Savaitgalio kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

gruodžio 18
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezerervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected]

Šis turas kitoks. Jis padės sukurti šventinę nuotaiką, apgalvoti savo ateinančių metų planus ir tikslus, taip pat dalintis gerumu. Įsidėkite sausainių ir arbatos sau ir dėl kaimynų, visi drauge prie eglutės sukurkime jaukų vakarą, tegul būna šilta nuo arbatos, pokalbių, juoko….


Išvykimas
2021 m. gruodžio 18 d. 16:00

Kelionės programa


Savaitgalio kelionės pradžioje, kalėdinių eglučių turą pradėsite nuo Širvintų. Kasmet Širvintų eglutė konkuruoja su didžiųjų miestų eglėmis. Praėjusiais metais Širvintų aikštėje sužibo dvylikos metrų žaliaskarė eglutė, kuri buvo papuošta didžiuliais raudonais kaspinais, geltonomis šventinėmis lemputėmis bei raudonais kalėdiniais žaislais. Tokios spalvos buvo pasirinktos specialiai, siekiant, kad žaliaskarė neštų jaukumą ir šilumą, būtent dėl to buvo pasirinkta žaliaskarė eglė (prieš tai buvo balta). Tokios spalvos visada asocijuojasi su jaukiomis Kalėdomis: žalia eglutė, raudonas Kalėdų Senelis ir geltonos lemputės. Eglutę paliko ne vieną, ją saugojo didžiulė baltoji meška ir Kalėdų Senelio rogių instaliacija su elniais.

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Širvintose, vienos dienos kelionę tęsite vykdami link Ukmergės. Praėjusiais metais Ukmergės eglutė sužibo viena paskutiniųjų. Kai ukmergiškiai pagaliau sulaukė įžiebimo – įžibo ne tik eglutė, bet ir visas miestas. Miestas buvo papuoštas lyg magiškas miškas su visais savo gyventojais: meškos, briedžiai ir kiti miško gyventojai. Praėjusiais metais eglutės tema kaip ir Širvintose buvo pasirinkta šiluma ir jaukumas, kad žmonės karantino laikotarpiu atsisakytų šurmulio, triukšmingų renginių, bei kitų linksmybių ir atšvęstų Kalėdas jaukiame šeimos rate. Pasidžiaugsite šventiškai pasipuošusiu miestu, pabendrausite, o galbūt atsigersite arbatos suvalgysite sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 

Savaitgalio kelionės autobusu metu, kalėdinių eglučių turą tęsite Jonavoje. Pernai jonaviečiai Kalėdas pasitiko su šūkiu „Uždegam Kalėdas!“ ir įžiebti žaliaskarę jiems padėjo auksinis Žibinčius (menininko A. Šukučio personažas). Atsižvelgiant į pasirinktą šūkį, keista, kad eglutės tema buvo ramumas, šviesa ir šiluma. Taip pat antrus metus iš eilės vyko unikalus projektas – Kalėdinių eglučių miestelis, kur įžibo daugiau nei 70 eglučių. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ?

Vėliau vienos dienos kelionės autobusu metu, kalėdinių eglučių turą tęsite vykdami į Kauną. Praėjusiais metais Kauno eglutė atrodė lyg saldus tortas papuoštas morengais ar plakta grietinėle, o šventinis šūkis buvo „Saldžios, saldžios Kalėdos Kaune“. Savo kalėdinę 25 metrų aukščio eglę kauniečiai papuošė girliandomis ir dangiškomis figūromis, kurios atrodo kaip cukraus vata. Aikštėje šalia eglutės – cukriniai avinėliai ir debesėliai, kurie tik sustiprina saldumo jausmą.  Kokia eglute nustebins šiais metais Kaunas? galėsite pamatyti naktinio turo metu...

