Savaitgalio kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus

gruodžio 18
Kaina asmeniui 35€
  • Pradžia
  • Kelionės
  • Savaitgalio kelionė: Naktinis Kalėdinių eglučių turas autobusu iš Vilniaus
Grupė jau pilna. Dėl registracijos į rezervą, ar kitų klausimų rašykite - [email protected].

Šis turas kitoks. Jis padės sukurti šventinę nuotaiką, apgalvoti savo ateinančių metų planus ir tikslus, taip pat dalintis gerumu. Įsidėkite sausainių ir arbatos sau ir dėl kaimynų, visi drauge prie eglutės sukurkime jaukų vakarą, tegul būna šilta nuo arbatos, pokalbių, juoko….


Išvykimas
2021 m. gruodžio 18 d. 16:00

Kelionės programa


Savaitgalio kelionės pradžioje, kalėdinių eglučių turą pradėsite nuo Širvintų. Kasmet Širvintų eglutė konkuruoja su didžiųjų miestų eglėmis. Praėjusiais metais Širvintų aikštėje sužibo dvylikos metrų žaliaskarė eglutė, kuri buvo papuošta didžiuliais raudonais kaspinais, geltonomis šventinėmis lemputėmis bei raudonais kalėdiniais žaislais. Tokios spalvos buvo pasirinktos specialiai, siekiant, kad žaliaskarė neštų jaukumą ir šilumą, būtent dėl to buvo pasirinkta žaliaskarė eglė (prieš tai buvo balta). Tokios spalvos visada asocijuojasi su jaukiomis Kalėdomis: žalia eglutė, raudonas Kalėdų Senelis ir geltonos lemputės. Eglutę paliko ne vieną, ją saugojo didžiulė baltoji meška ir Kalėdų Senelio rogių instaliacija su elniais.

Apžiūrėję Kalėdų eglutę Širvintose, vienos dienos kelionę tęsite vykdami link Ukmergės. Praėjusiais metais Ukmergės eglutė sužibo viena paskutiniųjų. Kai ukmergiškiai pagaliau sulaukė įžiebimo – įžibo ne tik eglutė, bet ir visas miestas. Miestas buvo papuoštas lyg magiškas miškas su visais savo gyventojais: meškos, briedžiai ir kiti miško gyventojai. Praėjusiais metais eglutės tema kaip ir Širvintose buvo pasirinkta šiluma ir jaukumas, kad žmonės karantino laikotarpiu atsisakytų šurmulio, triukšmingų renginių, bei kitų linksmybių ir atšvęstų Kalėdas jaukiame šeimos rate. Pasidžiaugsite šventiškai pasipuošusiu miestu, pabendrausite, o galbūt atsigersite arbatos suvalgysite sausainuką su imbieru – kuriuos rekomenduojame įsidėti sau ir dėl kaimyno… 

Savaitgalio kelionės autobusu metu, kalėdinių eglučių turą tęsite Jonavoje. Pernai jonaviečiai Kalėdas pasitiko su šūkiu „Uždegam Kalėdas!“ ir įžiebti žaliaskarę jiems padėjo auksinis Žibinčius (menininko A. Šukučio personažas). Atsižvelgiant į pasirinktą šūkį, keista, kad eglutės tema buvo ramumas, šviesa ir šiluma. Taip pat antrus metus iš eilės vyko unikalus projektas – Kalėdinių eglučių miestelis, kur įžibo daugiau nei 70 eglučių. O kokiomis dekoracijomis džiugins šiais metais ... ?

Vėliau vienos dienos kelionės autobusu metu, kalėdinių eglučių turą tęsite vykdami į Kauną. Praėjusiais metais Kauno eglutė atrodė lyg saldus tortas papuoštas morengais ar plakta grietinėle, o šventinis šūkis buvo „Saldžios, saldžios Kalėdos Kaune“. Savo kalėdinę 25 metrų aukščio eglę kauniečiai papuošė girliandomis ir dangiškomis figūromis, kurios atrodo kaip cukraus vata. Aikštėje šalia eglutės – cukriniai avinėliai ir debesėliai, kurie tik sustiprina saldumo jausmą.  Kokia eglute nustebins šiais metais Kaunas? galėsite pamatyti naktinio turo metu...

