Vilanovo rūmų parkas – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.

gegužės 12 – gegužės 14
Kaina asmeniui 225€
 • Pradžia
 • Kelionės
 • Vilanovo rūmų parkas – Tatrų kalnai - Zakopanė – Ojcovo nacionalinis parkas 3d./2n.
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Zakopanė, dar žinoma kaip Lenkijos žiemos sostinė, garsėja tuo, kad tai yra vartai į Tatru kalnus, turi unikalią aukštumų kultūrą, architektūrą bei tradicinę virtuvę. Tad būdami taip arti nacionalinio parko ribos, turėsite puikią galimybę ištyrinėti vietos apylinkes.


 • Kelionė nauju autobusu
 • Geri keliautojų atsiliepimai
 • Garantuotas išvykimas
 • Puikus pasirinkimas įspūdžiams
Išvykimas
2023 m. gegužės 12 d. 03:30

Kelionės programa

 • 2023 m. gegužės 12 d. (penktadienis)

  Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimas savitarnos pietums vienoje iš pakelės užkandinių.

  Pirmąją pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją dieną stabtelėsite Vilonavo rūmų parke. „Lenkiškas Versalis“ yra tik vienas iš daugelio tinkamų vardų, naudojamų šiems nuostabiems XVII amžiaus pabaigos rūmams. Rūmai, parkas ir aplinkinių pastatų ansamblis reprezentuoja lenkų baroko aukštumas ir yra vienas didžiausių Lenkijos nacionalinių lobių. Didžiulėje 45 hektarų teritorijoje taip pat gausu ką veikti – nuo ​​apsilankymo šalia esančiame puikiame plakatų muziejuje iki valties nuomos rūmų ežere... Su vietiniu gidu turėsite ekskursiją po nuostabų Vilanovo rūmų parką. Po ekskursijos, laisvu laiku, galėsite aplankyti rūmų muziejų – tai seniausias Lenkijos meno muziejus. Muziejaus plačioje žinių ir edukacinių išteklių saugykloje – keli tūkstančiai straipsnių, detaliai aprašančių Abiejų Tautų Respublikos istoriją ir kultūrą, čia taip pat pristatomos naujos technologijos. Taip pat galėsite pasivaikščioti po nuostabius rūmų kambarius, išpuoštus aukso detalėmis ir paveikslais.

  Toliau kelionę tęsite į Zakopanę.

  Nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. gegužės 13 d. (šeštadienis)

  Kalnų panorama grožėsitės iš Spisko-Gubałowskie kalnų papėdės. Kelsitės Gubalowka funikulieriumi, Gubaluvka yra garsiausia viršukalnė, esanti Lenkijos Tatrų sostinėje – Zakopanėj, nuo čia atsiveria nuostabi Zakopanės ir Tatrų panorama. Iki 1122 m. virš jūros lygio pakilsite vos per 3,5 minutės. Čia yra didžiulė apžvalgos aikštelė su saulės gultais, kuriuos galima išsinuomoti saulėtomis dienomis. Taip pat yra daug maitinimo įstaigų, įskaitant restorano pastatą, esantį lygiagrečiai su funikulieriumi.

  Kalno viršuje galėsite pasivaikščioti, išgerti puodelį kavos, papietauti, o nusileidę keltuvu žemyn galėsite pasivaikščioti po ūkininkų ir amatininkų turgelį, kuriame rasite visko, nuo maisto produktų iki rankų darbo gaminių.

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją tęsite pažintimi su Zakopane. Ekskursijos metu galėsite pasigrožėti tradicine medine architektūra, pereiti pagrindine pėsčiųjų gatve, kurioje yra daugybe suvenyrų, amatų, meno parduotuvių bei prekystalių. Išvysite iš praeities išlikusią namų buitį, bažnyčią, iš medžio išraižytus kapų paminklus, taip pat lenkų garsaus kompozitoriaus K. Szymanowskio XIX a. namus, kuriuos privalo aplankyti kiekvienas klasikinės muzikos mylėtojas.

  Laisvas laikas mieste.

  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

 • 2023 m. gegužės 14 d. (sekmadienis)

  Paskutinę pažintinės savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją dieną po pusryčių aplankysite Ojcovo nacionalinį parką, kuris yra mažiausias Lenkijos nacionalinis parkas, o bendras plotas yra 2145 ha. Dėl karstinio vandens veiklos susiformavo unikalus Ojców slėnių kraštovaizdis su stačiais kanjonais, kai kurie iš jų 120 metrų gylio, ir įvairiais akmenų dariniais bei sala ir kalnais. Čia yra apie 700 urvų. Lokiteko urvas (320 m) yra ilgiausias parko urvas. Dabartiniai tyrimai rodo, kad parko teritorijoje gyvena apie 7000 gyvūnų rūšių, o bendras skaičius yra apie 12000 rūšių. Parko vaizdus apžvelgsite važiuodami autobusu.

