Savaitgalio kelionė po Dzūkiją su stabtelėjimu Suvalkijoje

birželio 12 – birželio 13
Kaina asmeniui 95€
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šios savaitgalio kelionės metu autobusu aplankysime senų transporto priemonių kolekciją, kurioje pamatysime labai išskirtinių automobilių. Leisimės į pažintį su regioniniu parku, iš čia esančio bokšto atsivers puiki panorama į Dusios ir Metelių ežerus, leisimės į dviračių žygį su gamtininku. Po žygio skanausime dzūkiškų bandų su daryciniu. Aplankysime Raižių mečetę bei skanausime tikro totoriško šimtalapio. O pabaigai lankysime Birštono kurortą.


Išvykimas
2021 m. birželio 12 d. 06:30

Kelionės programa

Šioje savaitgalio pažintinėje kelionėje autobusu, aplankysime įspūdingą Senų transporto priemonių kolekciją kauptą ketvirtį amžiaus, kurioje tikrai atrasite ir Jūsų prisiminimuose išlikusius automobilius ar motociklus. Tai unikalus ir turtingas eksponatų gausa muziejus, kuris įsikūręs senos kepyklos pastate. Jame be motociklų ir automobilių demonstruojami šimtai įvairių senienų: įrankių, rakandų, prietaisų…  Muziejuje eksponuojami skirtingų metų automobiliai VAZ, Moskvič, GAZ, ZAZ, neįgaliojo automobilis SZD Invalido ir dar daugiau. Čia galima apžiūrėti automobilius, kuriuos žmonės mato važiuojančius įvairių miestų šventėse: 1948 m. pagamintą šarvuotą automobilį ZIM, 1958 metų medinį „Moskvič“ arba įvairių markių motociklus, kurių amžius siekia daugiau kaip 60 metų: IŽ, JAWA, Ural, Dnepr ir kitus eksponatus. Garantuoju, kad ir mažai besidominčius technika, muziejaus savininkas sudomins savo paskaojimais ir skirto laiko pritrūks. 

Savaitgalio kelionėje autobusu mūsų laukia pietūs. Sriuba + karštas vištienos patiekalas (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, prašome registruojantis pranešti, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Vėliau savaitgalio kelionėje autobusu vyksime į regioninį parką, kuriame turėsime puikų laiką. Pirmiausia su vietiniu gamtininku lankysime apžvalgos bokštą, susipažinsime su čia gyvenančiais vandens paukščiais, pasigrožėsime atsiverenčiu Dusios ir Metelių ežerų vaizdu. Kol pusė grupės keliaus pėsčiomis su gamtininku pažintiniu taku, susipažinti su to krašto augalais ir gyvūnais, atėję ant pontoninio liepto apžiūrės pelkėje esančią garsiąją akį. Kita grupės dalis sės ant dviračių ir su gamtininku leisis į dviračių žygį, po Dusios ežero apylinkes. Iš viso dviračiu pravažiuosime apie 18 kilometrų. Kol mes grįšime su dviračiais, kita grupės dalis, susipažins su regioninio parko lankytojų centru ir ten esančia interaktyvia įtraukiančia informacija apie parką, bei balinius vėžlius. Vėliau grupės apsikeičia, kiti vyksta su dviračiais, o kurie vyko su dviračiais, eis į žygį.

Po įdomaus laiko gamtoje, čia pat stovyklavietėje ir vakarieniausime. Šaltibarščiai ir dzūkiškos bandos su daryciniu. (Jeigu vakarienės atsisakote informuokite registruojantis, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Nakvynė viešbutyje.

2 diena:

 Pusryčiai viešbutyje. Šio savaitgalio pažintinėje kelionėje, antrą dieną pradėsime nuo pažinties su Alytaus miestu. Susipažinsime su Šaulių namų istorija, miesto sodu. Apžiūrėsime laisvės angelo paminklą, aukščiausią pėsčiųjų ir dviračių tiltą Lietuvoje. Pasiklausysime įdomių vietinio gido pasakojimų apie šį miestą bei jo istoriją.

Savaitgalio kelionę autobusu tęsime į Raižius, kurie garsėja čia gyvenančių totorių bendruomene bei mečete. Ši mečetė Pastatyta 1889 m. ir vienintelė Lietuvoje veikė sovietmečiu. Greta mečetės 2010 m. buvo pastatyti du saulės laikrodžiai. Vienas rodo vietos, kitas – Žalgirio mūšio lauko laiką. Tai vieninteliai tokie laikrodžiai Lietuvoje. Su Raižiais ir totorių gyvenimu, susipažinsime iš arčiau, ekskursijos metu su vietiniu totoriumi, kuris pakvies paragauti tikro totoriško šimtalapio.

Šioje savaitgalio pažintinėje kelionėje autobusu, vyksime į Birštoną. Jame išgaunami mineraliniai vandenys („Vytautas“, „Versmė“, „Danutė“, „Vaidilutė“ ir kiti). Mieste stovi Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčia, stūkso Vytauto kalnas, Dainų kalnelis. Dalyvausime ekskursijoje, kurios metu susipažinsime su Birštonu iš arčiau. Vietinė gidė papasakos kuo šis miestas yra ypatingas Lietuvai, kaip jis kūrėsi, kokie įžymūs žmonės čia viešėdavo, bei kaip jis tapo pripažintas kurortu ir visokių įdomių istorijų apie miestą. Aplankysime mineralinio vandens paviljoną „Birutės vila“, Kneipo sodą bei Vytauto parką, kurhauzą.

Savaitgalio kelionės autobusu pabaigoje, kad galėtume pasijausti kaip paukščio skrydyje ir pamatyti Nemuno kraštovaizdžio įvairovę, kopsime į Birštono apžvalgos bokštą – aukščiausią bokštą Lietuvoje. Bokšto apžvalgos aikštelė – 45 m aukštyje, viso bokšto aukštis – 55 m. Įveikus 300 bokšto laiptelių, lankytojams atsiveria ypatingas gamtos reiškinys – didžiausios Lietuvos upės – Nemuno – kilpos.  Nemunas matosi iš abiejų pusių, tarsi būtume tarp dviejų Nemunų. Iki šiol Nemuno kilpų kraštovaizdis buvo matomas tik pakilus karšto oro balionu, parasparniu arba nuotraukose, o dabar juo galima pasigrožėti ir iš bokšto. Šalia miškas, matosi Birštono panorama, Nemuno slėnis.

Vėlyvi pietūs: sriuba + karštas vištienos patiekalas. (Jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis informuokite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka).

Pilni įspūdžių vyksime atgal į Klaipėdą.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kaina – 95 € asmeniui (gyvenant dviese dviviečiame kambaryje)

Į pažintinės savaitgalio kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu; nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Savaitgalio kelionės autobusu papildomiems mokamiems objektams:

 • Senovinių transporto priemonių muziejus + pasakojimas - 5 € asmeniui;
 • Pietūs pirmą dieną: sriuba + karštas vištienos patiekalas – 8 – 10 € asmeniui (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka)
 • Žygis pažintiniu taku ir dviračiu – 5 – 8 € asmeniui (priklausomai nuo žmonių skaičiaus);
 • Vakarienė: Šaltibarščiai + dzūkiškos bandos su daryciniu7 € asmeniui;
 • Ekskursija Alytaus mieste – 2 – 4 € asmeniui (priklausomai nuo turistų skaičiaus);
 • Ekskursija Raižiuose ir totoriško šimtalapio degustacija – 10 € asmeniui;
 • Ekskursija Birštone – 2 – 3 € asmeniui (priklausomai nuo žmonių skaičiaus)
 • Pietūs antra dieną  – 10 - 12 € asmeniui (jeigu pietų atsisakote, arba pageidaujate vegetariško patiekalo, registruojantis praneškite, kitu atveju užsakoma bendra tvarka)

Pastaba. Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali nežymiai keistis.

Pažintinės savaitgalio kelionės autobusu programą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie pažintinę savaitgalio kelionę autobusu tel. 865556313 arba 867727036, el.paštas – [email protected] arba [email protected]

Išvykimas


Pažintinės savaitgalio kelionės išvykimo vietos ir laikai prieš kelionę gali būti patikslinti :

6.30 val. išvykimas iš Klaipėdos,  nuo Akropolio iš Dubysos gatvės.

6.50 val. Gargždų ( Klaipėdos g. 15-17, Gargždai,  tarp Kultūros namų ir banko).

7.20 val. Degalinė Trevena, prie kelio į Rietavą – Kvėdarną, automagistralės 57 kilometras.

7.50 val. Kryžkalnis, Orlean degalinė,

9.20 val. Kaunas, Circle degalinė (Vakarų aplinkelis 10)

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

 • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
 • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
 • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Šilko keliu per Uzbekistaną (Uzbekiją). VIP turas (10d/9n)

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams po Zarasų kraštą

Pažintinė verslo kelionė kolektyvams po Latviją: Nacionalinis parkas - Rododendrų žiedai - plaukimas upe

Intriguojanti pramoga kolektyvams - stalo žaidimų vakaras

Pažintinė kelionė kolektyvams autobusu ir pėsčiomis – "Karinis turas"

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Unikalus Žemaičių Kalvarijos istorinis paveldas.

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Ekskursija Žemaitijos sostinėje - žemaitiški patiekalai - dvarai ir parkas

Pažintinė – degustacinė kelionė kolektyvams: Pajauskime Paprūsės istoriją su folkloro kolektyvu – Žemaitiškų patiekalų degustacija

Sveikuoliškas žygis (pasivaikščiojimas) kolektyvams: gamtos perliukai