Aptardami ir vartydami telefone padarytas nuotraukas keliausite į Kaišiadorių miestą, kur pernai buvo pasirinktas Kalėdų eglės puošybos variantas susijęs su miesto 430-uoju gimtadieniu. Tokiu būdu skirtas dėmesys ne tik vienoms gražiausių metų švenčių, bet ir krikščioniškai Kaišiadorių miesto istorijai. Miesto šventės pavadinimas „Skambėkit, Kaišiadorys“ byloja apie muziką. Muzikos grožis sujungia Kaišiadorių miestą ir Kūčių naktį.  Eglutė buvo papuošta girliandomis ir muzikiniais simboliais. Atsižvelgiant į karantino ribojimus, aikštėje buvo tik eglutė, kad nebūtų susibūrimų, ji buvo įžiebta neskelbiant laiko. O kaip šiais metais nustebins Kaišiadorys?

Pasigrožėsite, pasifotografuosite, pasidalinsite paskutiniais turimais sausainiais, arbata ir savaitgalio kelionei einant į pabaigą dar aplankysite Elektrėnų miesto Kalėdinę puošmeną. Miestas pernai irgi šventė savo 60-ąjį gimtadienį. Eglutė buvo papuošta tūkstančiais įvairių spalvų lempučių. Spalvingai papuošta buvo ir visa Elektrėnų aikšte, o šalia eglės pastatytas užrašas LINKĖJIMAI.

Šiek tiek pavargę, su plačia šypsena veide, o gal ir pirmaisiais sapnais keliausite namo… 

Savaitgalio kelionės autobusu kaina – 42 € asmeniui.

Į vienos dienos kelionės autobusu kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, kelionės vadovo-gido paslaugos, kelionės programos kūrimas, rengimas ir derinimas, objektų apžiūra, darbuotojų pagalba kuriant ir įgyvendinant programą.

Pastabos: Naktinio Kalėdinio turo autobusu ekskursinių objektų lankymo tvarka gali nežymiai keistis.

Šios savaitgalio kelionės maršrutą parengė: UAB Ingrida tours. Be autorių sutikimo, kelionės programą  naudoti ar platinti draudžiama.

Pasiteiravimui apie šią vienos dienos kelionę autobusu tel. 8677 27036, 865556313, el.paštas –  [email protected], [email protected] arba [email protected].

Išvykimas


16.00 val.  išvykimas iš Vilniaus

Ingrida Pociutė

Keliauti kviečia kelionių žinovė Ingrida Pociutė

  • Tik asmeniškai išbandytos turiningos kelionės
  • Kruopščiai parinkti, iki detalumo suplanuoti maršrutai
  • 98% visų klientų liko patenkinti arba labai patenkinti kelionėmis

Norėtumėte individualaus pasiūlymo ar papildomų paslaugų?

Peržiūrėjote pasiūlymus ir neradote tinkamo? Kreipkitės į mūsų konsultantą, kuris pagal Jūsų poreikius pateiks asmeninį pasiūlymą.

Parašykite mums


Daugiau kelionių

Ogrodzieniec pilis - Tatrų kalnai - Zakopanė – Kelcai

GURMANIŠKOJI SLOVĖNIJA. Pažintinė kelionė į Liublijaną – Bledą – Postoiną urvus – alyvuogių ūkį 4d./3n.

Energylandia – Ojcovo parkas - Pieskowa skala pilis – Koperniko muziejus

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Hortenzijos, dvarai ir vienuolynas

Vienos dienos kolektyvinė kelionė autobusu: sūrio degustacija – ekskursija – Žemaitiški patiekalai

Kvalifikacijos tobulinimo programa pedagogams: Rojaus keliu su sūrio degustacija

Savaitgalio kolektyvinė kelionė autobusu: Rojaus keliu - pilys - dvariškas pyragas + meilės arbata

Pažintinė kelionė po Platelių kraštą: Bičių ūkis su degustacija – energetinių labirintų parkas – žemaitiški patiekalai – plaukimas katamaranu