Vienos dienos alaus turas + šmaikšti ekskursija Joniškėlyje

spalio 23
Kaina asmeniui 38€

Šiame vienos dienos alaus ture aplankysime ir degustuosime trejose alaus daryklose.  Vienoje mus žaldokas sutiks su armoška, supažindins su senovinio alaus gamybos procesu, degustuosime pirmoko, antroko ir trečioko alaus. Antroje alaus darykloje žada susipažindinti  su įvairių gėrimų gamybos procesu ir iš arti pamatysime  visas gamybos subtilybes. O vėliau degustuosime alų ir pietausime. Trečioje alaus degustacijos vietoje pamatysime, kaip laikantis senųjų tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus ir degustuosime.  Dalyvausite šmaikščioje ekskursijoje  apie Joniškėlį, kaip apie legendų ir istorijų sostinę, apie Karpių giminę, ir daug kitų įdomių ir juokingų istorijų


Išvykimas
2021 m. spalio 23 d. 07:00
Kaina asmeniui 38€

Garantuojame įspūdingą pažintinę kelionę ir dar nematytus vaizdus.

Kelionės programa

Pirmiausia šiame alaus ture vyksime į alaus bravorą, kur dalyvausime alaus kelio pažinimo programoje. Čia alus buvo verdamas jau nuo XVI a., produkcija buvo žinoma visame krašte.  Susipažinsime su visame krašte itin vertinamo alaus bei bravoro istorija, senoviniu alaus gamybos procesu, degustuosime įvairaus stiprumo alų, pagamintą pagal ilgametes dvaro  tradicijas. Su dainomis ir linksmais Žaldoko pamokymais galėsime paskanauti bravoro krosnyje Žaldokienės iš salyklo keptų  blynų, pagardintų kanapėmis.   

Toliau šioje vienos dienos kelionėje autobusu vyksime į Joniškėlį, kurį vietos gyventojai išdidžiai vadina Šiaurės Lietuvos perlu. Su vietiniu gidu dalyvausime šmaikščioje ekskursijoje, kur per porą valandų parodys įdomiausias ir netikėčiausias Joniškėlio vietas. Stebuklingas akmuo, vampyro kapas, seniausia Lietuvoje universitetinė ligoninė ir karsto formos bažnyčia.  O kur dar legendos, nuo kurių, jei tikėsime gidu, naktinių ekskursijų turistai net nualpsta.

Po šmaikštaus pasakojimo, juoko, norėsis vėl paguršnoti. Todėl vienos dienos kelionę autobusu tęsime į alaus daryklą, kur susipažinsime  su įvairių gėrimų gamybos procesu ir iš arti pamatysime  visas gamybos subtilybes. Pasakos, kaip, gėrimų technologijas ir tradicijas perėmė iš savo dėdės Antano. Kaip į tėvų veiklą įsitraukė ir sūnus. Dabar gaminami gėrimai pradėti realizuoti specialiose statinėse. O tais pačiais metais išaugo ir gėrimų realizacijos mastai. 2004 metais buvo įrengtas naujas virimo cechas, jam specialiai pagamintos specialios fermentacijos, bei brandinimo talpos. 2010 metais įsigijo naują gėrimų filtravimo, pilstymo bei pakavimo įrangą. Tai suteikė galimybę išplėsti asortimentą ir rinkai pasiūlyti PET taroje.

Po ekskursijos važiuosime į sodybą įsikūrusią labai gražioje vietoje, ant upės kranto, kur degustuosime kelių rūšių alų ir užkandžiausime prie alaus).

Šiame alaus ture numatyti pietūs:  Sriuba+karštas mėsos patiekalas (Jeigu pietų atsisakote registruojantis praneškite, kitu atveju bus užsakoma bendra tvarka. JEIGU reikalingas vegetariškas patiekalas taip prašome nurodyti registruojantis).

Pažintį su alaus tradicijomis šioje vienos dienos kelionėje autobusu – alaus ture, užtvirtinsime Rinkuškių alaus darykloje, kur papasakos, kaip, laikantis senųjų tradicijų, šiandien verdamas tikras lietuviškas alus. Gidas aprodys alaus daryklą, muziejų, prie autentiškos senovinės klėties sužinosite, kaip lietuviai čia darė alų prieš daugelį metų.  Vėliau ragausime  6 skirtingas alaus rūšis, jas derindami  su autentiškais, pagal šeimos receptus pagamintais užkandžiais.

Vienos dienos kelionės autobusu - alaus turo kaina – 38 € asmeniui.

Į vienos dienos kelionės autobusu - alaus turo kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo - gido paslaugos, kelionės programos rengimas ir derinimas.

Vienos dienos kelionės autobusu - alaus turo papildomos išlaidos (jeigu manote, kad vieną degustaciją norėsite praleisti ir nedegustuoti, būtina nurodyti registruojantis, kitu atveju bus užsakyta bendra tvarka):

Alaus degustacija su Žaldoku  - 12 € asmeniui (kai dalyvauja min 20 asmenų, kitu atveju kaina kyla).

Ekskursija Joniškėlyje – 2 € asmeniui

Antroji alaus degustacija - 10 € asmeniui

Pietūs   -  15 € asmeniui

Muzikantai - 3 € asmeniui

Ekskursija ir degustacija  Rinkuškių darykloje – 12 € asmeniui.

Pastaba. Vienos dienos kelionės autobusu - alaus turo ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Vienos dienos kelionės autobusu - alaus turo maršrutą sudarė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie vienos dienos kelionės autobusu - alaus turo kelionę tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected] arba [email protected].

Išvykimas

Vienos dienos kelionės autobusu - alaus turo išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti):

7.00 val.  išvykimas iš Klaipėdos, nuo Akropolio iš Dubysos gatvės pusės.

7.20 val. iš Gargždų,  Klaipėdos g. 15-17 (tarp banko ir kultūros namų).

8.00 val. iš Plungės (Lidl parduotuvė, J.Tumo – Vaižganto g. 110).

8.30 val. iš Telšių (Baltic petroleum degalinė, prie Telšių, Šiaulių pl. 12,).

9.15 val. iš Kuršėnų,  (Cirkle degalinė, Gaudžių k. 9, prie Kuršėnų aplinkelio, kelio Nr. 203 ).

9.50 val. iš Šiaulių (Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3).

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė autobusu iš Vilniaus, Kauno į Zanavykų kraštą

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Pažintinė kelionė: slapta kratų įranga, ginklų istorija, karinė ekskursija, ekspozicija

Pažintinė dienos kelionė autobusu: Tėvo Stanislovo saugotuvės – Kėdainiai – Vaišės

Pažintinė dienos kelionė autobusu iš Klaipėdos į didžiausią gėlių parką Pakruojo dvare

PAŽINČIŲ kelionė: Arbatgėris su vyniotiniu – Orientacinis žaidimas – Žygis su gidu

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: STEAM ir pažintis su Kaunu

Degustacinė kelionė iš Vilniaus – Alaus turas

Pažintinė kelionė autobusu iš Vilniaus ir Kauno: kunigaikčių Oginskių keliu - geometriniai labirintai