Savaitgalio pažintinė-degustacinė kelionė į Klaipėdą, Palangą, Kretingą su alaus degustacija ir plaukimu laivu

rugpjūčio 21 – rugpjūčio 22
Kaina asmeniui 99€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio pažintinė-degustacinė kelionė į Klaipėdą, Palangą, Kretingą su alaus degustacija ir plaukimu laivu
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šioje turiningoje savaitgalio kelionėje autobusu iš Vilniaus, Kauno vyksime į Pajūrį, aplankysime tris Vakarų Lietuvos miestus: Kretingą, Palangą ir Lietuvos uostamiestį-Klaipėdą (Memelį). Ragausime tradicinius memelietiškus patiekalus, degustuosime alų, plaukiosime laivu, aplankysime Gintaro muziejų, Žiemos sodą.


Išvykimas
2021 m. rugpjūčio 21 d. 07:00

Kelionės programa

Savaitgalio pažintinę-edukacinę kelionę autobusu pradėsime pajūryje. Pasigėrėję Baltijos bangų mūša, aplankysime Antrojo pasaulinio karo baterijoje įkurtą muziejų – Memel Nord bunkerį. Tai Antrojo pasaulinio karo laikų gynybiniai įtvirtinimai prie Baltijos jūros, įrengti Klaipėdos kraštą prijungus prie Vokietijos. Bunkeryje sumontuoti jūriniai pabūklai, kurie buvo naudojami kariniuose veiksmuose su raudonosios armijos pajegomis. Kažkada bunkeris buvo paslėptas po smėliu, bet po tiek metų jūra išplovė smėlį ir bunkeris dabar yra matomas iš toli. Su vietiniu gidu supižinsime su Klaipėdos krašto istorija ir pasivaikščiosime po tikrą bunkerį naudojamą Antrojo pasaulinio karo metu.

Po ekskursijos vyksime pietauti. Paragausite tradicinius memelietiškus pietus: marinuoti memelio ridikai (šiltas užkandis + karštas patiekalas "Vienas puodas" ("Aintop") - šiupinys, pastarnokai, petražolė, slyva, kriaušė, kruopos, jautienos mėsa + meškinio gėrimas (midus su cinamonu, citrinos žievele) + mažas desertukas (štroidelis). (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Toliau autobusu važiuosime į ekskursiją po „Švyturys Brewery“ alaus daryklą, kurios metu patyrę vietiniai gidai supažindins su pagrindiniais alaus gamybos procesais, tradicijomis ir inovacijomis. Išvysime visą alaus gimimo procesą – nuo alaus virimo, fermentacijos iki išpilstymo. Ar žinojote, kad  “Švyturio” logotipe esantis jūrinis erelis - tai įkūrėjo giminės simbolis? Sužinosite dar daugiau įdomių dalykų “Švyturio muziejuje”, kur susipažinsime su 200 metų senumo alaus daryklos istorija. Ekskursijos pabaigoje degustuosime 5 alaus rūšis bei prie jų derančius užkandžius. Netikėti maisto ir alaus deriniai stebina net ir patyrusius gurmanus. (Jeigu šios degustacijos atsisakote būtina nurodyti registruojantis) – ŠIOS EDUKACIJOS GALI IR NEBŪTI, jeigu gamykla nuspręstų dėl vykstančios situacijos nepriimti degustacijai.

Pirmos dienos pabaigoje mūsų lauks smagus pasiplaukiojimas pramoginiu laivu po uosto akvatoriją. Tai laivas turintis savo istoriją ir autentišką jaukumą. Laive įrengti du jaukūs dengti deniai, abiejuose laivo salonuose yra minkštasuoliai, o apatiniame denyje veikia baras.

Nakvynė viešbutyje Klaipėdoje.

2 diena.

Po pusryčių viešbutyje šioje savaitgalio pažintinėje-degustacinėje kelionėje autobusu keliausime į Palangą – populiariausią pajūrio kurortą. Daug lietuvių liaudies legendų siejama su jūra. Iš kartos į kartą mamytės savo vaikučiams pasakoja apie jūros deivės Jūratės meilę Kastyčiui, apie žvejo dukros Eglės ir Žilvino meilę. Atrasti kurortą ir sužinoti daug įdomių faktų pakvies gidė, pasakodama įdomiausius miesto kūrimosi įvykius, legendas. Su gide keliaudami per Palangos miestą ateisime į grafų Tiškevičių rūmus, kuriuose dabar įsikūręs Palangos gintaro muziejus. Gidė papasakos ir aprodys muziejaus ekspoziciją, kuri supažindina su gintaro formavimosi istorija, inkliuzais, gintaro meistrų kūriniais.

Pažintinės-edukacinės kelionės autobusu vyksime į Kretingą, papietausime Dvaro rūmuose įsikūrusiame restorane. Pietūs - sriuba bei karštas kiaulienos arba vištienos patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote arba pageidaujate vegetariško patiekalo registruojantis būtina tai nurodyti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Savaitgalio kelionę tęsime ekskursija Kretingos muziejuje, buvusiuose Tiškevičių rūmuose. Išskirtinė dvaro istorijos pradžia - dvaro parkas, kurio pradžia siejama su XVIII a. pabaigoje pasodintu vaismedžių sodu, kurį skaidė stačiais kampais susikertančios liepų alėjos. XIX a. 1-ojoje pusėje grafai Zubovai čia įkūrė angliško stiliaus parką. Apie 1875 m. nusipirko Juozapas Tiškevičius, ir į Kretingą perkėlė šeimos rezidenciją. Juozapas Tiškevičius iš pagrindų pertvarkė Zubovų statytus Kretingos dvaro rūmus. Juose įrengė puošnią baltąją pokylių salę, raudonąją muzikos ir žaliąją salę, darbo kabinetą, valgomąjį saloną. Prie rūmų pristatyta stiklinė oranžerija – Žiemos sodas, kuriame augo egzotiškų kraštų augalai, uolomis krito krioklys, vingiavo upeliukai, kuriuose nardė dekoratyvinės žuvelės. Su Tiškevičių turtinga gyvenimo istorija supažindins gidė.

Po paskutinės savaitgalio ekskursijos, pilni įspūdžių autobusu keliausime namo.

Savaitgalio pažintinės-edukacinės kelionės autobusu kaina – 99 € asmeniui (kai gyvena dviese dviviečiame kambaryje, arba triese triviečiame kambaryje).

Į savaitgalio pažintinės-edukacinės kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą, 1 nakvynė viešbutyje.

Papildomiems mokamiems objektams (neprivalu į visus objektus eiti ar pietauti, tik registruojantis apie tai reikia pranešti, kitu atveju bus užsakoma ir Jūsų vardu):

  • Memel Nord bunkeris su pasakojimu - 2 € asmeniui.
  • Memelietiški pietūs: 13 € asmeniui
  • Ekskursija ir degustacija „Švyturys Brewery“ alaus darykloje - 15 € asmeniui
  • Plaukimas laivu- 10 € asmeniui
  • Ekskursija Palangoje- 7 € asmeniui
  • Pietūs 2-ą dieną(sriuba+karštas vištienos arba kiaulienos patiekalas) – 10 EUR
  • Įėjimas į Kretingos muziejų+ gido paslauga – 6,00 -6,50 € suaugusiam asmeniui; studentams, moksleiviams -2,20-2,70 € asmeniui, senjoramas – 3,00-3,50 € asmeniui (priklausomai nuo keliautojų skaičiaus).

Pastabos. Svaitgalio pažintinės-edukacinės kelionės ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Svaitgalio pažintinės-edukacinės kelionės programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie svaitgalio pažintinę-edukacinę kelionę tel.: +37065556313 arba +37067727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

Savaitgalio pažintinės-edukacinės kelionės autobusu išvykimo vietos ir laikai (prieš kelionę gali būti patikslinti) :

07.00 val. Vilnius, Lukiškių a. prie šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios.

08.30 val. Kaunas, Kauno pilis, automobilių stovėjimo aikštelė.

10.00 val. Kryžkalnis, Orlean degalinė

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Baubliai - Žemaitijos kalvos – raganų kiunkė

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu – Natūralių kvepalų gamyba – Anykščių perlai

Pažintinė-gamtinė kelionė kolektyvams – Paukščių stebėjimas Nemuno deltoje

Pažintinė dienos kelionė kolektyvams autobusu: Šakočio kepimas - alaus degustacija su salyklo blynais - gėlių festivalis

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su pagrindiniais žmogaus pojūčiais

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Latviški sūriai - Jelgava - Kino miestas

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Rojaus keliu su žiobrių kepimu + dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Napoleono lobio paieška – dvariška puota – Teatralizuota ekskursija