenas- Svebodzine- Šprėvaldas arba Goslaras-Amsterdamas-Keukenhofas- Walsrodė

 

Balandžio 22 d. (trečiadienis)

03.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.

03.15 val iš Gargždų. Klaipėdos g 15-17 (Swed banko automobilių stovėjimo aikštelė).

03.30 val iš Vėžaičių (nuo Baltųjų vartų)

03.50 val iš Trevenos degalinės 57 /58 km autostradoje  (kryptis Klaipėda – Kaunas)

04.45 val iš Kryžkalnio Orlen degalinės (kryptis Klaipėda – Kaunas)

06.00 val iš Kauno nuo Cirkle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas).

07.00 val iš Alytaus (Naujosios autobusų stoties automobilių stovėjimo a. )

2 autobusas

Balandžio 22 d. (trečiadienis)

02.00 val Išvykimas iš Klaipėdos (nuo PC „Akropolis“)  iš Dubysos g. pusės.

02.30 val Išvykimas iš Kretingos  (nuo parduotuvės LIDL Žemaitės al.12)

03.00 val iš Plungės  ( Cirkle degalinės, Porto kavinė)

03.30 val iš Telšių (Baltic Petroleum degalinės Šiaulių pl 12).

04.30 val iš Šiaulių nuo PC Akropolis.

2020 m. balandžio 22-27 dienomis

Tik kartą per metus galima stebėti gyvų gėlių paradą, vingiuojantį per Olandijos Šiaurės jūros pakrantės laukus. Keukenhofo sodas pakerės jus savo gėlių kilimais. Amsterdamą atrasime plaukiodami jo kanalais ir įsitraukdami į šurmuliuojančias gatveles.

Balandžio 22 d. (trečiadienis)

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją su trumpais sustojimais kas 2-4 valandos. Lenkija didžiulė šalis, kurią dažnas keliautojas pravažiuoja norėdamas pasižvalgyti po Europos platybes ir dažnai mintyse pagalvoja jog ilgai tenka važiuoti. Šioje kelionėje, gidė Jus sužavės pasakojimais apie Lenkijos kultūrą, maisto tradicijas, istorijos vingius, įdomias lankytinas vietas, …. ir mintyse dėliodami siužetus, atvyksime į Licheną. Tai piligrimystės centras, garsėjantis Švč. Licheno Dievo Motinos bazilika. Tai pati didžiausia šventovė Lenkijoje ir viena didžiausių pasaulyje, jos statyba truko 10 metų. Bazilikos vertybė – stebuklinga Dievo Motinos ikona. Kelionės vadovė papasakos šio nuostabaus statybinio kūrinio istoriją, turėsime truputėlį laisvo laiko pasivaikščioti ir pasigrožėti.
Pirmą kelionės dieną dar nuvyksime ir į Svebodzine pasižiūrėti ir didžiausios pasaulyje Kristaus statulos, kurios aukštis siekia 59 metrus. Tai vienas lankomiausių, ir turistų, ir piligrimų objektų Lenkijoje. Skulptūra yra net keliais metrais aukštesnė už garsiąją Kristaus statulą Rio de Žaneire Brazilijoje. Atstumas tarp išskėstų Kristaus rankų yra 24 metrai.
O jeigu kas pageidaus žemiškų dalykų, tai galės įsigyti šalia esančiame prekybos centre.
Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

Balandžio 23 d. (ketvirtadienis)
Po pusryčių kelionę tęsime per Vokietiją, aplankysime unikalią, šimtmečius žmogaus formuotą ir vis dar išlikusį natūralus Vidurio Europos salpų kraštovaizdį – Šprėvaldą. Čia dar gyvena tokių augalų rūšių, kurios kitur išnyko arba kurioms gresia pavojus išnykti. Siekiant išsaugoti šį kraštovaizdį, Šprėvaldas buvo paskelbtas biosferos rezervatu, ir pripažintas UNESCO. Šis gamtos grožis susiformavo per paskutinįjį ledynmetį. Tad sėsime į patogias valteles ir plauksime. Susipažinsime su šiose žemėse gyvenančia viena iš slavų genčių – sorbais. Jie iki šiol išlaikė vietines tradicijas, pradedant tradiciniais rūbais ir baigiant senoviniais papročiais.
Jeigu taip įvyktų, kad pavasaris būtų šaltas, ar laisveliai šiuo metų laiku dar neplauktų, tada vietoj Šprėvaldo aplankysime vieną garsiausių ir svarbiausių miestų viduramžių Europoje – Magdeburgą.
Iš šio miesto kilo Magdeburgo teisė – viduramžių miestų teisės sistema, kuri buvo išplitusi daugelyje tuometinės Europos šalių, taip pat ir Lietuvoje. Magdeburgas turi apie 30 bažnyčių, iš kurių žymiausios yra Magdeburgo katedra bei Johanio bažnyčia. Dar viena miesto įžymybė yra „Mūsų mylimųjų moterų“ vienuolynas. Miestą taip pat puošia „Magdeburgo raitelio“ skulptūra, rotušė, paminklas Martynui Liuteriui. Pažintinės ekskursijos po miestą metu gidė parodys žymiausius architektūros paminklus, muziejus, bažnyčias, paminklus, kurie yra išsidėstę tarp Magdeburgo rotušės, katedros, Ulricho aikštės ir Elbės upės.
Po malonaus pasivaikščiojimo kelionę tęsime link Olandijos.

Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 24 d. (penktadienis)
Puikiai pailsėję, išmiegoję, po pusryčių lauks intensyvi ir įdomi diena Amsterdame.
Pažintį su šiuo skirtingai tituluojamu miestu (romantiškas, tolerantiškas, istoriškai įtakingas…..) pradėsime plaukdami miesto kanalais. Vėliau turėsite galimybę palyginti kaip skiriasi gyvenimas vaikštant pėsčiomis ir plaukiant. O plaukdami matysite margaspalvius namų fasadus, vietinių gyvenimą,…. tiesa dažnai turistui iškyla klausimas – o kam reikalingi ant stogų kabliai? Pasirodo tam, kad įkelti baldus per langą. Apie šiuos ir kitus vietos gyventojų ypatumus papasakos kelionės vadovė. Beje, praplauksite ir žymias aikštes, architektūrinius paminklus, miestą garsinančius objektus,…. Po plaukimo Jūsų lauks ir apžvalginė ekskursija pėsčiomis, kurios metu aplankysime Dam (Rotušės) aikštę su žymiuoju Laisvės paminklu, Singel kanalo gėlių turgų, pamatysite senąją gotikinę bažnyčią – seniausią miesto pastatą. O laisvu laiku kas norės galės aplankyti nuodėmingąjį „Raudonųjų Žibintų“ kvartalą.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 25 d. (šeštadienis)
Po aktyvios vakar dienos, pilni olandiško žavesio pusryčiaujame ir vykstame į Keukenhofą. Tai 32 hektarų ploto angliškas parką, kurį XIX amžiuje aplink Teylingeno rūmus įrengė kraštovaizdžio architektas Janas Davidas Zocheris. Šią vietą reikia pamatyti, jos grožį sudėtinga aprašyti. Jeigu Jums patinka gėlės, spalvos, ….. abejingas (-a) tikrai neliksite. Šis nuostabaus grožio parkas vilioja įvairiaspavėlimis, įvairiaformėmis tulpėmis, Velykų varpeliais, hiacintais ir kitomis pavasarinės svogūninėmis gėlėmis. Pavasarį parke žydi septyni milijonai žiedų. Pasigrožėję parku, eisime stebėti jau daugelį metų vykstantį Gėlių paradą.  Floristų išmonei čia nėra ribų, todėl pamatysite išskirtines gėlių kompozicijas. Apipintos skintomis pavasario gėlėmis atgyja didžiulės metalinės konstrukcijos, vaizduojančios muzikos instrumentus, dinozaurus ar vaikų pamėgtus filmų herojus ir įvairius  meno kūrinius.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 26 d. (sekmadienis)
Po pusryčių atsisveikiname su Olandija ir važiuojame link namų, per Vokietiją. Netoli Brėmeno sustosime didžiausiame pasaulyje paukščių parke – Walsrode. Šiame viename iš gražiausių Vokietijos šiaurėje, parkų pamatysime didžiulę paukščių įvairovę, o visas parkas – tarsi milžiniškas botanikos sodas, kuriame žaliuoja, žydi, mirguliuoja įvairiausių kraštų medžiai, augalai, krūmai, gėlės. Lankytojus traukia įvairiaspalvės papūgos, labai mėgstančios tūpti ant lankytojų pečių, rankų ir lesti joms siūlomą maistą (čia pat parduodami indeliai su papūgų lesalu). Sužavės Jus įspūdingi kolibrių namai, daugybė voljerų, kur galima maitinti paukščius, o jie šalia tavęs, šmirinėja apie kojas… Pingvinai, pelikanai, tukanai, stručiai – mieli, jaukūs, didžiuliai paukščiai, o jau flamingų – baltų, rožinių – ištisos kolonijos.
Nakvynė viešbutyje.

Balandžio 27d. (pirmadienis)
Papusryčiaujame ir keliausime link namų, per Lenkiją, Lietuvą. Bus sustojimai kas 3-4 valandos
Pageidaujantys gyventi vienviečiame kambaryje priemoka 130 eurų.
Į kelionės kainą įskaičiuota: 5 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas, kelionės organizavimo išlaidos, ekskursinė programa.

Kelionės kaina: 379 € asmeniui

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:
(*) – bilietai į mokamus objektus, vietinių gidų paslaugos ~ 80 EUR; medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.
*Asmeninės išlaidos – pagal galimybę.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Kelionės maršrutą parengė kelionių organizatorius UAB Alvaturas

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 865556313, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė vienos dienos kelionė kolektyvams: kvepiantys kunigaikštienės pyragai ir dvarai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - muziejus

Savaitgalio kolektyvinė verslo kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Rokiškio kraštą su sūrio degustacija

Vienos dienos pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: vienuolynas – ekskursija Kaune – pietūs - vienintelis alkoholio muziejus su degustacija

Nuotaikinga kelionė autobusu kolektyvams ir jų vaikams

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - česnakų pasaulis - karamelė

Šilko keliu po Uzbekistaną 8d./7 n.