Aptardami ir vartydami telefone padarytas nuotraukas keliausite į Kaišiadorių miestą, kur pernai buvo pasirinktas Kalėdų eglės puošybos variantas susijęs su miesto 430-uoju gimtadieniu. Tokiu būdu skirtas dėmesys ne tik vienoms gražiausių metų švenčių, bet ir krikščioniškai Kaišiadorių miesto istorijai. Miesto šventės pavadinimas „Skambėkit, Kaišiadorys“ byloja apie muziką. Muzikos grožis sujungia Kaišiadorių miestą ir Kūčių naktį.  Eglutė buvo papuošta girliandomis ir muzikiniais simboliais. Atsižvelgiant į karantino ribojimus, aikštėje buvo tik eglutė, kad nebūtų susibūrimų, ji buvo įžiebta neskelbiant laiko. O kaip šiais metais nustebins Kaišiadorys?

Pasigrožėsite, pasifotografuosite, pasidalinsite paskutiniais turimais sausainiais, arbata ir savaitgalio kelionei einant į pabaigą dar aplankysite Elektrėnų miesto Kalėdinę puošmeną. Miestas pernai irgi šventė savo 60-ąjį gimtadienį. Eglutė buvo papuošta tūkstančiais įvairių spalvų lempučių. Spalvingai papuošta buvo ir visa Elektrėnų aikšte, o šalia eglės pastatytas užrašas LINKĖJIMAI.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausite namo… 

Savaitgalio kelionės autobusu kaina – 42 € asmeniui.

Į vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastabos: Naktinio Kalėdinio turo autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka gali nežymiai keistis.

Šios savaitgalio kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected], [email protected] arba [email protected]

Išvykimas

16.00 val.  išvykimas iš Vilniaus

Transportas Autobusas
Organizatorius UAB „Ingrida Tours“

Daugiau kelionių

Kelionė į Latviją per Palangą: rododendrų žiedai – plaukimas Dauguvos upe Rygoje

Latvijos etnografinis buities muziejus – Lygatnė – vyno degustacija – Cėsis –– Sigulda – Turaidos pilis 2d./1n.

Alatskivi pilis – estiško vyno degustacija – ekskursija Tartu – šaltalankių produktų degustacija

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3 d./2n.

Plaukimas Augustavo kanalu – Vilko guolis – Gdanskas - Sopotas – Malborko pilis – 3d./2n.

Šmaikšti ekskursija – Įdomi senovinio alaus edukacija su vaišėmis

Savaitgalio pažintinė verslo kelionė kolektyvams: Viduramžių pilis - Viduramžių laikų pietūs - rododendrai – pasivaikščiojimas basomis

Savaitgalio 2-jų dienų verslo kelionė autobusu: muziejus - pilys – dvarai - nakvynė Kaune - natūralių kvepalų gamyba ir kt.

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Pamario kraštą su žuvies degustacija

Pažintinė verslo kelionė autobusu kolektyvams: Maironio tėviškė - dvaras - saulėgrąžų laukas - medinės tulpės dekoravimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa Platelių krašte “Žemaičio gyvenimo būdas ir jo perteikimas ugdymo procese”

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: pažintis su Vilniumi

Savaitgalio degustacinė verslo kelionė kolektyvams į Latviją: Latviški sūriai - Šitake grybai - Šaltalankiai

Savaitgalio verslo kelionė: Plaukimas laivu į Juodkrantę – vyno degustacija – vikingų valgiai

Kvalifikacijos tobulinimo programa Kūno kalba (gestai, manieros). Viešo kalbėjimo tobulinimas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu – istorinės vaišės

Pramoginė - degustacinė kelionė kolektyvams autobusu – Plaukimas Kauno mariose-Rumšiškės- midaus degutacija

Pažintinė kelionė autobusu: Smėlio urvai-Kuldiga-latviškas vynas

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: “Mažosios Lietuvos vaikų tradiciniai žaislai ir skanumynai”

Pažintinė-edukacinė kelionė kolektyvams autobusu – po Kelmės kraštą su gamtiniu žygiu ir brandintu kumpiu

Mokymai kolektyvams - kūno kalbos mokymai su žmonių tipologijų mentore