  Parko teritorijoje galima rasti ir daugybę architektūrinių paminklų, pavyzdžiui, gerai išsilaikiusią Renesanso pilį Pieskowa Skała. Pieskowa Skała pilis - 14 amžiaus pradžios gynybinė tvirtovė, tačiau per šimtmečius Pieskowa Skała pilis įgavo visiškai kitokį pobūdį nei jos atitikmuo ir šiandien yra vienas šlovingiausių renesanso laikų gyvenamosios architektūros pavyzdžių. Apžiūrėsite pilies vaizdingas apylinkes važiuodami.

  Pažintinę savaitgalio kelionę autobusu į Lenkiją užbaigsite ekskursijoje po Ogrodzieniec pilį. Ši pilis, esanti ant kalvos virš nedidelio Ojców kaimelio, buvo pastatyta antroje XIV amžiaus pusėje kaip dalis karaliaus Kazimiero Didžiojo „Orle Gniazda“ (Erelių lizdų) gynybinių įtvirtinimų linijos palei tuometinę Lenkijos vakarinę sieną, besitęsianti nuo Krokuvos iki Čenstakavos ir apimantis apie 25 tokias viduramžių tvirtoves. Tačiau Ogrodzieniec pilis gerai neatlaikė laiko permainų ir XIX amžiaus pradžioje buvo taip smarkiai sugriuvus, kad savininkas buvo priverstas sugriauti daugelį jos sienų. Šiandien išliko tik gotikinis bokštas, įėjimo vartai, įtvirtintų sienų fragmentai ir iš kalkakmenio iškaltas šulinys. Norėdami pamatyti, kaip jis atrodė 15 ir 16 amžių klestėjimo laikais, apsilankysite nedidelėje parodoje apie jo istoriją bei pasivaikščiosite palei pilies griuvėsius.

  Kupini įspūdžių keliausite namų link. Planuojamas grįžimas apie 02:00 - 03.00 val.

Į kainą įskaičiuota


 • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais
 • kelionė autobusu
 • kelionės vadovo-gido paslaugos
 • kelionės programos rengimas ir derinimas
 • kelionės organizavimo išlaidos
 • kelionės dokumentų tvarkymas

Į kainą neįskaičiuota


 • papildomiems mokamiems objektams – apie 200 PLN suaugusiam asmeniui (apie 45 eurus), 160 PLN vaikams ir senjorams (apie 35 eurus). (Vilanovo parko bilietas, Zakopanėje dviejų funikulierių bilietai, Ogrodzieniec pilies bilietas)
 • Priemoka už vienvietį kambarį – 40 € asmeniui
 • Vakarienė viešbutyje antrąją dieną – 55 PLN (apie 13 eur)

Papildoma informacija


Savaitgalio kelionės autobusu į Lenkiją,  kaina - 225  € asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje).

* Išsikeisti pinigus galite Lietuvoje valiutos keitykloje, arba pasienyje važiuojant. Rekomenduojame išsikeisti Lietuvoje.

Reikalingi dokumentai:

 • LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas iki kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis. Nesusirinkus turistų grupei (40 asmenų), 2 dienų ir ilgesnės kelionės gali būti atšaukiamos 10 dienų prieš išvykimą. Turistui atšaukus užsakymą, likus mažiau kaip 28 kalendorinėms dienoms iki kelionės, avansas negrąžinamas. Kelionė gali būti komfortabiliu 20 arba 49 vietų autobusu.

* Paskaičiuoti ir įsigyti kelionės draudimą galite čia: kelionių draudimas.

Pažintinės savaitgalio verslo kelionės autobusu į Lenkiją maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę kelionę kolektyvams į Lenkiją tel.:, +37067727036, +37064442909 arba +37065556313, el.paštas – [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


 • 03.30 val. Išvykimas iš Klaipėdos, (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės)
 • 03.45 val. iš Gargždų, Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų)
 • 04.15 val. iš degalinės Trevena, prie kelio į Rietavą-Kvėdarną. Autostrados 57 kilometras
 • 04.50 val. iš Kryžkalnio, (Orlen degalinė)
 • 06.15 val. iš Kauno Circle degalinės (Vakarų aplinkelis 10, Kaunas).
Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą