Savaitgalio išvyka. Talinas – Kadriorgo rūmai – Saremo salos

liepos 25 – liepos 26
Kaina asmeniui 99€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio išvyka. Talinas – Kadriorgo rūmai – Saremo salos
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Keliausite į Estiją.


Išvykimas
2020 m. liepos 25 d. 01:00

Kelionės programa

2020 m. liepos  25 d.

1.00 val. (laikas gali būti tikslinamas) išvykimas iš Klaipėdos (nuo Akropolio iš Dubysos gatvės),

1.20 val. Gargždų (Gargždų Kultūros centras -Klaipėdos g.15, Gargždai).  

2.00 val.  iš Plungės (LDL parduotuvė,  J. Tumo-Vaižganto g. 110, Plungė )

2.35 val.  iš Telšių, Baltic Petroleum, Šiaulių pl. 12, Telšiai

3.50 val. iš Šiaulių, Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra ( Aušros takas 3, Šiauliai)

2019 m. liepos 20 d. atvyksime į didžiausią Estijos salą – Saremaa. Tai graži, bet labai rami žemė, besididžiuojanti savo gamta, tyla, ramybe ir neskubiu gyvenimo būdu. Sarema garsėja vėjų malūnais ir kadagiais. Anksčiau vėjų malūnų saloje buvo gal keli šimtai, dabar liko tik keli Angos kaimelyje. O kadagys yra vienas iš salos simbolių iki šiol. Iš kadagio čia drožiami šaukštai ir parduodami turistams kaip suvenyrai. 

Apie pusė salos gyventojų reziduoja sostinėje Kuresarėje, kurią mes taip pat aplankysime.  Susipažinsime su Kaali meteorito krateriu. Didžiausiame jų susiformavo žalios spalvos Kaali ežeras, kurio skersmuo 110 metrų bei vienintelis išlikęs tokio pobūdžio reiškinys Europoje. Kaali krateris yra aštuntas pagal dydį meteorito suformuotas krateris pasaulyje ir vienas vaizdingiausių. Estų mitologijoje teigiama, kad Kaali ežeras turi stebuklingų galių, tad jis galėjo būti ritualinių apeigų vieta. Sarema paplūdiniai akmenuoti, tačiau tiek vietinių estų, tiek turistų labai mėgiami. Nakvynė Taline.
2020 m. liepos 26 d.

Ryte pusryčiaujame ir vykstame į vieną gražiausių rūmų bei parkų Estijoje – Kadriorgo rūmai. Rūmų istorija prasidėjo 18 amžiuje, juos pastatė Petras I-asis savo žmonai Jekatirinai. Rūmuose eksponuojama šimtai XVI-XX  amžiaus Vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbai, taip pat nuotraukos, skulptūros ir kiti meno kūriniai. Užeisime pasigrožėti rūmais, pasivaikščiosime aplink esančiame nuostabiame parke, pasigrožėsime gėlynais.

Vėliau ekskursija po Talino senamiestį: Tompea pilis, Domo katedra, apžvalgos aikštelės, Rotušė, miesto amatininkų ir Juodagalvių gildijos pastatai, „Storosios Margaritos" bokštas.  Po ekskursijos laisvas laikas ir vykstame link namų.

Vėlyvas grįžimas namo (gali būti ir po vidurnakčio, priklauso nuo to kelintą išvažiuosite iš Talino).

Kelionės kaina – 99 € asmeniui (gyvenant dviems asmenims dviviečiame kambaryje).

Į kelionės kainą įskaičiuota: nakvynės viešbutyje su pusryčiais, kelionė patogiu autobusu; kelionės vadovo paslaugos,  kelionės programos rengimas ir derinimas.

Papildomos išlaidos (keltas į Saaremo salą, Koguvos etnografinis kaimas, Kuresarės pilis, Angla vėjo malūnų kompleksas, Oleivystės bažnyčia, Storosios Margaritos bokštas, įėjimas į Kadriorgo rūmus, Taline vietinio gido paslaugos – suaugusiems apie 42 € , senjorams vaikams – apie 35 €.

Pastaba. Ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu.

Sveikatos draudimas.

Kelionės organizatorius UAB „Alvaturas, Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos išduoto pažymėjimo Nr. 15210. Prievolių įvykdymo užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG001230 (BTA draudimas).

Kelionės programą parengė UAB Ingrida tours

Pasiteiravimui apie kelionę tel. 8 6555 6313, 8677 27036  facebook – Ingrida‘s tours, el.paštas – [email protected]   arba [email protected]

 

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams autobusu po Kupiškio kraštą su medaus, karvojaus bei pakišuolio degustacijomis

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai

Savaitgalio verslo kelionė po Platelių kraštą: plaukimas katamaranu – žemaitiški patiekalai – energetinių labirintų parkas

Savaitgalio verslo kelionė autobusu: Rojaus keliu – pilys – teminė ekskursija

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Plaukimas laivu - Pirklių namai - Rygos senamiestis - Vaizdai iš aukštai

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas-Sopotas – Malborko pilis

Pažintinė-degustacinė kelionė kolektyvams: Maironio muziejus su senoviškais pietumis – stipriųjų gėrimų degustacija – nuodėmingasis Kaunas

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė